Windykacja w Toruniu realizowana przez zespół RPMS polega na wykorzystaniu skutecznych, sprawdzonych technik i procesów zapewniających terminowy spływ zaległych należności. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników i negocjatorów, wyspecjalizowanych w odzyskiwaniu długów. Jesteśmy zorientowani na cel i posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą obowiązujących przepisów. Z takim wsparciem skuteczna windykacja przebiega zdecydowanie szybciej i łatwiej niż ze standardową firmą odzyskującą należności.

Wyróżnia nas wysoka skuteczność potwierdzona statystykami (ponad 93% wygranych spraw) i indywidualne podejście do klienta. Na samym początku zawsze stawiamy na działania polubowne, tzw. windykację miękką. Dlaczego? Ze względu na preferencje większości naszych klientów, którzy najczęściej chcą zachować dobre relacje z zalegającym ze spłatą kontrahentem.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW TORUŃ

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Na samym początku dostarczamy dłużnikowi przedsądowe ostateczne wezwanie do zapłaty. Pismo wysyłamy również za granicę we wszystkich językach Unii Europejskiej. Większość osób otrzymujących wezwanie spłaca swój dług – dzieje się tak w 73% przypadków. Kiedy jednak nie przynosi to oczekiwanego skutku, kancelaria windykacyjna przechodzi do dalszych kroków formalnych i prawnych.

  Wtedy pozostają do dyspozycji tzw. działania twarde, czyli obejmujące analizę procesową sprawy, złożenie pozwu i reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym, a także podczas egzekucji przez Komornika Sądowego. Jest to konieczne w sytuacjach, w których kontrahent nie reaguje na polubowne próby odzyskania płatności. Prawnicy RPMS uczestniczą również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych jako profesjonalni pełnomocnicy.

  Windykacja należności Toruń

  Windykacja długów z RPMS obejmuje również darmową weryfikację sprawy. Nie prowadzimy sporów, które z góry są skazane na przegraną. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego nie narażamy ich na bezsensowne koszty. Jeżeli istnieje realna szansa na odzyskanie wierzytelności, informujemy o tym jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek działań.

  Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, u których dotychczas podjęte czynności okazały się nieskuteczne. Chcesz zlecić nam windykację należności w Toruniu? Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie. Przedstaw wszystkie szczegóły swojej sytuacji. Przeanalizujemy każdy detal i odezwiemy się do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Prześlemy również bezpłatną wycenę całej usługi.

  Pytania i odpowiedzi

  Przede wszystkim skuteczna windykacja każdej należności powinna odbyć się niezwłocznie po wystąpieniu stanu zadłużenia. Jeżeli mamy bowiem styczność z niewypłacalnym dłużnikiem, to z biegiem czasu maleje szansa na skuteczne wyegzekwowanie długu, nawet na drodze sądowej (zazwyczaj do dłużnika „ustawia się” kolejka innych wierzycieli, którzy podjęli działania szybciej i w związku z tym mają pierwszeństwo).

  Koszty windykacji należności, zarówno na etapie sądowym, jak również na etapie przedsądowym zależą od kilku czynników. Pierwszym i podstawowym jest przede wszystkim wysokość wierzytelności, gdyż to od niego będzie zależała opłata sądowa. Honorarium pełnomocnika zazwyczaj ustalane jest indywidualnie w odniesieniu do każdej sprawy.

  Co do zasady sprawy windykacyjne w Toruniu można kierować zarówno do sądu rejonowego, jak i do sądu okręgowego, który znajduje się w tym mieście. Warto jednak wskazać, że właściwość sądu powinna być każdorazowo badana indywidualnie przed podjęciem działań. Jeżeli chodzi o windykację polubowną, ale także i sądową, to wierzyciela może reprezentować kancelaria prawna z dowolnego miasta Polski.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam