Windykacja w Warszawie przeprowadzana przez ekspertów z Kancelarii RPMS opiera się na wykorzystaniu sprawdzonych technik i procesów, które zapewniają terminowy spływ należności. Jednocześnie dbamy o to, aby korzystająca z naszych usług firma zachowała dobre stosunki z dłużnikami. Wierzymy, że skuteczna windykacja powinna rozpoczynać się od czynności polubownych.

Większości naszych klientów zależy na utrzymaniu pozytywnych relacji z kontrahentami zalegającymi ze spłatą. Dlatego dopiero wtedy, gdy windykacja miękka nie przynosi skutku, przechodzimy do etapu windykacji sądowej, a następnie komorniczej. Ze względu na fakt, że RPMS to godna zaufania, doświadczona kancelaria, windykacja w Warszawie jest przeprowadzana wyłącznie przez osoby wyspecjalizowane w dochodzeniu należności. Doskonale orientujemy się w aktualnych przepisach, co z powodzeniem wykorzystujemy przy realizacji celów naszych klientów.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW WARSZAWA

  16 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  Ponad 2 mln odzyskanych należności w 2020r.

  WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

  Windykacja należności w Warszawie realizowana ze wsparciem i pełnomocnictwem kancelarii RPMS jest skierowana m.in. do podmiotów, dla których dotychczasowe działania roszczeniowe okazywały się nieskuteczne. Pomagamy również we wdrażaniu procesów trwale usprawniających spływ należności w przedsiębiorstwach.

  W ten sposób można efektywnie regulować spłaty od obecnych i przyszłych kontrahentów. Nasi prawnicy mają wieloletnie doświadczenie w tego typu sprawach, dlatego windykacja długów realizowana przez zespół RPMS ma wysoki wskaźnik skuteczności na poziomie 73% w etapie przedsądowym. Działamy zgodnie z prawem, opierając się na sprawdzonym systemie egzekwowania zaległych płatności. Co więcej, kancelaria RPMS zapewnia pomoc również w sprawach spornych.

  WINDYKACJA PRAWNA – WARSZAWA

  Chcesz zlecić nam windykację długów w Warszawie? Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Prześlij nam najważniejsze dane oraz wszelkie niezbędne pliki, takie jak faktury, umowy, czy wezwania do zapłaty. Przeanalizujemy Twoją wiadomość, dostarczone dokumenty i odezwiemy się do Ciebie z informacją o dostępnych rozwiązaniach.

  Wstępna weryfikacja każdej sprawy jest bezpłatna. Darmowy audyt pozwala na uzyskanie wiedzy na temat przewidywanych kosztów, możliwości dochodzenia spłaty, a także ewentualnych zagrożeń. Jeżeli Twoja windykacja należności nie będzie mieć szansy na pozytywne rozpatrzenie, otrzymasz taką informację jeszcze przed jej rozpoczęciem. Pamiętaj, że decydując się na nasze usługi, zyskujesz pełne, profesjonalne wsparcie na każdym etapie postępowania – zarówno przedsądowym, jak i sądowym oraz komorniczym.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (3 votes)