Zaufanie klientów, wiedza i doświadczenie – te cechy wyróżniają naszą kancelarię windykacyjną w Tarnowie na tle innych firm. Zajmujemy się nie tylko dochodzeniem należności, ale też sprawami spornymi. Oczywiście zawsze zaczynamy od etapu przedsądowego, czyli działań polubownych. W ten sposób kończymy sukcesem nawet 73% podjętych spraw. Rzadziej zdarza się, że niepłacący kontrahent nadal uchyla się od uregulowania długu. Wtedy przechodzimy do windykacji twardej, czyli ostateczne formy, która opiera się na działaniach sądowych i egzekucji komorniczej.

Nasza oferta jest skierowana do osób, u których dotychczasowe kroki nie przyniosły zadowalających efektów. Pomoc doświadczonych prawników może okazać się wyjściem nawet z najtrudniejszej sytuacji. Jednak niczego nie obiecujemy w ciemno – zanim podejmiemy się rozwiązania Twojej sprawy, prosimy o przedstawienie problemu i dostarczenie niezbędnych materiałów. Wstępna analiza jest całkowicie bezpłatna.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW TARNÓW

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Dlaczego kancelaria windykacyjna w Tarnowie to lepsze wyjście niż zajmująca się tym firma? Współpraca z prawnikami zwiększa stopień zaufania i usprawnia cały proces. Nie psuje relacji z niesolidnymi kontrahentami, gwarantując, że po odzyskaniu długów nadal chcą z Tobą współpracować. Nasze działania umożliwiają też poprawę funkcjonowania firmy, dając szansę na terminowy spływ kolejnych należności.

  Realizujemy usługi w sposób zorganizowany i kompleksowy. Zawsze zaczynamy od windykacji długów w sposób polubowny. Po darmowej analizie sprawy przedstawiamy Ci możliwości, koszty i ewentualne zagrożenia wynikające z zaplanowanych przez nas działań. Następnie przygotowujemy przedsądowe wezwanie do zapłaty i wysyłamy je dłużnikowi za potwierdzeniem odbioru (również za granice UE). Na tym polega pierwszy krok skutecznej windykacji z kancelarią prawną RPMS.

  Windykacja należności Tarnów

  Chociaż większość postępowań kończy się właśnie na tym etapie, nie zawsze jest to możliwe. Zdarzają się kontrahenci nadal uchylający się od spłaty, nawet po otrzymaniu dokumentu z kancelarii. Wtedy wdrażamy drugi etap, czyli działania twarde. W tym kroku przeprowadzamy szczegółową analizę procesową, przygotowujemy i składamy pozew, oraz reprezentujemy klienta przed sądem.

  Efektem sprawy sądowej może być komornicza windykacja należności. Dlatego niezależnie od tego, czy Twoja sprawa zakończy się polubownie czy w sądzie, z naszą pomocą odzyskasz swoje pieniądze. Gwarantujemy wysoką skuteczność, potwierdzoną zadowoleniem licznych klientów współpracujących z kancelarią windykacyjną RPMS. Tarnów i inne Polskie miasta mogą skorzystać z naszych usług online. Zainteresowany? Wypełnij formularz dostępny na stronie i otrzymaj darmową, wstępną analizę swojej sytuacji.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam