Indywidualne podejście do każdego klienta i wykorzystanie własnych, wypracowanych metod – właśnie na tym polega skuteczna windykacja w Szczecinie z kancelarią RPMS. Nasz udział w Twojej sprawie znacząco zwiększy szanse na szybkie odzyskanie długu. Z nami nie musisz martwić się o skomplikowane, nieprzyjemne formalności. Wszystko od A do Z zrealizujemy za Ciebie, zgodnie z Twoimi potrzebami i sytuacją. Na bieżąco będziemy informować o postępach, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania.

Większość spraw kończymy już na etapie polubownym. Po dokonaniu bezpłatnego audytu, wysyłamy dłużnikowi ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty. W aż 73% przypadków daje to natychmiastowy rezultat i płatność zostaje uregulowana. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Tutaj również możesz na nas liczyć. Prowadzimy zarówno windykację miękką, jak i twardą – czyli sądową, a następnie komorniczą.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW SZCZECIN

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  KANCELARIA WINDYKACYJNA

  Dlaczego zaufana kancelaria windykacyjna w Szczecinie to lepszy wybór, niż zajmująca się tym firma? Ze względu na większą skuteczność. Wiele osób zwraca się do nas z trudnymi, skomplikowanymi sytuacjami. Nic dziwnego – obecność prawnika zapewnia wsparcie merytoryczne i pozwala skorzystać ze wszystkich możliwości przewidywanych przez prawo.

  Drugim, ale nie mniej ważnym powodem, jest sposób prowadzenia postępowania. Większość firm nie stosuje indywidualnego podejścia do zlecanych spraw. Za to nasza kancelaria wybiera metody, których celem jest nie tylko uzyskanie płatności, ale i zachowanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami. Daje to pozytywne efekty na przyszłość, m.in. terminowy spływ kolejnych należności. Jeżeli więc interesuje Cię efektywna windykacja długów w Szczecinie, zapraszamy do kontaktu!

  WINDYKACJA NALEŻNOŚCI – SZCZECIN

  Gwarantujemy kompleksowe usługi prawnicze wraz z bezpłatną analizą sprawy przed jej przyjęciem. Nasi eksperci to osoby wykwalifikowane w dziedzinie odzyskiwania wierzytelności, korzystające z wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem. W jaki sposób podchodzimy do procesu windykacji należności?

  Zaczynamy od postępowania polubownego. Wcześniej dokładnie analizujemy sytuację, biorąc pod uwagę wszystkie opcje, jakie daje polskie prawo. Audyt przeprowadzamy za darmo, dlatego od razu informujemy klienta, czy ma szansę na odzyskanie długu. Jeżeli wynik analizy jest pozytywny, zaczynamy działania przedsądowe. Kiedy nie przynoszą one oczekiwanego rezultatu, przechodzimy do następnego kroku. W ramach naszej obsługi skorzystasz więc nie tylko z windykacji miękkiej, ale również z bezpośredniej pomocy w sprawach spornych.

  FAQ

  Skuteczna windykacja w Szczecinie jest możliwa, niemniej jednak skuteczność danego postępowania windykacyjnego zależy od wielu zmiennych. Pewne jest, że co do zasady czas w odzyskiwaniu należności działa na niekorzyść wierzyciela i warto działania windykacyjne podjąć bez zbędnej zwłoki.

  Koszty każdej windykacji zależą od wielu zmiennych, z których główną jest wartość koniecznych do poniesienia opłat sądowych. Opłaty sądowe są regulowane przez stosowne ustawy (w szczególności o ustawę o kosztach sądowych w sprawach cywilnych), niemniej jednak istnieje możliwość obciążenia dłużnika kosztami windykacji.

  Właściwość miejscowa, jak i rzeczowa sądu zależy od kilku czynników, ale można ją także uregulować w umowie. Ważne jest, że pozew wniesiony do sądu niewłaściwego może znacząco wydłużyć procedurę windykacji. W Szczecinie funkcjonuje zarówno sąd rejonowy, jak i sąd okręgowy.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam