Windykacja w Warszawie przeprowadzana przez ekspertów z Kancelarii RPMS opiera się na wykorzystaniu sprawdzonych technik i procesów, które zapewniają terminowy spływ należności. Jednocześnie dbamy o to, aby korzystająca z naszych usług firma zachowała dobre stosunki z dłużnikami. Wierzymy, że skuteczna windykacja powinna rozpoczynać się od czynności polubownych.

Większości naszych klientów zależy na utrzymaniu pozytywnych relacji z kontrahentami zalegającymi ze spłatą. Dlatego dopiero wtedy, gdy windykacja miękka nie przynosi skutku, przechodzimy do etapu windykacji sądowej, a następnie komorniczej. Ze względu na fakt, że RPMS to godna zaufania, doświadczona kancelaria, windykacja w Warszawie jest przeprowadzana wyłącznie przez osoby wyspecjalizowane w dochodzeniu należności. Doskonale orientujemy się w aktualnych przepisach, co z powodzeniem wykorzystujemy przy realizacji celów naszych klientów.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW WARSZAWA

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

  Windykacja należności w Warszawie realizowana ze wsparciem i pełnomocnictwem kancelarii RPMS jest skierowana m.in. do podmiotów, dla których dotychczasowe działania roszczeniowe okazywały się nieskuteczne. Pomagamy również we wdrażaniu procesów trwale usprawniających spływ należności w przedsiębiorstwach.

  W ten sposób można efektywnie regulować spłaty od obecnych i przyszłych kontrahentów. Nasi prawnicy mają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, dlatego windykacja długów realizowana przez zespół RPMS ma wysoki wskaźnik skuteczności na poziomie 73% w etapie przedsądowym. Działamy zgodnie z prawem, opierając się na sprawdzonym systemie egzekwowania zaległych płatności. Co więcej, kancelaria RPMS zapewnia pomoc również w sprawach spornych.

  WINDYKACJA PRAWNA – WARSZAWA

  Chcesz zlecić nam windykację długów w Warszawie? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Prześlij nam najważniejsze dane oraz wszelkie niezbędne pliki, takie jak faktury, umowy, czy wezwania do zapłaty. Przeanalizujemy Twoją wiadomość, dostarczone dokumenty i odezwiemy się do Ciebie z informacją o dostępnych rozwiązaniach.

  Wstępna weryfikacja każdej sprawy jest bezpłatna. Darmowy audyt pozwala na uzyskanie wiedzy na temat przewidywanych kosztów, możliwości dochodzenia spłaty, a także ewentualnych zagrożeń. Jeżeli Twoja windykacja należności nie będzie mieć szansy na pozytywne rozpatrzenie, otrzymasz taką informację jeszcze przed jej rozpoczęciem. Pamiętaj, że decydując się na nasze usługi, zyskujesz pełne, profesjonalne wsparcie na każdym etapie postępowania – zarówno przedsądowym, jak i sądowym oraz komorniczym.

  Pytania i odpowiedzi

  Zgodnie z powszechną opinią praktyków, sądy w Warszawie nie należą do tych, które szybko rozpoznają sprawy (nawet te proste, windykacyjne). Co do zasady zatem windykacja w Warszawie nie będzie szybka (od kilku miesięcy do kilku lat). Jeżeli chcą Państwo szybko uzyskać nakaz zapłaty, można rozważyć czy korzystniejsze nie będzie wystąpienie do tzw. e-sądu w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Wówczas nakaz zostanie wydany w kilka tygodni.

  O ile koszty sądowe są w zasadzie takie same w skali całego kraju (rozporządzenie o kosztach sądowych obowiązuje jednakowo we wszystkich sądach w Polsce), o tyle koszty honorarium pełnomocnika w Warszawie mogą być odczuwalnie wyższe niż w innych miastach. Warto nadmienić, że wierzyciela nie musi reprezentować pełnomocnik z kancelarią w Warszawie- może to robić pełnomocnik także z innego miasta Polski.

  Przede wszystkim najlepiej jest podjąć pierwsze czynności szybko, aby zyskać pierwszeństwo przed innymi wierzycielami w razie ew. zbiegu egzekucji komorniczych. Warto sprecyzować roszczenie i wezwać do zapłaty we względnie niedługim czasie po wystąpieniu zwłoki, aby następnie skierować pozew bez zbędnej zwłoki. Praktyka pokazuje, że szanse na wyegzekwowanie długu wierzyciel ma w ciągu pierwszych trzech miesięcy od wystąpienia zwłoki.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam