Zaległe płatności to problem wielu polskich przedsiębiorców. Trudność w odzyskaniu należności przełożyła się na powstawanie kolejnych firm windykacyjnych. Jednak niewiele z nich jest w stanie wypracować tak skuteczne i szybkie metody postępowania, jak ma to miejsce w przypadku kancelarii prawnej. Windykacja z kancelarią RPMS to najlepsza droga do zadowalających rezultatów. Pozwala nie tylko na skuteczne odzyskanie długów, ale również na zachowanie dobrych relacji z dłużnikiem.

Działamy zarówno w jednostkowych, konkretnych sprawach, jak i przy wprowadzaniu długofalowych procedur w firmach, co pozwala im raz na zawsze pozbyć się problemu z dłużnikami. Przeprowadzając proces windykacji należności we Wrocławiu, stawiamy na doświadczenie i wiedzę ekspertów należących do naszego zespołu. Stosujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, zaczynając zawsze od działań polubownych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW WROCŁAW

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Kancelaria windykacyjna RPMS w Łodzi zajmuje się kompleksową obsługą klientów na każdym etapie postępowania. W ramach naszej obsługi skorzystasz z darmowego audytu – na początek chcemy poznać Twoją sytuację i ocenić, jakie są realne szanse na odzyskanie należności. Jeżeli wynik będzie pozytywny, opracujemy szczegółowy plan działania. W ramach windykacji długów zawsze stawiamy najpierw na czynności polubowne, dlatego przesyłamy dłużnikowi ostateczne wezwanie do zapłaty.

  Pismo dostarczamy również na granicę, na całym terenie UE. Skuteczność wynosi w tym przypadku aż 73% – większość spraw kończy się więc już na etapie polubownym. Jeżeli zdarzy się inaczej, przechodzimy do windykacji twardej, obejmującej pełną analizę procesową, złożenie pozwu i reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym.

  Windykacja należności – Wrocław

  Wybór doświadczonej kancelarii z odpowiednim podejściem do kwestii wierzytelności to klucz do skutecznej windykacji. Wrocław, jak i inne polskie miasta mogą więc skorzystać z naszych usług nie tylko w ramach odzyskiwania płatności, ale również w sprawach spornych. Nasi wykwalifikowani prawnicy zawsze dążą do uzyskania założonego wyniku – takiego, który będzie odczuwalnie korzystny dla klienta.

  W związku z tym, do każdego postępowania podchodzimy indywidualnie i bierzemy pod uwagę m.in. chęć zachowania pozytywnych relacji z kontrahentami, czy potrzebę wypracowania długofalowych metod prowadzących do regularnego spływu kolejnych należności. Nie prowadzimy sporów z góry skazanych na porażkę. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Dlatego najpierw zapraszamy do skorzystania z darmowego audytu!

  FAQ

  Finalne koszty windykacji we Wrocławiu zależą od wielu zmiennych- przede wszystkim od wysokości wierzytelności i stopnia skomplikowania sprawy. Koszty windykacji we Wrocławiu będą jednak podobne do kosztów windykacji w pozostałych miejscach kraju- w związku z obowiązywaniem ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych.

  Skuteczne prowadzenie windykacji we Wrocławiu może odbywać się jednakowo na etapie przedsądowym (polubownym) oraz sądowym. Niezależnie od przyjętej strategii windykacyjnej, bardzo pomocna może być reprezentacja wierzyciela przez profesjonalną kancelarię prawną.

  Właściwość miejscowa i rzeczowa sądu zależy od kilku zmiennych (w tym w szczególności umowy między stronami) i powinna być przeanalizowana przez pełnomocnika przed podjęciem czynności. We Wrocławiu czynności mogą być podjęte zarówno przed sądem Okręgowym i Rejonowym (jeżeli są miejscowo właściwe), a w razie zaskarżenia wyroku także przed sądem apelacyjnym.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam