Kancelaria RPMS Staniszewski & Wspólnicy oferuje skuteczną windykację długów w Zielonej Górze. Każdą sprawę doprowadzamy do samego końca, rozpoczynając od działań miękkich (polubownych). W ramach usługi zajmujemy się odzyskiwaniem zaległych należności w sposób zgodny z oczekiwaniami naszych klientów. Dążymy do tego, aby z perspektywy dłużnika najkorzystniejszym rozwiązaniem okazała się spłata jeszcze przed podjęciem czynności sądowych i komorniczych (przed etapem windykacji twardej).

Jednak RPMS to nie tylko odzyskiwanie należności w sposób sprawdzony i efektywny. To również profesjonalna pomoc w sprawach spornych. Zawsze zaczynamy więc od przesłania przedsądowego wezwania do zapłaty, co przynosi oczekiwany rezultat aż w 73% przypadków. W razie potrzeby pismo przesyłamy również do innych krajów UE. Następnym krokiem są czynności twarde – sądowe i komornicze. Oczywiście każdy ruch jest konsultowany z klientem.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW ZIELONA GÓRA

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Dążymy do zachowania profesjonalnego podejścia w każdej sytuacji. W naszym zespole pracują eksperci od lat zaangażowani w techniki i metody skutecznej windykacji. Regularnie uzupełniamy swoją wiedzę, dlatego jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawnymi. Z naszego wsparcia korzystają małe, średnie i większe firmy z całego kraju, ze zróżnicowanych branż.

  Jako kancelaria windykacyjna z doświadczeniem, wiemy, kiedy istnieje realna szansa na odzyskanie należności. Dlatego przed podjęciem czynności prawnych analizujemy każdy przypadek. Klient przesyła nam informacje dotyczące zadłużenia, dostarczając niezbędne dokumenty i dane. Mając wgląd w sytuację, przeprowadzamy darmowy, wstępny audyt i określamy, czy windykacja długów może przynieść pozytywny wynik. Jeżeli tak jest, proponujemy klientowi konkretne, najkorzystniejsze rozwiązania.

  Windykacja należności Zielona Góra

  Zapewniamy kompleksową obsługę windykacji należności. Zielona Góra i inne polskie miasta korzystają z pomocy kancelarii prawnej RPMS online – działamy w sieci, kontaktując się mailowo i telefonicznie. Zwróć się do nas za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Przygotujemy dla Ciebie darmową analizę usługi, uwzględniając szanse, możliwości, przewidywane koszty i zagrożenia. Z nami od razu wiesz, czy Twoja sprawa ma szanse na wygraną!

  Pamiętaj, że gdy polubowna windykacja nie okaże się skuteczna, możemy płynnie przejść do działań sądowych i komorniczych. Obsługujemy przede wszystkim klientów korporacyjnych i przedsiębiorców, którzy dotychczas próbowali odzyskać swój dług innymi drogami. Współpracujemy z komornikami z całej Polski, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą skuteczność procesu windykacji.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 2)

  Zaufali nam