Indywidualne podejście do każdego klienta i wykorzystanie własnych, wypracowanych metod – właśnie na tym polega skuteczna windykacja w Szczecinie z kancelarią RPMS. Nasz udział w Twojej sprawie znacząco zwiększy szanse na szybkie odzyskanie długu. Z nami nie musisz martwić się o skomplikowane, nieprzyjemne formalności. Wszystko od A do Z zrealizujemy za Ciebie, zgodnie z Twoimi potrzebami i sytuacją. Na bieżąco będziemy informować o postępach, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania.

Większość spraw kończymy już na etapie polubownym. Po dokonaniu bezpłatnego audytu, wysyłamy dłużnikowi ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty. W aż 73% przypadków daje to natychmiastowy rezultat i płatność zostaje uregulowana. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Tutaj również możesz na nas liczyć. Prowadzimy zarówno windykację miękką, jak i twardą – czyli sądową, a następnie komorniczą.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW SZCZECIN

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  KANCELARIA WINDYKACYJNA

  Dlaczego zaufana kancelaria windykacyjna w Szczecinie to lepszy wybór, niż zajmująca się tym firma? Ze względu na większą skuteczność. Wiele osób zwraca się do nas z trudnymi, skomplikowanymi sytuacjami. Nic dziwnego – obecność prawnika zapewnia wsparcie merytoryczne i pozwala skorzystać ze wszystkich możliwości przewidywanych przez prawo.

  Drugim, ale nie mniej ważnym powodem, jest sposób prowadzenia postępowania. Większość firm nie stosuje indywidualnego podejścia do zlecanych spraw. Za to nasza kancelaria wybiera metody, których celem jest nie tylko uzyskanie płatności, ale i zachowanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami. Daje to pozytywne efekty na przyszłość, m.in. terminowy spływ kolejnych należności. Jeżeli więc interesuje Cię efektywna windykacja długów w Szczecinie, zapraszamy do kontaktu!

  WINDYKACJA NALEŻNOŚCI – SZCZECIN

  Gwarantujemy kompleksowe usługi prawnicze wraz z bezpłatną analizą sprawy przed jej przyjęciem. Nasi eksperci to osoby wykwalifikowane w dziedzinie odzyskiwania wierzytelności, korzystające z wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem. W jaki sposób podchodzimy do procesu windykacji należności?

  Zaczynamy od postępowania polubownego. Wcześniej dokładnie analizujemy sytuację, biorąc pod uwagę wszystkie opcje, jakie daje polskie prawo. Audyt przeprowadzamy za darmo, dlatego od razu informujemy klienta, czy ma szansę na odzyskanie długu. Jeżeli wynik analizy jest pozytywny, zaczynamy działania przedsądowe. Kiedy nie przynoszą one oczekiwanego rezultatu, przechodzimy do następnego kroku. W ramach naszej obsługi skorzystasz więc nie tylko z windykacji miękkiej, ale również z bezpośredniej pomocy w sprawach spornych.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 2)

  Zaufali nam