Twoi kontrahenci zbyt długo zalegają z płatnością? Masz problem z terminowym spływem należności? Potrzebujesz solidnego partnera od skutecznej windykacji należności w Rzeszowie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów od odzyskiwania wierzytelności. Przeprowadziliśmy dotychczas wiele zróżnicowanych spraw, spośród których około 73% kończyło się na etapie polubownym.

Obsługa RPMS jest kompleksowa, co oznacza, że podejmujemy działania z zakresu przedsądowej oraz sądowej windykacji długów (a także komorniczej). Służymy pomocą nie tylko w tej kwestii, ale również przy sprawach spornych w postępowaniach procesowych i nieprocesowych. Jesteśmy wsparciem dla przedsiębiorców z różnych sektorów i branż. Dzięki nam odzyskasz swoje należności bez zbędnego angażowania dodatkowych zasobów!

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW RZESZÓW

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  W czym tkwi tajemnica sukcesu naszych działań? Przede wszystkim w znajomości prawa, wieloletnim doświadczeniu, oraz wypracowanych metodach postępowania. Co więcej, stosujemy indywidualne podejście do klienta. Zapoznajemy się z jego oczekiwaniami i charakterystyką samej sprawy. Dostosowujemy sposób działania do konkretnej sytuacji, biorąc pod uwagę m.in. potrzebę zachowania pozytywnych relacji biznesowych z dłużnikiem.

  Ważnym elementem windykacji należności z RPMS jest możliwość skorzystania z darmowego audytu. Przed przyjęciem sprawy, zawsze przeprowadzamy jej szczegółową analizę. Gwarantujemy Ci tym samym oczekiwany efekt, ponieważ nie podejmujemy się spraw z góry skazanych na porażkę. Szanujemy Twój czas i pieniądze. Dlatego zanim zaczniemy działać, upewniamy się, czy warto wszcząć postępowanie.

  Windykacja należności Rzeszów

  RPMS funkcjonuje jako kancelaria windykacyjna w Rzeszowie oraz wielu innych polskich miastach. Zwracają się do nas zarówno osoby potrzebujące pomocy w szybkim odzyskaniu długu, jak i te oczekujące wskazówek długofalowych. Pomagamy więc nie tylko przy bieżących postępowaniach, ale również we wdrażaniu procesów mających na celu systematyczny spływ kolejnych należności.

  Przekonaj się, że windykacja nie musi być trudna, długotrwała i skomplikowana – oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz właściwego reprezentanta swoich interesów. W RPMS zrealizujemy za Ciebie wszystkie formalności tak, abyś mógł zająć się tym, co dla Ciebie ważne. Odzyskamy Twoje należności bez straty czasu i ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów umowy.

  Nasze Aktualności prawne

  3,7/5 - (liczba głosów: 6)

  Zaufali nam