Terminowa spłata należności jest niezwykle istotna dla zachowania płynności finansowej w każdej firmie. Kiedy faktury od tygodni pozostają niezapłacone, brak podjęcia odpowiednich działań może mieć tragiczne skutki. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór właściwej kancelarii windykacyjnej. Bydgoszcz, podobnie jak inne polskie miasta, mogą skorzystać z kompleksowej pomocy prawnej zespołu RPMS. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie szybkiego i efektywnego odzyskiwania długów.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Działamy zgodnie z oczekiwaniami klienta, biorąc pod uwagę jego indywidualną sytuację. Wiemy, że w wielu przypadkach celem jest nie tylko skuteczna windykacja, ale również zachowanie dobrych stosunków biznesowych z zalegającym ze spłatą kontrahentem. Nasza pomoc opiera się więc na kilku sprawdzonych etapach postępowania.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW BYDGOSZCZ

  20 specjalistów

  6436 wygranych spraw

  12 lat na rynku

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do osób prowadzących działalność gospodarczą, a także tych, u których dotychczasowe próby nie przyniosły rezultatów. Najpierw działamy polubownie, wysyłając dłużnikowi ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty. Pismo dostarczamy również za granicę, na całym terenie UE. Jest to pierwszy krok w niemal każdej sprawie, z którą zwracają się do nas klienci.

  Co ciekawe, według naszych statystyk aż 73% postępowań kończy się właśnie na tym etapie. Kontrahenci spłacają dług, a proces windykacyjny zostaje zamknięty. Oczywiście zdarzają się również przypadki, w których trzeba podjąć kolejne kroki. W związku z tym, reprezentujemy klienta również przy twardej windykacji należności. W skład wchodzi tutaj zarówno postępowanie sądowe, sprawy sporne, jak i egzekucja (komornik)

  Windykacja należności Bydgoszcz

  Realizujemy usługę windykacji długów w Bydgoszczy, a także reprezentujemy klientów w postępowaniach przy sprawach spornych. Do każdego przypadku podchodzimy w sposób indywidualny. Podejmujemy działania faktyczne i prawne, zawsze biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klienta. Przekazanie sprawy kancelarii sprawia, że masz pewność, iż wszystkie podejmowane działania są w pełni legalne i wykorzystują wszelkie dostępne narzędzia prawne.

  Świadczymy usługi doradcze również dla tych osób, które są zainteresowane wprowadzeniem w swojej firmie procesów gwarantujących terminowy spływ kolejnych należności. Jeżeli więc interesuje Cię efektywna i szybka windykacja w Bydgoszczy, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Pierwszy krok, czyli analiza sprawy, jest bezpłatny.

  Nasze Aktualności prawne

  4,5/5 - (liczba głosów: 4)

  Zaufali nam