Kancelaria RPMS Staniszewski & Wspólnicy oferuje skuteczną windykację długów w Zielonej Górze. Każdą sprawę doprowadzamy do samego końca, rozpoczynając od działań miękkich (polubownych). W ramach usługi zajmujemy się odzyskiwaniem zaległych należności w sposób zgodny z oczekiwaniami naszych klientów. Dążymy do tego, aby z perspektywy dłużnika najkorzystniejszym rozwiązaniem okazała się spłata jeszcze przed podjęciem czynności sądowych i komorniczych (przed etapem windykacji twardej).

Jednak RPMS to nie tylko odzyskiwanie należności w sposób sprawdzony i efektywny. To również profesjonalna pomoc w sprawach spornych. Zawsze zaczynamy więc od przesłania przedsądowego wezwania do zapłaty, co przynosi oczekiwany rezultat aż w 73% przypadków. W razie potrzeby pismo przesyłamy również do innych krajów UE. Następnym krokiem są czynności twarde – sądowe i komornicze. Oczywiście każdy ruch jest konsultowany z klientem.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW ZIELONA GÓRA

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Dążymy do zachowania profesjonalnego podejścia w każdej sytuacji. W naszym zespole pracują eksperci od lat zaangażowani w techniki i metody skutecznej windykacji. Regularnie uzupełniamy swoją wiedzę, dlatego jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawnymi. Z naszego wsparcia korzystają małe, średnie i większe firmy z całego kraju, ze zróżnicowanych branż.

  Jako kancelaria windykacyjna z doświadczeniem, wiemy, kiedy istnieje realna szansa na odzyskanie należności. Dlatego przed podjęciem czynności prawnych analizujemy każdy przypadek. Klient przesyła nam informacje dotyczące zadłużenia, dostarczając niezbędne dokumenty i dane. Mając wgląd w sytuację, przeprowadzamy darmowy, wstępny audyt i określamy, czy windykacja długów może przynieść pozytywny wynik. Jeżeli tak jest, proponujemy klientowi konkretne, najkorzystniejsze rozwiązania.

  Windykacja należności Zielona Góra

  Zapewniamy kompleksową obsługę windykacji należności. Zielona Góra i inne polskie miasta korzystają z pomocy kancelarii prawnej RPMS online – działamy w sieci, kontaktując się mailowo i telefonicznie. Zwróć się do nas za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Przygotujemy dla Ciebie darmową analizę usługi, uwzględniając szanse, możliwości, przewidywane koszty i zagrożenia. Z nami od razu wiesz, czy Twoja sprawa ma szanse na wygraną!

  Pamiętaj, że gdy polubowna windykacja nie okaże się skuteczna, możemy płynnie przejść do działań sądowych i komorniczych. Obsługujemy przede wszystkim klientów korporacyjnych i przedsiębiorców, którzy dotychczas próbowali odzyskać swój dług innymi drogami. Współpracujemy z komornikami z całej Polski, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą skuteczność procesu windykacji.

  Pytania i odpowiedzi

  Nasza praktyka pokazuje, że niezależnie od wybranego rodzaju windykacji (polubowna czy sądowa), windykacja jest skuteczna, jeżeli pierwsze czynności zostały podjęte w niedługim odstępie czasu po wystąpieniu opóźnienia w płatnościach. Wynika to przede wszystkim z faktu, że zazwyczaj sytuacja finansowa przedsiębiorców z czasem pogarsza się, a im później zostaną wszczęte pierwsze czynności, tym gorzej dla wierzyciela.

  To zależy przede wszystkim od ustalonej w umowie właściwości miejscowej i rzeczowej sądu. W Zielonej Górze funkcjonuje zarówno sąd rejonowy, jak i sąd okręgowy, aczkolwiek kwestia, do którego sądu złożyć pozew o zapłatę wymaga zawsze dodatkowych analiz.

  Koszty windykacji w Zielonej Górze co do zasady są takie same jak koszty windykacji w innych sądach (dotyczy to windykacji sądowej). Koszty procesu bowiem wynikają z rozporządzenia. Analiza wszystkich kosztów windykacji jest możliwa tylko po przedstawieniu konkretnego stanu faktycznego, a w tym celu mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kosztów windykacji (link w tekście).

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam