Zaufali nam

Mariusz Koralewski
Mariusz Koralewski
09:03 09 Feb 19
Gorąco polecam korzystanie z usług Pana Mecenasa Staniszewskiego. Profesjonalny, rzetelny i uprzejmy. Zapewnił mi większe wsparcie prawne niż oczekiwałem.
Piotr Wronowski
Piotr Wronowski
13:36 05 Feb 19
Potrzebowaliśmy jako sklep internetowy regulaminu. Wybór kancelarii Pana Mecenasa Marcina to był strzał w dziesiątkę. Podczas spotkania zostały omówione wszystkie najważniejsze kwestie związane z regulaminem aby był on zgodny z prawem i jednocześnie zrozumiały dla klienta. Dodatkowo nieodpłatnie zostaly ujęte w nim nasze wytyczne i uwagi. Uważamy że Kancelaria Staniszewski i Wspólnicy spełniła zadanie w stu procentach i możemy ją z czystym sumieniem polecić.
Przemysław Jankowski
Przemysław Jankowski
22:59 04 Feb 19
Wysoka kultura osobista i fachowa pomoc na najwyższym poziomie, co jak ktoś zaznajomiony z literą prawa w stopniu żadnym, uważam za wyznacznik kompetencji u wszystkich pracowników kancelarii.
Paweł Borowik
Paweł Borowik
18:28 04 Feb 19
Z Mec. Staniszewskim współpracuję już od kilku lat. Bardzo dobry specjalista z zakresu prawa cywilnego, natomiast gdy potrzebowałem pomocy z zakresu prawa pracy czy prawa gospodarczego również ją otrzymałem.
Bartosz Ceglarek
Bartosz Ceglarek
11:30 04 Feb 19
Pan Mecenas Marcin Staniszewski - człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej, profesjonalista, posiadający olbrzymią wiedzę merytoryczną, a przede wszystkim praktyczną. Dzięki doświadczeniu oraz wyśmienitej intuicji potrafi bardzo szczegółowo analizować powierzone sprawy wybierając najkorzystniejsze rozwiązania. Pomoc prawną udzieloną przez Pana Mecenasa cechowało pełne zaangażowanie oraz konsekwencja i skuteczność w osiągnięciu wyznaczonych celów. Polecam Kancelarię Prawną RPMS Staniszewski & Wspólnicy Sp.k
Zobacz wszystkie opinie
Formularz kontaktowy