Kiedy pojawia się problem zaległych płatności, warto sięgnąć po skuteczne rozwiązanie, jakim jest windykacja długów. Poznań to jeden z obszarów działania RPMS – prawników i specjalistów w tematyce zaległych płatności. Przez lata wypracowaliśmy efektywne, szybkie metody postępowania. Dzięki temu dziś oferujemy znacznie więcej niż skuteczne odzyskiwanie należności. Dbamy też o kwestie dodatkowe, takie jak np. zachowanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentem.

Oferujemy usługi zorientowane na jednostkowe sprawy, jak i te polegające na wypracowaniu długofalowych procedur w przedsiębiorstwie. Pomagamy firmom raz na zawsze zażegnać problemy z dłużnikami.

Przeprowadzając proces windykacji, opieramy się na doświadczeniu i wiedzy ekspertów, którzy zasilają nasz zespół. Bez względu na sprawę, naszym pierwszym krokiem jest zawsze windykacja polubowna.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW POZNAŃ

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  DLACZEGO KANCELARIA WINDYKACYJNA TO LEPSZY WYBÓR NIŻ FIRMA?

  Windykacja należności z kancelarią RPMS w Poznaniu to gwarancja kompleksowej obsługi. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie postępowania. Na początek poznajemy sytuację klienta w ramach bezpłatnego audytu i oceniamy szanse na odzyskanie należności. Następnie, gdy wynik analizy jest pozytywny, przygotowujemy szczegółowy plan działania. Kolejne czynności są każdorazowo dostosowywane do potrzeb i oczekiwań klienta.
  Niezależnie od sytuacji zalecamy, aby windykację długów rozpoczynać od działań polubownych. Większość, bo aż 73%, spraw, jesteśmy w stanie zakończyć już na tym etapie. W odróżnieniu od firm windykacyjnych stawiamy na profesjonalizm, m.in. dbając o zachowanie dobrych stosunków biznesowych z zalegającym ze spłatą kontrahentem. Natomiast jeśli czynności polubowne nie dadzą efektu, przechodzimy do windykacji twardej – pełnej analizy procesowej, złożenia pozwu i reprezentacji klienta w sądzie.

  SKUTECZNA WINDYKACJA W POZNANIU

  Odzyskiwanie długów warto powierzyć doświadczonej kancelarii windykacyjnej. W Poznaniu oraz innych polskich miastach skorzystasz z usług prawników RPMS. Oferujemy pomoc zarówno w uzyskaniu płatności, jak i w sprawach spornych. Naszym celem jest osiągnięcie wyniku, który będzie maksymalnie korzystny dla klienta.

  Jeśli Twoja firma często boryka się z problemem z zaległych płatności, również zapraszamy do kontaktu. Nasza specjalność to nie tylko skuteczna windykacja, ale i opracowywanie metod pozwalających na regularny spływ kolejnych należności. Szanując czas oraz pieniądze naszych klientów, zawsze przeprowadzamy wstępną, darmową analizę sprawy. Chcesz wiedzieć, jak jest w Twoim przypadku? Wypełnij nasz formularz.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam