Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii windykacyjnej w Gorzowie Wielkopolskim. Działamy online, dlatego zlecisz nam dochodzenie swoich należności z każdej części kraju. Kancelaria RPMS to najczęstszy wybór klientów. Działamy szybko i skutecznie, odzyskując wierzytelności zgodnie z przepisami. Jeżeli zależy Ci na efektywnym, a przy tym w pełni legalnym dochodzeniu należności, skontaktuj się z nami.

Skuteczna windykacja RPMS jest realizowana przez zespół specjalistów i prawników. Odzyskujemy pieniądze od dłużników w 93% przypadków. Najpierw działamy polubownie, wysyłając przedsądowe wezwanie do zapłaty. Najczęściej przynosi to oczekiwany skutek i dług zostaje uregulowany. Gdy tak się nie dzieje, wdrażamy tzw. windykację twardą. Przygotowujemy pozew, reprezentujemy klienta w sądzie i podczas egzekucji komorniczej. W razie potrzeby uczestniczymy też w sprawach spornych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW GORZÓW WIELKOPOLSKI

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Nie czekaj, aż dług się przedawni. Wybierz kancelarię windykacyjną i odzyskaj swoje pieniądze bez zbędnego stresu, nadmiernych kosztów, czy poświęcania dużej ilości czasu. Nasi eksperci specjalizują się w dochodzeniu zaległych należności. Jednocześnie dbają o to, aby wszystkie czynności były zgodne z wolą klienta. Co to oznacza?

  Windykacja należności z RPMS niemal zawsze prowadzi do odzyskania długów – dobrowolnie lub nie. Jednak naszym celem jest takie działanie, które nie zepsuje dobrych relacji biznesowych klientów. Jeśli więc pragniesz zachować pozytywne stosunku z zalegającym ze spłatą kontrahentem, dołożymy starań, aby było to możliwe. Najpierw działamy w sposób polubowny, a dopiero potem rozpoczynamy twardą windykację. Wspieramy naszego klienta na każdym etapie, konsultując z nim kolejne podejmowane kroki.

  Windykacja należności Gorzów Wielkopolski

  Potrzebujesz niezawodnej windykacji długów w Gorzowie Wielkopolskim? Zależy Ci na profesjonalnym podejściu i skuteczności? Wybierz RPMS – gwarantujemy, że doprowadzimy Twoją sprawę do końca. Oprócz tego możemy zaproponować procesy zapewniające systematyczny spływ kolejnych należności. Sprawimy, że Twój biznes będzie rozwijać się szybciej, bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów.

  Przed rozpoczęciem windykacji należności, poprosimy Cię o wypełnienie formularza kontaktowego. Przekaż nam wszystkie niezbędne informacje na temat swojej sprawy. W ten sposób określimy, czy kwalifikuje się ona do procesu odzyskiwania długów przez RPMS. Jeżeli nie będzie szans na powodzenie, dowiesz się o tym już na samym początku, bez ponoszenia żadnych kosztów. Weryfikacja sprawy jest bezpłatna. Skontaktuj się z nami już dziś!

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 1)

  Zaufali nam