RPMS to kancelaria windykacyjna w Gdyni i innych częściach kraju, przyjmująca zlecenia online. Zajmujemy się odzyskiwaniem należności podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Nasza oferta jest skierowana zwłaszcza do tych osób, dla których dotychczasowe, polubowne próby odzyskania płatności kończyły się niepowodzeniem. Jesteśmy ukierunkowani również na działania długofalowe – pomagamy firmom we wdrażaniu odpowiednich procesów gwarantujących systematyczny spływ należności.

Jako kancelaria obsługujemy klientów wielopoziomowo. Nie tylko w zakresie windykacji długów, ale również w sprawach spornych procesowych i nieprocesowych. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i znamy możliwości, jakie dają przepisy polskiego prawa. Z naszą pomocą klienci otrzymują zaległą spłatę i często zachowują dobre relacje biznesowe z zadłużonymi kontrahentami.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW GDYNIA

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Jak działamy? Na samym początku zawsze proponujemy postępowanie polubowne, czyli przesłanie przedsądowego, ostatecznego wezwania do zapłaty. Pismo od kancelarii prawnej często przynosi oczekiwany rezultat, czyli spłatę zaległej wierzytelności. Według naszych statystyk, dzieje się tak w około 73% przypadków.

  Jeżeli do tego nie dojdzie, rozpoczynamy tzw. twardą windykację należności. Chodzi o dalsze, ostateczne kroki formalne i prawne, które polegają m.in. na analizie procesowej sprawy, złożeniu pozwu do sądu, a także reprezentacji klienta w postępowaniu sądowym. W skrajnych sytuacjach zdarza się, że koniecznością jest egzekucja należności przez komornika sądowego. Cały proces jest więc realizowany przez kancelarię – klient zleca nam obsługę swojej sprawy, a my postępujemy według sprawdzonych metod.

   

  Windykacja należności Gdynia

  Interesuje Cię skuteczna windykacja w Gdyni? Zapraszamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie. Pamiętaj, że zgłoszenie nie zobowiązuje Cię do wszczęcia postępowania – najpierw przeanalizujemy, co możemy dla Ciebie zrobić. Każdą sprawę poddajemy audytowi, sprawdzając, czy istnieje realna szansa na odzyskanie zaległej płatności. Jeżeli tak jest, proponujemy klientowi dalsze kroki.

  Zlecenie windykacji wykwalifikowanym prawnikom daje wiele korzyści. Otrzymujesz pełne wsparcie prawne i merytoryczne, a także możliwość skorzystania z pomocy prawnej w razie zaistnienia sporu. Dobrze zorganizowany, przemyślany proces dochodzenia wierzytelności przebiega znacznie szybciej i sprawniej, niż ma to miejsce przy samodzielnym odzyskiwaniu należności z faktur. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

   

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 2)

  Zaufali nam