Windykacja w Toruniu realizowana przez zespół RPMS polega na wykorzystaniu skutecznych, sprawdzonych technik i procesów zapewniających terminowy spływ zaległych należności. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników i negocjatorów, wyspecjalizowanych w odzyskiwaniu długów. Jesteśmy zorientowani na cel i posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą obowiązujących przepisów. Z takim wsparciem skuteczna windykacja przebiega zdecydowanie szybciej i łatwiej niż ze standardową firmą odzyskującą należności.

Wyróżnia nas wysoka skuteczność potwierdzona statystykami (ponad 93% wygranych spraw) i indywidualne podejście do klienta. Na samym początku zawsze stawiamy na działania polubowne, tzw. windykację miękką. Dlaczego? Ze względu na preferencje większości naszych klientów, którzy najczęściej chcą zachować dobre relacje z zalegającym ze spłatą kontrahentem.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW TORUŃ

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Na samym początku dostarczamy dłużnikowi przedsądowe ostateczne wezwanie do zapłaty. Pismo wysyłamy również za granicę we wszystkich językach Unii Europejskiej. Większość osób otrzymujących wezwanie spłaca swój dług – dzieje się tak w 73% przypadków. Kiedy jednak nie przynosi to oczekiwanego skutku, kancelaria windykacyjna przechodzi do dalszych kroków formalnych i prawnych.

  Wtedy pozostają do dyspozycji tzw. działania twarde, czyli obejmujące analizę procesową sprawy, złożenie pozwu i reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym, a także podczas egzekucji przez Komornika Sądowego. Jest to konieczne w sytuacjach, w których kontrahent nie reaguje na polubowne próby odzyskania płatności. Prawnicy RPMS uczestniczą również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych jako profesjonalni pełnomocnicy.

  Windykacja należności Toruń

  Windykacja długów z RPMS obejmuje również darmową weryfikację sprawy. Nie prowadzimy sporów, które z góry są skazane na przegraną. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego nie narażamy ich na bezsensowne koszty. Jeżeli istnieje realna szansa na odzyskanie wierzytelności, informujemy o tym jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek działań.

  Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, u których dotychczas podjęte czynności okazały się nieskuteczne. Chcesz zlecić nam windykację należności w Toruniu? Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie. Przedstaw wszystkie szczegóły swojej sytuacji. Przeanalizujemy każdy detal i odezwiemy się do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Prześlemy również bezpłatną wycenę całej usługi.

  Nasze Aktualności prawne

  Kancelaria Prawna RPMS
  Staniszewski & Wspólnicy

  ul. Polska 114
  Poznań 60-401