Windykacja w Toruniu realizowana przez zespół RPMS polega na wykorzystaniu skutecznych, sprawdzonych technik i procesów zapewniających terminowy spływ zaległych należności. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników i negocjatorów, wyspecjalizowanych w odzyskiwaniu długów. Jesteśmy zorientowani na cel i posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą obowiązujących przepisów. Z takim wsparciem skuteczna windykacja przebiega zdecydowanie szybciej i łatwiej niż ze standardową firmą odzyskującą należności.

Wyróżnia nas wysoka skuteczność potwierdzona statystykami (ponad 93% wygranych spraw) i indywidualne podejście do klienta. Na samym początku zawsze stawiamy na działania polubowne, tzw. windykację miękką. Dlaczego? Ze względu na preferencje większości naszych klientów, którzy najczęściej chcą zachować dobre relacje z zalegającym ze spłatą kontrahentem.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW TORUŃ

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Na samym początku dostarczamy dłużnikowi przedsądowe ostateczne wezwanie do zapłaty. Pismo wysyłamy również za granicę we wszystkich językach Unii Europejskiej. Większość osób otrzymujących wezwanie spłaca swój dług – dzieje się tak w 73% przypadków. Kiedy jednak nie przynosi to oczekiwanego skutku, kancelaria windykacyjna przechodzi do dalszych kroków formalnych i prawnych.

  Wtedy pozostają do dyspozycji tzw. działania twarde, czyli obejmujące analizę procesową sprawy, złożenie pozwu i reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym, a także podczas egzekucji przez Komornika Sądowego. Jest to konieczne w sytuacjach, w których kontrahent nie reaguje na polubowne próby odzyskania płatności. Prawnicy RPMS uczestniczą również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych jako profesjonalni pełnomocnicy.

  Windykacja należności Toruń

  Windykacja długów z RPMS obejmuje również darmową weryfikację sprawy. Nie prowadzimy sporów, które z góry są skazane na przegraną. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów, dlatego nie narażamy ich na bezsensowne koszty. Jeżeli istnieje realna szansa na odzyskanie wierzytelności, informujemy o tym jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek działań.

  Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, u których dotychczas podjęte czynności okazały się nieskuteczne. Chcesz zlecić nam windykację należności w Toruniu? Zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się na stronie. Przedstaw wszystkie szczegóły swojej sytuacji. Przeanalizujemy każdy detal i odezwiemy się do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Prześlemy również bezpłatną wycenę całej usługi.

  Pytania i odpowiedzi

  Przede wszystkim skuteczna windykacja każdej należności powinna odbyć się niezwłocznie po wystąpieniu stanu zadłużenia. Jeżeli mamy bowiem styczność z niewypłacalnym dłużnikiem, to z biegiem czasu maleje szansa na skuteczne wyegzekwowanie długu, nawet na drodze sądowej (zazwyczaj do dłużnika „ustawia się” kolejka innych wierzycieli, którzy podjęli działania szybciej i w związku z tym mają pierwszeństwo).

  Koszty windykacji należności, zarówno na etapie sądowym, jak również na etapie przedsądowym zależą od kilku czynników. Pierwszym i podstawowym jest przede wszystkim wysokość wierzytelności, gdyż to od niego będzie zależała opłata sądowa. Honorarium pełnomocnika zazwyczaj ustalane jest indywidualnie w odniesieniu do każdej sprawy.

  Co do zasady sprawy windykacyjne w Toruniu można kierować zarówno do sądu rejonowego, jak i do sądu okręgowego, który znajduje się w tym mieście. Warto jednak wskazać, że właściwość sądu powinna być każdorazowo badana indywidualnie przed podjęciem działań. Jeżeli chodzi o windykację polubowną, ale także i sądową, to wierzyciela może reprezentować kancelaria prawna z dowolnego miasta Polski.

  Nasze Aktualności prawne

  4,8/5 - (liczba głosów: 5)

  Zaufali nam