Windykacja w Łodzi realizowana przez zespół RPMS to gwarancja szybkich i zadowalających efektów. Wspieramy klientów w całym procesie windykacyjnym – zarówno w ramach postępowania przedsądowego, jak i egzekucyjnego. Tym, co wyróżnia naszą ofertę spośród usług innych kancelarii, jest wieloletnie doświadczenie i współpraca z ekspertami w dziedzinie odzyskiwania zaległych należności. Według naszych statystyk, około 73% spraw windykacyjnych można zakończyć poprzez wysłanie ostatecznego, przedsądowego wezwania do zapłaty.

Warunkiem skuteczności tego działania jest jednak to, aby pismo zostało przygotowane i dostarczone przez profesjonalną kancelarię prawną. Jeżeli wezwanie nie przyniesie efektów, podejmujemy dalsze kroki obejmujące złożenie pozwu i reprezentację klienta w dalszym postępowaniu. Zapewniamy więc kompleksową obsługę na każdym etapie windykacji należności w Łodzi.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW ŁÓDŹ

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Z naszym wsparciem odzyskasz zaległą płatność szybko, skutecznie i bez angażowania się w uciążliwe formalności. Mocną stroną oferty RPMS jest wykwalifikowany, doświadczony zespół. Powierzając swoją sprawę prawnikom, zyskujesz profesjonalne wsparcie, które prowadzi do faktycznej zapłaty należności. Nasza kancelaria windykacja w Łodzi działa w kilku prostych, sprawdzonych krokach.

  Pierwszym z nich jest zapoznanie się ze sprawą – szanujemy czas klienta, dlatego na początku bezpłatnie rozpatrujemy każde zgłoszenie. Gdy widzimy realną szansę na odzyskanie długu, przystępujemy do dalszych działań. Zaczynamy zawsze od postępowania polubownego (przedsądowego). Prowadząc windykację długów, stopniowo wdrażamy kolejne procesy prawne, które mają zagwarantować faktyczny i systematyczny spływ należności.

  Windykacja należności – Łódź

  Jeśli Twoim celem jest działanie według sprawdzonych metod o potwierdzonej skuteczności, potrzebujesz fachowego wsparcia, a przy tym chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, zgłoś się do nas. RPMS to skuteczna windykacja w Łodzi i innych polskich miastach, pozwalająca na zachowanie pozytywnych relacji z dłużnikiem. Stosowane przez nas metody mają ogromne znaczenie – zwłaszcza, gdy chcesz utrzymać dobre stosunki biznesowe. Nasze działania zwiększą poziom zaufania Twoich kontrahentów i przyczynią się również do terminowego spływu kolejnych należności.

  Kancelaria RPMS służy pomocą także w sprawach spornych, zarówno w ramach postępowania polubownego, przygotowania pism procesowych, czy reprezentowania klientów w sądzie i przez Trybunałem Konstytucyjnym. Chcesz wiedzieć, czy Twój przypadek kwalifikuje się do windykacji? Już dziś zgłoś się po darmową wycenę i analizę sprawy!

  Pytania i odpowiedzi

  Skuteczne dochodzenie należności w Łodzi zazwyczaj obejmuje kilka etapów. Pierwszym z nich jest wysłanie do dłużnika wezwania przedsądowego. Jeżeli taki etap nie przyniesie skutku, to wtedy konieczne jest podjęcie działań sądowych. W tym zakresie warto skorzystać z usług kancelarii prawnej, która może reprezentować wierzyciela na każdym etapie windykacji.

  W procedurze windykacji polubownej (przedsądowej) wierzyciela może reprezentować w zasadzie każdy, niemniej jednak powierzenie sprawy od początku kancelarii prawnej (która może zastępować wierzyciela nie tylko na etapie przedsądowym, ale w szczególności w toku postępowania sądowego) z pewnością przyspieszy cały proces. Wierzyciel może pozew złożyć do sądu miejscowo i rzeczowo właściwego do rozpoznania sporu.

  Jeżeli chodzi o windykację przedsądową, to stawki honorarium w zasadzie mogą się bardzo różnić. W przypadku windykacji sądowej koszty sądowe wynikają z rozporządzenia i co do zasady będą takie same w skali całego kraju. Honorarium pełnomocnika będzie kształtowało się podobnie jak w innych miejscach kraju, z uwagi na rozporządzenie o opłatach za czynności adwokatów i radców prawnych.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam