Szukasz dobrej kancelarii windykacyjnej w Białymstoku, która poprowadzi Twoją sprawę od początku do końca? Oczekujesz oszczędnych rozwiązań i profesjonalnego podejścia? Decydując się na nasze usługi, zyskujesz połączenie wszystkich tych korzyści. Nasza kancelaria prawna składa się zarówno ze zorientowanych w przepisach prawników, jak i skutecznych negocjatorów. Jako zgrany zespół specjalistów możemy zapewnić Ci najwyższej jakości obsługę i oczekiwane wyniki.

Każde postępowanie traktujemy w sposób indywidualny. Uważamy, że nasi klienci wymagają odpowiedniego podejścia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przychodzą do nas z sytuacjami, które niejednokrotnie nie są łatwe. Również z biznesowego punktu widzenia, np. gdy chcą zachować dobre relacje z dłużnikiem. Z nami to nie problem – wierzymy, że windykację długów zawsze warto zaczynać od czynności polubownych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW BIAŁYSTOK

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Pierwszym krokiem jest przesłanie przedsądowego ostatecznego wezwania do zapłaty. Tego typu pisma dostarczamy dłużnikom zlokalizowanym nie tylko w kraju, ale również za granicą (we wszystkich językach UE). Statystyki jasno pokazują, że aż 73% spraw kończy się już na tym etapie. Skąd tak wysoka skuteczność działań polubownych? Jeżeli pismo jest sporządzane przez kancelarię prawną, większość osób traktuje je poważniej, jako wstęp do dalszego postępowania sądowego.

  Gdy jednak nie przyniesie to oczekiwanego wyniku, rozpoczynamy twardą windykację należności. Tutaj w grę wchodzą już kroki sądowe, polegające m.in. na przygotowaniu i złożeniu pozwu, bezpośredniej reprezentacji klienta w czasie postępowania. Zapewniamy kompleksową obsługę, dlatego oferujemy też pełnomocnictwo w sprawach spornych i sądowych.

  Windykacja należności Białystok

  Do skorzystania z naszych usług zapraszamy podmioty gospodarcze zainteresowane skuteczną windykacją. Białystok, jak inne polskie miasta, jest jednym z obszarów naszych działań – przyjmujemy sprawy online, kontaktujemy się telefonicznie i mailowo. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie, aby otrzymać zarówno wstępny audyt, jak i wycenę usługi.

  Realizowana przez RPMS windykacja w Białymstoku to gwarancja wysokiej skuteczności. Ponad 93% naszych postępowań kończy się powodzeniem. Jesteśmy nastawieni na wynik, dlatego jeszcze przed podjęciem sprawy przeprowadzamy bezpłatną weryfikację. Dostarczamy klientowi wszelkie informacje na temat dostępnych możliwości, zagrożeń i ewentualnych kosztów dodatkowych. W ten sposób od razu określamy, czy sprawa ma szanse na wygraną i wstępnie wyznaczamy jej przebieg.

  Pytania i odpowiedzi

  Niewątpliwie, skuteczną windykację warto przeprowadzać we współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów. Ważne jest zaznaczenie, że kancelaria windykacyjna nie musi koniecznie działać lokalnie. W wielu przypadkach ekspertów do windykacji można znaleźć w dowolnym miejscu Polski, zwłaszcza jeśli chodzi o windykację polubowną lub postępowanie w tzw. e-sądzie.

  Na koszty windykacji składają się różnorodne czynniki, takie jak opłaty sądowe, koszty zastępstwa procesowego oraz inne wydatki niezbędne w trakcie procesu. Z tego powodu niemożliwe jest jednoznaczne określenie kosztów windykacji bez uwzględnienia konkretnego stanu faktycznego sprawy. Koszty windykacji często są zbliżone w skali całego kraju, ponieważ są regulowane przez ustawy (np. o kosztach sądowych w sprawach cywilnych) lub rozporządzenia (np. o stawkach za czynności adwokackie).

  Każdy rodzaj windykacji ma swoje wady i zalety. W wielu przypadkach windykacja sądowa- i będące jej efektem zajęcie komornicze na koncie dłużnika będzie wystarczające do skutecznego odzyskiwania należności. W niektórych sytuacja jednak znacznie szybsze odzyskanie należności może wierzytelowi zapewnić windykacja polubowna.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam