Zaufali nam

Opinie Klientów

enterso
Enterso

Współpracę z kancelarią nawiązaliśmy za poleceniem innej firmy, u której – jak to zostało nam podkreślone – współpraca przyniosła „wymierne efekty”.

Zespół został przedstawiony jako specjaliści z zakresu obsługi branży IT, co zresztą miało odzwierciedlenie już przy pierwszej rozmowie. Znali problematykę branży, stosowane rozwiązania, a także – co nas było na tamten moment najistotniejsze – potrafili w zasadzie bezzwłocznie zaproponować zmiany na główne i bieżące problemy spółki.

W praktyce już na początku współpracy pracownicy kancelarii przejrzeli wszystkie stosowane wzory umów oraz procedur, przygotowali raport z sugerowanymi zmianami, a następnie – po konsultacji – wdrożyli sugerowane rozwiązania. Co więcej zaaranżowali spotkania z osobami zajmującymi się podobną branżą, co pozwoliło na wymianę doświadczeń biznesowych oraz nawiązaniu nowych kontaktów.

Po ponad roku współpracy jesteśmy gotowi wystawić opinię i jednoznacznie zarekomendować Kancelarię.

Polecamy i na pewno będziemy polecać innym. Ciężko znaleźć na rynku lepszych profesjonalistów.

Matimpex
Matimpex Travel

Prawdziwi profesjonaliści! W sposób kompleksowy i rzetelny zajęli się obsługą biura, a co więcej – wsparciem naszych klientów w rozwiązywaniu problemów z przewoźnikami! Polecamy Panią Antonię 🙂
Dodatkowo dzięki działaniom kancelarii wdrożono dokumentację i procedury wynikające z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w tym słynnego RODO. Duży plus za przekazanie prostych wskazówek, co krok po kroku trzeba zrobić. Wszelkie wątpliwości były natychmiast wyjaśniane, a pracownicy zostali przeszkoleni. Dynamiczny zespół prawników z rzadko spotykanym zaangażowaniem i kreatywnością. Jednym słowem polecamy!

belin
Belin

Mecenas obsługiwał spółkę przez ponad 6 lat. W tym czasie zapewniał kompletną i bieżącą obsługę wszelkich zagadnień związanych z działalnością spółki począwszy od monitoringu płatności do reprezentowania przed organami publicznymi.
Współpracę trudno inaczej określić aniżeli owocną. Niezależnie od tematyki Mecenas był w stanie zasugerować optymalne rozwiązania, jak również wskazać na wszelkie możliwe niebezpieczeństwa wynikające z wyboru poszczególnych opcji, zawsze działając w interesie spółki.

Pozycjonowanie stron
icea S.A.

Współpracujemy z mecenasem Staniszewskim od ponad 5 lat. To sprawdzony partner w zakresie doradztwa gospodarczego i zarządzania należnościami. Po nawiązaniu współpracy z sukcesem wprowadzono nowe zasady w relacjach z Klientami, usprawniono procesy windykacyjne, jak również zapewniono bezzwłoczną obsługę w bieżących sprawach. Na szczególne uznanie zasługuje również pełne wsparcie i zaangażowanie Mecenasa dla poszczególnych pracowników firmy.

m40
Grupa M40

Obsługa prawna na najwyższym poziomie. Dobry kontakt i pełne zaangażowanie ze strony pracowników kancelarii. Polecamy każdemu!

iDo Events

Fachowa i profesjonalna obsługa – najwyższy poziom. Polecam

Translate »