Szukasz dobrej kancelarii windykacyjnej w Białymstoku, która poprowadzi Twoją sprawę od początku do końca? Oczekujesz oszczędnych rozwiązań i profesjonalnego podejścia? Decydując się na nasze usługi, zyskujesz połączenie wszystkich tych korzyści. Nasza kancelaria prawna składa się zarówno ze zorientowanych w przepisach prawników, jak i skutecznych negocjatorów. Jako zgrany zespół specjalistów możemy zapewnić Ci najwyższej jakości obsługę i oczekiwane wyniki.

Każde postępowanie traktujemy w sposób indywidualny. Uważamy, że nasi klienci wymagają odpowiedniego podejścia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przychodzą do nas z sytuacjami, które niejednokrotnie nie są łatwe. Również z biznesowego punktu widzenia, np. gdy chcą zachować dobre relacje z dłużnikiem. Z nami to nie problem – wierzymy, że windykację długów zawsze warto zaczynać od czynności polubownych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW BIAŁYSTOK

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Pierwszym krokiem jest przesłanie przedsądowego ostatecznego wezwania do zapłaty. Tego typu pisma dostarczamy dłużnikom zlokalizowanym nie tylko w kraju, ale również za granicą (we wszystkich językach UE). Statystyki jasno pokazują, że aż 73% spraw kończy się już na tym etapie. Skąd tak wysoka skuteczność działań polubownych? Jeżeli pismo jest sporządzane przez kancelarię prawną, większość osób traktuje je poważniej, jako wstęp do dalszego postępowania sądowego.

  Gdy jednak nie przyniesie to oczekiwanego wyniku, rozpoczynamy twardą windykację należności. Tutaj w grę wchodzą już kroki sądowe, polegające m.in. na przygotowaniu i złożeniu pozwu, bezpośredniej reprezentacji klienta w czasie postępowania. Zapewniamy kompleksową obsługę, dlatego oferujemy też pełnomocnictwo w sprawach spornych i sądowych.

  Windykacja należności Białystok

  Do skorzystania z naszych usług zapraszamy podmioty gospodarcze zainteresowane skuteczną windykacją. Białystok, jak inne polskie miasta, jest jednym z obszarów naszych działań – przyjmujemy sprawy online, kontaktujemy się telefonicznie i mailowo. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, aby otrzymać zarówno wstępny audyt, jak i wycenę usługi.

  Realizowana przez RPMS windykacja w Białymstoku to gwarancja wysokiej skuteczności. Ponad 93% naszych postępowań kończy się powodzeniem. Jesteśmy nastawieni na wynik, dlatego jeszcze przed podjęciem sprawy przeprowadzamy bezpłatną weryfikację. Dostarczamy klientowi wszelkie informacje na temat dostępnych możliwości, zagrożeń i ewentualnych kosztów dodatkowych. W ten sposób od razu określamy, czy sprawa ma szanse na wygraną i wstępnie wyznaczamy jej przebieg.

  Nasze Aktualności prawne

  Kancelaria Prawna RPMS
  Staniszewski & Wspólnicy

  ul. Polska 114
  Poznań 60-401