Szukasz profesjonalnego wsparcia w windykacji należności w Sosnowcu? Potrzebujesz sprawdzonych metod? Chcesz działać zgodnie z przepisami i mieć dostęp do fachowej porady prawnej? Z kancelarią windykacyjną RPMS zyskujesz to i wiele więcej. Z naszych usług skorzystały już dziesiątki klientów ze zróżnicowanych branż. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się spraw, w których dotychczasowe działania nie przynosiły rezultatów. Dowodem naszej skuteczności jest statystyka – ok. 73% postępowań kończymy na etapie polubownym (przedsądowym).

Z wezwaniem do zapłaty od kancelarii prawnej masz znacznie większe szanse na odzyskanie swoich pieniędzy. Z RPMS oszczędzasz czas i nerwy, przekazując swoje faktury w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Udowadniamy, że szybka, skuteczna windykacja jest możliwa również bez ponoszenia dużych kosztów. Dlatego zanim zajmiemy się odzyskaniem Twojej należności, prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie. Na jego podstawie prześlemy Ci wstępną, w pełni darmową analizę sprawy.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW SOSNOWIEC

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  W ramach bezpłatnej analizy określamy przewidywane koszty, możliwości i ewentualne zagrożenia. Informujemy Cię, czy istnieją szanse na odzyskanie należności i czy podejmiemy się windykacji długów. Jeżeli tak, przechodzimy do działań polubownych, czyli dostarczenia dłużnikowi przedsądowego wezwania do zapłaty. Kiedy tego typu dokument przesyła kancelaria prawna, większość spraw kończy się na tym etapie.

  Oczywiście nie zawsze jest to możliwe. Prowadząc windykację długów w Sosnowcu i wielu innych polskich miastach, podejmowaliśmy również działania twarde. Wybierając nasze usługi, zyskujesz więc pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone od początku do końca. Kancelaria windykacyjna RPMS pomaga w postępowaniach spornych i sądowych. Gwarantujemy więc nie tylko wsparcie polubowne, ale też możliwość przygotowania pozwu i reprezentowania klienta w sądzie.

  Windykacja należności Sosnowiec

  Problemy z dłużnikami warto rozwiązywać jak najszybciej. Im wcześniej zaczniesz działać, tym większe szanse na odzyskanie długu. Wierzymy również, że windykacja należności powinna przebiegać zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta. Z tego względu zawsze dopasowujemy się do jego indywidualnej sytuacji.

  Jeżeli chcesz zachować dobre relacje z kontrahentem, wybierz pomoc naszych prawników. Zaczynamy od działań polubownych, dlatego możesz mieć pewność, że odzyskiwanie długu zostanie przeprowadzone w sposób kulturalny i profesjonalny.

  Oferta kancelarii RPMS jest skierowana zwłaszcza do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Zajmujemy się także tymi sprawami, w których działania polubowne okazały się nieefektywne. Zanim podejmiemy jakiekolwiek czynności, bezpłatnie analizujemy sytuację każdego klienta.

  FAQ

  To zależy, czy mówimy o windykacji polubownej, czy już na etapie sądowym. W kontekście windykacji sądowej, należy wskazać, że w Sosnowcu funkcjonuje zarówno sąd rejonowy, jak i sąd okręgowy. Nie warto również zapominać przy tej okazji, że przepisy nie wymagają, aby kancelaria reprezentująca wierzyciela była z tego samego miasta co siedziba sądu- wierzyciel może skorzystać ze wsparcia kancelarii z całej Polski.

  Przede wszystkim: szybko. Statystyki dotyczące niewypłacalności i windykacji wskazują jasno, że wierzyciel ma największe szanse na skuteczne odzyskanie należności, jeżeli podejmie pierwsze czynności już w pierwszych dniach wymagalności roszczenia. Zazwyczaj bowiem stan niewypłacalności dłużnika szybko się pogłębia i czasem po kilku miesiącach wierzyciel nie ma już możliwości skutecznego odzyskania długu.

  Windykacja należności w Sosnowcu, zwłaszcza sądowa, zazwyczaj kosztuje tyle samo co w innych miastach kraju. Wynika to z faktu, że koszty sądowe i opłaty związane z procesem cywilnym są uregulowane w ustawie o kosztach sądowych, która kształtuje jednakowe opłaty sądowe w skali całego kraju.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam