Kancelaria Staniszewski & Wspólnicy zapewnia efektywną windykację należności w Koszalinie. Nasi klienci doceniają nas za skuteczne i kompleksowe działania. Sprawy prowadzimy w sposób zorganizowany, zaczynając zawsze od czynności przedsądowych (polubownych). Najpierw dostarczamy dłużnikowi wezwanie do zapłaty z potwierdzeniem odbioru. Takie pismo wysyłamy również do innych krajów Unii Europejskiej.

Niektórzy kontrahenci nadal zwlekają ze spłatą długu, choć jest to zdecydowana mniejszość. Większość spraw kończy się właśnie na działaniach polubownych (w 73% przypadków). W przeciwnym razie nasza kancelaria windykacyjna podejmuje dalsze kroki, zmierzające do ostatecznego odzyskania zapłaty. W grę wchodzi złożenie pozwu sądowego oraz reprezentacja klienta w przebiegu postępowania, również w sprawach spornych. Tego typu działania są skierowane głównie do klientów korporacyjnych i prowadzących działalność gospodarczą.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW KOSZALIN

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Zgodnie z naszymi statystykami, w większości sytuacji wezwanie do zapłaty przynosi oczekiwany efekt. Jednak dotyczy to głównie tych dokumentów, które są przesyłane przez kancelarię windykacyjną. Przyczyna jest prosta – obsługa prawna świadczy o zdecydowanych działaniach. Wielu dłużników woli uniknąć postępowania sądowego i egzekucji komorniczej. Wezwanie sporządzone przez kancelarię daje im jasny sygnał, że takie działania mogą zostać podjęte.

  Mimo wszystko doskonale wiemy, że nie wszystkie sytuacje da się rozwiązać. Dlatego przed przyjęciem sprawy prosimy klientów o wypełnienie formularza na naszej stronie. W ten sposób jesteśmy stanie szybko określić, czy istnieją realne szanse na uregulowanie długu. Wstępny audyt jest zawsze darmowy – z RPMS od razu wiesz, czy warto podjąć działania windykacyjne!

  Windykacja należności Koszalin

  Zapraszamy do skorzystania z windykacji należności w Koszalinie prowadzonej przez zespół RPMS. Przeprowadzimy Cię przez cały proces odzyskiwania długów od A do Z. Zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązania i metody. Funkcjonujemy w branży od lat, znamy sprawdzone sposoby, które dają szybkie i zadowalające rezultaty.

  Zajmujemy się miękką oraz twardą windykacją długów. Kompleksowość naszych usług prowadzi do efektywnego odzyskiwania wierzytelności klientów biznesowych. Potwierdzają to liczne rekomendacje dla naszej kancelarii oraz ogromna liczba wygranych spraw. Zapoznaj się ze statystykami, poczytaj opinie klientów i dowiedz się więcej o naszej ofercie. Gwarantujemy, że współpraca z RPMS jest najlepszą ścieżką do skutecznej windykacji. Wyślij formularz i dokonaj wyceny usługi – to nic nie kosztuje!

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 3)

  Zaufali nam