Jednym z najczęstszych problemów firm z każdego sektora są nieterminowe spłaty faktur. Niestety, polska rzeczywistość nie pozostawia złudzeń – przy prowadzeniu własnego biznesu prędzej czy później jesteśmy zmuszeni skorzystać z pomocy kancelarii windykacyjnej. W Kielcach swoje usługi oferuje m.in. działająca na terenie całego kraju kancelaria RPMS. Jako zaufany partner w procesie odzyskiwania należności, służymy pomocą na każdym etapie postępowania.

Jesteśmy prawnikami i specjalistami od odzyskiwania wierzytelności. Nasi klienci to podmioty prowadzące własną działalność gospodarczą. Niejednokrotnie zwracają się do nas ze sprawami trudnymi, wymagającymi podjęcia nie tylko kroków formalnych, ale i prawnych. Windykacja długów z naszą pomocą jest efektywna m.in. ze względu na fakt, iż posiadamy odpowiednie zaplecze do reprezentowania interesów klientów.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW KIELCE

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Wszystkie podejmowane postępowania prowadzimy z odpowiednim zaangażowaniem. Na samym początku chcemy poznać sytuację i przeanalizować jej detale. W związku z tym oferujemy darmowy audyt, czyli analizę sprawy przed jej podjęciem. Mamy świadomość, że każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego zanim zaczniemy działać, prosimy klientów o przesłanie wszystkich informacji przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

  Później, jeżeli sprawa nie jest z góry skazana na porażkę, a klient wyrazi chęć zlecenia windykacji należności, przechodzimy do kolejnych, zaplanowanych etapów. Na wstępie działamy polubownie, wysyłając do dłużnika przedsądowe wezwanie do zapłaty (sprawdza się to w 73% postępowań). Później, przy dalszym braku spłaty zadłużenia, rozpoczynamy windykację twardą (sądową oraz komorniczą).

  Windykacja należności Kielce

  Reprezentujemy naszych klientów także w sprawach spornych i sądowych przed sądami powszechnymi wszelkich instancji i Trybunałem Konstytucyjnym. Wybór kancelarii RPMS daje więc szeroki zakres narzędzi i możliwości w procesie odzyskiwania zaległych płatności z faktur. Wszystko to sprawia, że nasze usługi można uznać za kompleksowe.

  W naszym zespole znajdują się specjaliści podchodzący do klienta w sposób indywidualny. Rozważają wszystkie za i przeciw, szanse i zagrożenia, dążąc do jak najlepszego, oczekiwanego wyniku. Osoby zainteresowane kompleksową, skuteczną windykacją w Kielcach zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W tym celu wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie. Po jego otrzymaniu prześlemy informację, czy sprawa kwalifikuje się do obsługi prawnej i wycenimy zlecenie.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 2)

  Zaufali nam