Skuteczna Windykacja Bielsko-Biała

Nieterminowa spłata należności to problem wielu polskich przedsiębiorców. Sposobem na zażegnanie tych kłopotów jest współpraca z właściwą kancelarią windykacyjną. Bielsko-Biała to jeden z obszarów działalności kancelarii prawnej RPMS. Nasz zespół składa się z najlepszych ekspertów i prawników. Obsługujemy klientów online, dzięki czemu możesz zlecić nam realizację usługi z każdego miejsca w Polsce.

Niezależnie od poziomu zawiłości Twojej sprawy, możesz na nas liczyć. Ponad 93% naszych postępowań kończy się sukcesem. Prowadzimy czynności miękkie, polubowne, a także skuteczną windykację twardą – sądową i komorniczą. Z naszym wsparciem nie musisz się o nic martwić. Dostarczymy Ci wszelkie niezbędne informacje na temat przebiegu sprawy. Przygotujemy i prześlemy kontrahentowi przedsądowe wezwanie do zapłaty. W razie potrzeby opracujemy pozew sądowy oraz doprowadzimy do egzekucji należności przez Komornika Sądowego. Będziemy Cię reprezentować również we wszelkich sprawach spornych.

Jak to działa?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.
Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.
Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.
Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.
Dokonaj darmowej wyceny


Dołącz pliki: faktury, umowy, wezwanie etc.

Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

Kancelaria Prawna RPMS

WINDYKACJA DŁUGÓW KATOWICE

20
specjalistów
12
lat na rynku
6436
wygranych spraw
250 tyś
windykowanych należności

Kancelaria windykacyjna

Windykacja długów w Bielsko-Białej z zespołem RPMS to najlepsze możliwe wyjście. Nie tylko doprowadzimy do spłaty zaległej należności, ale zadbamy też o profesjonalne podejście do sprawy. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu pozytywnych relacji biznesowych z kontrahentem, możesz na nas liczyć. W odróżnieniu od firm windykacyjnych działamy stopniowo, dopasowując stosowane narzędzia do indywidualnej sytuacji i oczekiwań klienta.

Wierzymy, że działania polubowne powinny być pierwszym krokiem w każdym postępowaniu. Oczywiście są pewne wyjątki, jednak zazwyczaj właśnie to doradzamy naszym klientom. Wiemy jednocześnie, że nie każdą sprawę da się wygrać. Jesteśmy doświadczonymi ekspertami, ale też realistami, którzy doskonale znają przepisy polskiego prawa. Dlatego zanim rozpoczniemy windykację, poprosimy Cię o przesłanie kilku podstawowych informacji.

Windykacja należności Bielsko-Biała

Bezpłatna, wstępna analiza Twojej sytuacji pozwoli określić, czy istnieje szansa na wygraną. Jeżeli tak będzie, to jak najszybciej przejdziemy do działań polubownych (lub od razu twardej windykacji należności). Możesz mieć pewność, że zadbamy o Twoje potrzeby. Gdy Twoim celem będzie zachowanie dobrych stosunków z kontrahentem, podejdziemy do sprawy w odpowiedni sposób.

Co więcej, możemy przygotować dla Ciebie profesjonalną strategię działania „na przyszłość”. Dzięki niej Twoje kolejne płatności będą spływać regularnie, bez problemów z dłużnikami.

Sposób działania dobieramy odpowiednio do wymagań klienta. Realizujemy zarówno skuteczną windykację w ramach jednorazowych spraw, jak i prawnych czynności długoterminowych. Wybierz RPMS i przekonaj się, że odzyskanie zaległej płatności może być proste, skuteczne i bezproblemowe!

Translate »