Szukasz profesjonalnego wsparcia w windykacji należności w Sosnowcu? Potrzebujesz sprawdzonych metod? Chcesz działać zgodnie z przepisami i mieć dostęp do fachowej porady prawnej? Z kancelarią windykacyjną RPMS zyskujesz to i wiele więcej. Z naszych usług skorzystały już dziesiątki klientów ze zróżnicowanych branż. Niejednokrotnie podejmowaliśmy się spraw, w których dotychczasowe działania nie przynosiły rezultatów. Dowodem naszej skuteczności jest statystyka – ok. 73% postępowań kończymy na etapie polubownym (przedsądowym).

Z wezwaniem do zapłaty od kancelarii prawnej masz znacznie większe szanse na odzyskanie swoich pieniędzy. Z RPMS oszczędzasz czas i nerwy, przekazując swoje faktury w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Udowadniamy, że szybka, skuteczna windykacja jest możliwa również bez ponoszenia dużych kosztów. Dlatego zanim zajmiemy się odzyskaniem Twojej należności, prosimy o wypełnienie formularza na naszej stronie. Na jego podstawie prześlemy Ci wstępną, w pełni darmową analizę sprawy.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW SOSNOWIEC

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  W ramach bezpłatnej analizy określamy przewidywane koszty, możliwości i ewentualne zagrożenia. Informujemy Cię, czy istnieją szanse na odzyskanie należności i czy podejmiemy się windykacji długów. Jeżeli tak, przechodzimy do działań polubownych, czyli dostarczenia dłużnikowi przedsądowego wezwania do zapłaty. Kiedy tego typu dokument przesyła kancelaria prawna, większość spraw kończy się na tym etapie.

  Oczywiście nie zawsze jest to możliwe. Prowadząc windykację długów w Sosnowcu i wielu innych polskich miastach, podejmowaliśmy również działania twarde. Wybierając nasze usługi, zyskujesz więc pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone od początku do końca. Kancelaria windykacyjna RPMS pomaga w postępowaniach spornych i sądowych. Gwarantujemy więc nie tylko wsparcie polubowne, ale też możliwość przygotowania pozwu i reprezentowania klienta w sądzie.

  Windykacja należności Sosnowiec

  Problemy z dłużnikami warto rozwiązywać jak najszybciej. Im wcześniej zaczniesz działać, tym większe szanse na odzyskanie długu. Wierzymy również, że windykacja należności powinna przebiegać zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta. Z tego względu zawsze dopasowujemy się do jego indywidualnej sytuacji.

  Jeżeli chcesz zachować dobre relacje z kontrahentem, wybierz pomoc naszych prawników. Zaczynamy od działań polubownych, dlatego możesz mieć pewność, że odzyskiwanie długu zostanie przeprowadzone w sposób kulturalny i profesjonalny.

  Oferta kancelarii RPMS jest skierowana zwłaszcza do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Zajmujemy się także tymi sprawami, w których działania polubowne okazały się nieefektywne. Zanim podejmiemy jakiekolwiek czynności, bezpłatnie analizujemy sytuację każdego klienta.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 2)

  Zaufali nam