Skuteczna windykacja długów w Wejherowie i pozostałych polskich miastach to nasza specjalność. Zajmujemy się prowadzeniem spraw na etapie polubownym i w ramach postępowania sądowego. Na początku proponujemy klientowi podjęcie tzw. windykacji miękkiej. Polega ona na dostarczaniu wezwań do zapłaty skierowanych do dłużnika, czasem też na szeroko pojętych czynnościach terenowych. W dalszym postępowaniu sprawa jest kierowana do sądu, a następnie – w ostateczności – przeprowadzamy egzekucję komorniczą.

Klienci cenią RPMS za skuteczność i możliwość zachowania dobrych relacji z dłużnikiem. W tym celu niemal zawsze zaczynamy od działań polubownych, a dopiero potem wdrażamy czynności „twarde”, jak np. złożenie pozwu. Współpraca z doświadczoną kancelarią windykacyjną daje Ci możliwość rozwiązania jednostkowego problemu z kontrahentem, ale nie tylko. Oferujemy też działania długofalowe – wprowadzimy w Twojej firmie procedury, które pozwolą uniknąć problemów ze spłatą przyszłych faktur.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW WEJCHEROWO

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  KANCELARIA WINDYKACYJNA

  W skutecznym odzyskiwaniu wierzytelności mają znaczenie takie elementy, jak: rodzaj podjętych działań, czas reakcji, oraz to, czy usługę realizuje firma czy kancelaria prawna. Pomoc prawników bywa nieoceniona zwłaszcza wtedy, gdy sprawa może przerodzić się w coś poważniejszego. Ponadto im lepsi eksperci od skutecznej windykacji długów, tym większa szansa na szybkie otrzymanie zaległej płatności.

  Nasza obsługa sprowadza się do osiągnięcia założonego wyniku. Ma być korzystny dla klienta, dlatego do każdego postępowania podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę, czy klient chce zachować pozytywne stosunku z kontrahentem, czy jednak zależy mu na jak szybkim odzyskaniu płatności wszystkimi dostępnymi środkami. To Ty wybierasz, jak działamy. Pamiętaj, że możemy reprezentować Cię również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych.

  WINDYKACJA NALEŻNOŚCI WEJHEROWO

  Nie czekaj, aż dług się przedawni i już dziś wybierz RPMS – najlepszą kancelarię do windykacji należności. Wejherowo to jeden z obszarów naszego działania. Współpracujemy z najlepszymi komornikami z całego kraju, zatrudniamy doświadczonych specjalistów oraz skutecznych prawników.

  Warto zaznaczyć, że nie rozpoczynamy pracy nad sporami, które są z góry skazane na przegraną. Z szacunku do czasu i zasobów naszych klientów, od razu informujemy, czy windykacja długów ma w ich przypadku sens. Z tego względu prosimy o wypełnienie formularza, w którym dokonasz darmowej wyceny i zweryfikujesz swoją sprawę. Określ formę prawną dłużnika, wpisz kwotę, termin płatności i stan prawny. Dodaj też wszelkie informacje, które dadzą nam jak odpowiedni wgląd w Twoją sytuację.

  Pytania i odpowiedzi

  Dla wielu przedsiębiorców koszty procesu windykacyjnego to pierwsza bariera, którą trzeba pokonać aby skutecznie wyegzekwować swoją należność. Koszty windykacji zależą od kilku zmiennych, które trzeba obliczyć w oparciu o konkretną należność. W większości przypadków jednak koszty windykacji udaje się również wyegzekwować od dłużnika.

  Wierzyciel co do zasady ma wybór pomiędzy windykacją polubowną a sądową. Zarówno jedna, jak i druga ma swoje wady i zalety. Wspólny mianownik jest co najmniej jeden: nie warto czekać z podjęciem pierwszych czynności, bowiem może to zmniejszać szanse na odzyskanie należności.

  Skuteczna windykacja to zazwyczaj windykacja oparta na określonej strategii, uwzględniająca elementy windykacji sądowej, komorniczej a także polubownej. Tylko takie połączenie tych elementów może zapewnić, że wierzyciel szybko odzyska swoją należność. Nasza kancelaria świadczy usługi w windykacji właśnie w taki sposób.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam