Szukasz zaufanej kancelarii windykacyjnej w Opolu? Zapraszamy do kontaktu. Obsługujemy klientów korporacyjnych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Nie omijamy trudnych spraw – jeżeli dostrzeżemy szanse na wygraną, działamy według sprawdzonych metod, które prowadzimy aż do uzyskania należności. Jednocześnie szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. W związku z tym oferujemy bezpłatną analizę sytuacji. Wystarczy, że prześlesz nam wszystkie niezbędne informacje za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Po otrzymaniu potrzebnych danych, szybko prześlemy Ci wyniki naszej analizy. Jeżeli będą realne szanse na windykację długu, zaproponujemy dalsze działania polubowne, a następnie – w razie potrzeby – sądowe i komornicze. Gdy okaże się, że jednak nie ma takiej możliwości, dowiesz się o tym już na wstępie. W ten sposób nie poniesiesz żadnych zbędnych kosztów.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW OPOLE

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Zaległe płatności to dość częsty problem polskich przedsiębiorców. Nie dziwi więc, że tak często wyszukiwaną formą pomocy są usługi kancelarii windykacyjnych. Opole jest miastem, w którym znajdziesz dość duży wybór firm zajmujących się odzyskiwaniem należności. Mimo to ogromna liczba osób korzysta właśnie z naszej pomocy. Dlaczego?

  Ponieważ jesteśmy skuteczni. Większość spraw zamykamy już na etapie polubownym. Dłużnicy często decydują się na szybką spłatę po otrzymaniu przedsądowego wezwania do zapłaty z pieczątką naszej kancelarii. Takie pismo wysyłamy również do innych krajów Unii Europejskiej. Jeżeli jednak tzw. miękka windykacja należności nie przyniesie efektu, możesz liczyć na nasze wsparcie także na etapie działań twardych. Będziemy reprezentować Cię w sprawach spornych, sądowych i komorniczych.

  Windykacja należności Opole

  Skuteczna windykacja opiera się na stosowaniu sprawdzonych, wypracowanych metod. Ze wsparciem prawników i ekspertów od regulacji długów osiągniesz więcej niż z pomocą jakiejkolwiek firmy. Obsługujemy klientów z poszanowaniem ich oczekiwań oraz indywidualnych wymagań. Ze względu na fakt, że w większości są to osoby prowadzące własny biznes, dokładamy starań, aby wstępne działania windykacyjne prowadziły do zachowania pozytywnych stosunków z zadłużonym kontrahentem.

  Odzyskiwanie płatności z kancelarią RPMS to zwrócenie się do zaufanego partnera. Przeprowadzimy Cię przez cały proces bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów. Zapewnimy Ci profesjonalną reprezentację oraz poradę prawną. Opracujemy efektywną, szczegółową strategię działania. Chcesz wiedzieć, ile to kosztuje? Wypełnij formularz, a my przygotujemy wstępną analizę Twojej sprawy.

  Pytania i odpowiedzi

  Doświadczenie wskazuje, że największe szanse na efektywne odzyskanie długów przedsiębiorca ma, jeśli podejmie pierwsze działania windykacyjne, znane jako windykacja miękka, już w ciągu kilku dni od wystąpienia opóźnienia. Aby zapewnić skuteczność windykacji, szczególnie w późniejszych fazach procesu, warto skorzystać z usług pełnomocnika.

  Warto zaznaczyć, że przedsiębiorca może zastosować obie formy windykacji – zarówno polubowną, jak i sądową, zasadniczo na dowolnym etapie procesu. Złożenie pozwu nie zawsze gwarantuje pewność odzyskania środków. Warto zatem traktować windykację polubowną i sądową jako dwa uzupełniające się narzędzia, używane w celu skutecznego odzyskania należności.

  Koszty związane z windykacją są kwestią indywidualną, zależną od kilku czynników. Jednym z kluczowych elementów jest przede wszystkim wartość przedmiotu sporu. Dodatkowo, na wysokość opłat za windykację wpływa także wybrany tryb postępowania (czy to windykacja polubowna, sądowa w tzw. EPU czy w zwykłym postępowaniu upominawczym). Istotnym czynnikiem wpływającym na koszty jest również stopień złożoności danej sprawy.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam