Windykacja
należności i długów

WINDYKACJA DŁUGÓW I NALEŻNOŚCI

Kancelaria w ramach specjalizacji świadczy usługi z zakresu wsparcia procesu windykacyjnego (windykacji należności), posiadając w tym zakresie wieloletnie doświadczenie zarówno w procesach negocjacyjnych w ramach windykacji przedsądowej oraz windykacji sądowej i komorniczej (egzekucji).

Nasz zespół zapewnia profesjonalną i skuteczną obsługę klientów zmierzającą do zapewnienia terminowego spływu należności, z uwzględnieniem zachowania dobrych relacji z dłużnikami.

Oferta Kancelarii Prawnej RPMS w zakresie windykacji długów jest kierowana przede wszystkim do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, dla których polubowne zaspokojenie dotychczasowych roszczeń okazało się nieskuteczne jak również tych, którzy są zainteresowani wdrożeniem procesów zapewniających systematyczny spływ należności.

Wypełnij formularz i sprawdź naszą ofertę

Windykacja długów – jak to wygląda w praktyce?

Na podstawie dokładnej weryfikacji każdej przekazanej sprawy zostanie przygotowana procedura windykacyjna, w oparciu o którą zostaną następnie podjęte czynności faktyczne i prawne w celu odzyskania długu. Przekazując swoją sprawę do wyspecjalizowanej Kancelarii Prawnej masz pewność, że podejmowane w Twoim imieniu czynności będą legalne oraz skutecznie wykorzystają wszelkie dostępne narzędzia prawne w celu skutecznej windykacji Twoich należności.

Sam proces windykacji długów składa się z dwóch etapów:

  • Windykacji polubownej, w ramach której podejmowane są czynności zmierzające do ściągnięcia należności z poszanowaniem relacji z Klientem – dłużnikiem;
  • Windykacji sądowej, a następnie komorniczej – jako ostatecznej formy, której celem jest skuteczne odzyskanie należności.

Windykacja należności prowadzona przez Kancelarię RPMS zwiększy stopień zaufania, usprawni relacje z niesolidnymi kontrahentami oraz sprawi, że terminowy spływ należności stanie się normą, bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów.

Ile kosztują działania windykacyjne prowadzone przez Kancelarię Prawną RPMS ? Wycena windykacji długu jest niezwykle prosta – wypełnij formularz i sprawdź na jakich zasadach odzyskamy Twoją wierzytelność !

Tylko dwa kroki do
skutecznego odzyskania należności

Etap 1 – WINDYKACJA PRZEDSĄDOWA

  • Analiza sprawy
  • Przygotowanie wezwania do zapłaty
  • Wysyłka do dłużnika za potwierdzeniem odbioru
  • Możliwość wysyłki za granicę we wszystkich językach UE

Etap 2 – TWARDA WINDYKACJA

  • Pełna analiza procesowa sprawy
  • Złożenie pozwu
  • Reprezentacja w postępowaniu sądowym
  • Egzekucja należności przez Komornika Sądowego
ZAPRASZAMY
DO WSPÓŁPRACY

Dlaczego kancelaria RPMS?

Oszczędność

Nie od dziś wiadomo, że korzystanie wyspecjalizowanych podmiotów nie tylko oszczędza czas ale i pieniądze.
Wypełnij formularz, przekaż sprawę i zajmij się tym w czym jesteś najlepszy.

Prawo

Zdajemy sobie sprawę, że przekazanie sprawy do kancelarii prawnej ma często ostateczny charakter.
W takim wypadku warto otrzymać wsparcie ze strony osób specjalizujących się w dochodzeniu należności oraz wykorzystać wszystkie możliwości jakie daje nam prawo.

Indywidualizm

Każda sprawa windykacyjna i każdy Klient wymagają indywidualnego podejścia. Z uwagi na zdobyte doświadczenie nie tylko uwzględnimy potrzeby i zagrożenia wynikające z dochodzenia roszczeń ale również z uwagi na wiedzę zwrócimy uwagę na elementy, które dotychczas były pominięte.

Darmowa weryfikacja sprawy

Każdą przekazaną sprawę wstępnie weryfikujemy. Na podstawie takiego darmowego audytu Klienci otrzymują szczegółową informacje na temat możliwości, zagrożeń i ewentualnych dodatkowych kosztów.
Nie prowadzimy sporów z góry skazanych na porażkę. Szanujemy czas Naszych Klientów i ich pieniądze.

Profesjonalizm

Powierzając sprawę wykwalifikowanym prawnikom masz pewność, że w Twoim interesie będą działać profesjonaliści posiadający odpowiednie doświadczenie i zaplecze do reprezentowania Twoich interesów.
Dla nas najważniejszy jest wynik i to wynik który odczuje nasz Klient.

Skuteczność

Nasze statystyki wskazują, aż 73% ostatecznych przedsądowych wezwań do zapłaty ze strony kancelarii prawnej jest skutecznych.
Jeżeli tak się nie stanie przeprowadzimy postępowanie przez każdy etap, aż do uzyskania faktycznej zapłaty należności – dobrowolnej bądź nie.

Formularz kontaktowy


FORMA PRAWNA DŁUŻNIKA
osoba fizycznadziałalność gospodarczaspółka cywilnaspółka jawnaspółka z o. o.spółka partnerskaspółka komandytowaspółka akcyjnaprzedsiębiorstwo państwowestowarzyszeniefundacjainne
NALEŻNOŚĆ WYNIKA Z
niezapłaconych fakturumowynoty odsetkowejinne
STAN PRAWNY
przed postępowaniem sądowymw trakcie postępowania sądowegow trakcie postępowania egzekucyjnegonieskuteczna egzekucja komornicza

Dołącz pliki:faktury, umowy, wezwanie etc.

Skuteczna windykacja długów w mieście Poznań
z Kancelarią RPMS

Kancelaria Prawna RPMS

Nasza Kancelaria mieści się w dzielnicy Jeżyce, przy ulicy Dąbrowskiego 267. Łatwy dojazd z każdego zakątka Poznania.

PPK
Dowiedz się wiecej...
PPK