Skuteczna windykacja długów w Wejherowie i pozostałych polskich miastach to nasza specjalność. Zajmujemy się prowadzeniem spraw na etapie polubownym i w ramach postępowania sądowego. Na początku proponujemy klientowi podjęcie tzw. windykacji miękkiej. Polega ona na dostarczaniu wezwań do zapłaty skierowanych do dłużnika, czasem też na szeroko pojętych czynnościach terenowych. W dalszym postępowaniu sprawa jest kierowana do sądu, a następnie – w ostateczności – przeprowadzamy egzekucję komorniczą.

Klienci cenią RPMS za skuteczność i możliwość zachowania dobrych relacji z dłużnikiem. W tym celu niemal zawsze zaczynamy od działań polubownych, a dopiero potem wdrażamy czynności „twarde”, jak np. złożenie pozwu. Współpraca z doświadczoną kancelarią windykacyjną daje Ci możliwość rozwiązania jednostkowego problemu z kontrahentem, ale nie tylko. Oferujemy też działania długofalowe – wprowadzimy w Twojej firmie procedury, które pozwolą uniknąć problemów ze spłatą przyszłych faktur.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW WEJCHEROWO

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  KANCELARIA WINDYKACYJNA

  W skutecznym odzyskiwaniu wierzytelności mają znaczenie takie elementy, jak: rodzaj podjętych działań, czas reakcji, oraz to, czy usługę realizuje firma czy kancelaria prawna. Pomoc prawników bywa nieoceniona zwłaszcza wtedy, gdy sprawa może przerodzić się w coś poważniejszego. Ponadto im lepsi eksperci od skutecznej windykacji długów, tym większa szansa na szybkie otrzymanie zaległej płatności.

  Nasza obsługa sprowadza się do osiągnięcia założonego wyniku. Ma być korzystny dla klienta, dlatego do każdego postępowania podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę, czy klient chce zachować pozytywne stosunku z kontrahentem, czy jednak zależy mu na jak szybkim odzyskaniu płatności wszystkimi dostępnymi środkami. To Ty wybierasz, jak działamy. Pamiętaj, że możemy reprezentować Cię również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych.

  WINDYKACJA NALEŻNOŚCI WEJHEROWO

  Nie czekaj, aż dług się przedawni i już dziś wybierz RPMS – najlepszą kancelarię do windykacji należności. Wejherowo to jeden z obszarów naszego działania. Współpracujemy z najlepszymi komornikami z całego kraju, zatrudniamy doświadczonych specjalistów oraz skutecznych prawników.

  Warto zaznaczyć, że nie rozpoczynamy pracy nad sporami, które są z góry skazane na przegraną. Z szacunku do czasu i zasobów naszych klientów, od razu informujemy, czy windykacja długów ma w ich przypadku sens. Z tego względu prosimy o wypełnienie formularza, w którym dokonasz darmowej wyceny i zweryfikujesz swoją sprawę. Określ formę prawną dłużnika, wpisz kwotę, termin płatności i stan prawny. Dodaj też wszelkie informacje, które dadzą nam jak odpowiedni wgląd w Twoją sytuację.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 2)

  Zaufali nam