Według statystyk, około 90% przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw boryka się z problemem dłużników. Firmy umożliwiają swoim kontrahentom opóźnienie płatności, jednak zdarza się, że przedłuża się to o kolejne tygodnie, a nawet miesiące. Wówczas muszą sięgnąć po pomoc z zewnątrz.

Szukasz prostego sposobu na odzyskanie należności? Wybierz skuteczną windykację w Gdańsku z kancelarią RPMS. Jesteśmy zespołem prawników-specjalistów od spraw związanych z odzyskiwaniem wierzytelności z niezapłaconych faktur. Oferta RPMS obejmuje zarówno czynności przedsądowe, jak i działania twarde, czyli na drodze postępowania sądowego. Zawsze zaczynamy jednak od kroków polubownych, czyli przesłania ostatecznego przedsądowego wezwania do zapłaty. Windykacja należności RPMS jest przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorców, którzy oczekują szybkich i skutecznych działań.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW GDAŃSK

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Działamy jako kancelaria windykacyjna w Gdańsku i w innych częściach kraju. Możemy zapewnić kompleksową obsługę prawną na każdym etapie realizacji usługi. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, jak dużą rolę dla naszych klientów odgrywa zachowanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami. W związku z tym, najpierw podejmujemy działania polubowne, opierające się na przesłaniu wezwania do zapłaty. Zazwyczaj sprawa zamyka się już na tym etapie (w 73% przypadków).

  Jeżeli dłużnik nie zareaguje w oczekiwany sposób na wezwanie od kancelarii, wdrażamy tzw. twardą windykację długów. Obejmuje ona pełną analizę procesową, złożenie pozwu, a także reprezentowanie klienta podczas postępowania i egzekucji należności przez komornika. W razie potrzeby służymy również pomocą w sprawach spornych procesowych i nieprocesowych.

  Windykacja należności Gdańsk

  Wbrew pozorom, windykacja nie musi być mechanizmem skomplikowanym i czasochłonnym. Wystarczy, że zwrócisz się do nas i poczekasz na dalszy rozwój wydarzeń. Na początku przeprowadzamy dokładny audyt, który pozwoli nam określić, czy Twoja sprawa ma szanse na powodzenie. Jeżeli tak nie będzie, dowiesz się o tym już na wstępie.

  Kiedy rozpoczniemy windykację, będziemy na bieżąco informować Cię o przebiegu postępowania, doradzimy podjęcie konkretnych kroków i wyznaczymy następne etapy działania. Pomożemy również w zabezpieczeniu płynności finansowej Twojej firmy na przyszłość – wskażemy sprawdzone procesy i metody umożliwiające systematyczny spływ należności. Wybierając kancelarię RPMS, stawiasz na nowoczesnego, doświadczonego partnera, posiadającego niezbędną wiedzę i nastawionego na indywidualne podejście do klienta.

  Nasze Aktualności prawne

  Kancelaria Prawna RPMS
  Staniszewski & Wspólnicy

  ul. Polska 114
  Poznań 60-401