Poszukiwania kancelarii windykacyjnej w Siedlcach warto zacząć od firm z wieloletnim doświadczeniem. RPMS spełnia ten warunek – od lat obsługujemy klientów korporacyjnych oraz przedsiębiorców, którzy chcą szybko i skutecznie odzyskać swoje należności. Ze względu na wysoką efektywność, możemy zapewnić sprawną windykację długów zarówno na etapie polubownym, jak i w ramach działań twardych, opierających się na etapie sądowym i komorniczym.

Dowodem naszej skuteczności jest ponad 93% wygranych spraw. Statystyki to nie wszystko – jesteśmy polecani przez klientów także ze względu na indywidualne podejście i dopasowanie metod do konkretnej sytuacji. Większość zwracających się do nas osób pragnie zachować dobre stosunki z kontrahentami, którzy zalegają ze spłatą długu. Bierzemy to pod uwagę, dzięki czemu możemy pochwalić się nie tylko wynikiem, ale też ugodowym zakończeniem sprawy dla każdej ze stron.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW SIEDLCE

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Poza windykacją długów, zajmujemy się również działaniami długotrwałymi. Proponujemy wdrożenie procesów, które gwarantują naszym klientom systematyczny spływ kolejnych należności. W RPMS otrzymujesz kompleksową obsługę, skupioną nie tylko na czynnościach polubownych. Jeżeli zalegający ze spłatą kontrahent nie ureguluje długu mimo przedsądowego wezwania do zapłaty, przechodzimy do etapu drugiego.

  Drugi etap to twarda windykacja należności. Obejmuje czynności sądowe i egzekucję komorniczą. Oczywiście sam decydujesz, czy chcesz z niej korzystać. Najpierw poinformujemy Cię o dalszych krokach do podjęcia, uwzględniając koszty, szanse, oraz potencjalne zagrożenia. Jesteśmy zorientowani na wynik. Możemy zapewnić, że postępowanie zakończy się spłatą należności – dobrowolną lub nie.

  Windykacja należności Siedlce

  Zapraszamy do skorzystania z usług skutecznej windykacji. Siedlce są jednym z obszarów naszego działania, ponieważ współpracujemy z komornikami z całego kraju. Wystarczy skontaktować się z nami online, aby otrzymać wstępną, bezpłatną analizę. Określimy w niej, czy Twoja sprawa ma szanse na powodzenie.

  Kancelaria windykacyjna RPMS to zespół prawników i ekspertów, dlatego będziemy reprezentować Cię również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych. Skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych specjalistów dadzą Ci większe szanse na pozytywny wynik. Korzystamy nie tylko z bogatego doświadczenia, ale też wiedzy, zaplecza, oraz doskonałej znajomości przepisów prawa. Z naszą pomocą windykacja długów jest procesem szybszym i efektywniejszym. Pozwala również na zachowanie dobrej relacji z kontrahentem oraz regularną spłatę przyszłych należności.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam