Windykacja długów w Radomiu z kancelarią RPMS to gwarancja sukcesu. Potwierdzają to statystyki, zgodnie z którymi aż 93% naszych spraw kończy się spłatą należności. Niesolidni kontrahenci to problem wielu przedsiębiorców. Niestety samodzielne działania polubowne i próby odzyskiwania płatności z pomocą typowych firm, nie zawsze przynoszą oczekiwany efekt. Dlatego lepszym rozwiązaniem, zwłaszcza w sprawach trudnych i wymagających „ostrożnych” działań w celu ochrony wizerunku, jest wybór kancelarii windykacyjnej.

Jeżeli czytasz ten tekst, istnieje duża szansa, że poprzednie zdanie opisuje właśnie Twoją sytuację. Trafiłeś w dobre miejsce – z naszą pomocą szybko i skutecznie odzyskasz swoje należności. Nie martw się, że stracisz kontrahenta. Pierwszy krok to zawsze działania polubowne, czyli polegające na wysłaniu przedsądowego wezwania do zapłaty.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW RADOM

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Tak długo, jak będzie to możliwe, dołożymy starań, aby Twój klient spłacił dług przed ewentualnym rozpoczęciem sprawy sądowej. W 73% sytuacji działania polubowne, czyli tzw. windykacja miękka, przynoszą oczekiwany rezultat. Większość kontrahentów, widząc pieczątkę kancelarii prawnej, szybko spłaca zaległą należność. Pozwala to na utrzymanie dobrych relacji biznesowych. Poza tym często powoduje, że kolejne płatności spływają regularnie.

  Gdy tak się jednak nie stanie, nadal możesz na nas liczyć. RPMS to grupa doświadczonych prawników i specjalistów. Znamy wszelkie techniki oraz metody skutecznej windykacji. Zwróć się do nas, a pomożemy Ci także na etapie windykacji twardej. Jeśli działania miękkie nie zakończą się sukcesem, przejdziemy do czynności sądowych i komorniczych. Będziemy reprezentować Cię od początku do końca, również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych.

  Windykacja należności Radom

  Zastanawiasz się, ile kosztuje skuteczna windykacja w Radomiu? Bez obaw – dowiesz się o tym już na samym wstępie. Skorzystaj z naszego formularza i prześlij nam informacje o swojej sprawie. Wstępna analiza jest całkowicie darmowa. Chcemy mieć pewność, że Twoja sytuacja kwalifikuje się do windykacji. Bierzemy pod uwagę, że zależy Ci na oszczędności czasu, nerwów i pieniędzy. Dlatego od razu określimy, jakie są dostępne możliwości.

  Wybierz zaufaną kancelarię windykacyjną. Postaw na wiedzę, doświadczenie, znajomość przepisów prawa. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych ekspertów i prawników. Wiemy, jakie sposoby przynoszą najlepsze rezultaty. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap, aż do finalnej spłaty długu. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 1)

  Zaufali nam