Zaległe płatności to problem wielu polskich przedsiębiorców. Trudność w odzyskaniu należności przełożyła się na powstawanie kolejnych firm windykacyjnych. Jednak niewiele z nich jest w stanie wypracować tak skuteczne i szybkie metody postępowania, jak ma to miejsce w przypadku kancelarii prawnej. Windykacja z kancelarią RPMS to najlepsza droga do zadowalających rezultatów. Pozwala nie tylko na skuteczne odzyskanie długów, ale również na zachowanie dobrych relacji z dłużnikiem.

Działamy zarówno w jednostkowych, konkretnych sprawach, jak i przy wprowadzaniu długofalowych procedur w firmach, co pozwala im raz na zawsze pozbyć się problemu z dłużnikami. Przeprowadzając proces windykacji należności we Wrocławiu, stawiamy na doświadczenie i wiedzę ekspertów należących do naszego zespołu. Stosujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, zaczynając zawsze od działań polubownych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW WROCŁAW

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Kancelaria windykacyjna RPMS w Łodzi zajmuje się kompleksową obsługą klientów na każdym etapie postępowania. W ramach naszej obsługi skorzystasz z darmowego audytu – na początek chcemy poznać Twoją sytuację i ocenić, jakie są realne szanse na odzyskanie należności. Jeżeli wynik będzie pozytywny, opracujemy szczegółowy plan działania. W ramach windykacji długów zawsze stawiamy najpierw na czynności polubowne, dlatego przesyłamy dłużnikowi ostateczne wezwanie do zapłaty.

  Pismo dostarczamy również na granicę, na całym terenie UE. Skuteczność wynosi w tym przypadku aż 73% – większość spraw kończy się więc już na etapie polubownym. Jeżeli zdarzy się inaczej, przechodzimy do windykacji twardej, obejmującej pełną analizę procesową, złożenie pozwu i reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym.

  Windykacja należności – Wrocław

  Wybór doświadczonej kancelarii z odpowiednim podejściem do kwestii wierzytelności to klucz do skutecznej windykacji. Wrocław, jak i inne polskie miasta mogą więc skorzystać z naszych usług nie tylko w ramach odzyskiwania płatności, ale również w sprawach spornych. Nasi wykwalifikowani prawnicy zawsze dążą do uzyskania założonego wyniku – takiego, który będzie odczuwalnie korzystny dla klienta.

  W związku z tym, do każdego postępowania podchodzimy indywidualnie i bierzemy pod uwagę m.in. chęć zachowania pozytywnych relacji z kontrahentami, czy potrzebę wypracowania długofalowych metod prowadzących do regularnego spływu kolejnych należności. Nie prowadzimy sporów z góry skazanych na porażkę. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Dlatego najpierw zapraszamy do skorzystania z darmowego audytu!

  Nasze Aktualności prawne

  Kancelaria Prawna RPMS
  Staniszewski & Wspólnicy

  ul. Polska 114
  Poznań 60-401