Szukasz zaufanej kancelarii windykacyjnej w Opolu? Zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy klientów korporacyjnych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Nie omijamy trudnych spraw – jeżeli dostrzeżemy szanse na wygraną, działamy według sprawdzonych metod, które prowadzimy aż do uzyskania należności. Jednocześnie szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. W związku z tym oferujemy bezpłatną analizę sytuacji. Wystarczy, że prześlesz nam wszystkie niezbędne informacje za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Po otrzymaniu potrzebnych danych, szybko prześlemy Ci wyniki naszej analizy. Jeżeli będą realne szanse na windykację długu, zaproponujemy dalsze działania polubowne, a następnie – w razie potrzeby – sądowe i komornicze. Gdy okaże się, że jednak nie ma takiej możliwości, dowiesz się o tym już na wstępie. W ten sposób nie poniesiesz żadnych zbędnych kosztów.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW OPOLE

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Zaległe płatności to dość częsty problem polskich przedsiębiorców. Nie dziwi więc, że tak często wyszukiwaną formą pomocy są usługi kancelarii windykacyjnych. Opole jest miastem, w którym znajdziesz dość duży wybór firm zajmujących się odzyskiwaniem należności. Mimo to ogromna liczba osób korzysta właśnie z naszej pomocy. Dlaczego?

  Ponieważ jesteśmy skuteczni. Większość spraw zamykamy już na etapie polubownym. Dłużnicy często decydują się na szybką spłatę po otrzymaniu przedsądowego wezwania do zapłaty z pieczątką naszej kancelarii. Takie pismo wysyłamy również do innych krajów Unii Europejskiej. Jeżeli jednak tzw. miękka windykacja należności nie przyniesie efektu, możesz liczyć na nasze wsparcie także na etapie działań twardych. Będziemy reprezentować Cię w sprawach spornych, sądowych i komorniczych.

  Windykacja należności Opole

  Skuteczna windykacja opiera się na stosowaniu sprawdzonych, wypracowanych metod. Ze wsparciem prawników i ekspertów od regulacji długów osiągniesz więcej niż z pomocą jakiejkolwiek firmy. Obsługujemy klientów z poszanowaniem ich oczekiwań oraz indywidualnych wymagań. Ze względu na fakt, że w większości są to osoby prowadzące własny biznes, dokładamy starań, aby wstępne działania windykacyjne prowadziły do zachowania pozytywnych stosunków z zadłużonym kontrahentem.

  Odzyskiwanie płatności z kancelarią RPMS to zwrócenie się do zaufanego partnera. Przeprowadzimy Cię przez cały proces bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów. Zapewnimy Ci profesjonalną reprezentację oraz poradę prawną. Opracujemy efektywną, szczegółową strategię działania. Chcesz wiedzieć, ile to kosztuje? Wypełnij formularz, a my przygotujemy wstępną analizę Twojej sprawy.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 1)

  Zaufali nam