Tajemnicą skutecznej windykacji jest wybór odpowiedniego pośrednika. Reprezentanta Twojej sprawy, który spełni swoje zadanie w 100%. Odzyska zaległe płatności, a przy tym zapewni profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście. Istotne są również koszty i szanse na wygraną. Dlatego jeszcze zanim zacznie działać, powinien określić, czy da się wygrać Twoją sprawę.

Takim partnerem w skutecznym dochodzeniu należności jest RPMS. Od lat działamy jako kancelaria windykacyjna w Łukowie i innych polskich miastach. Skontaktujesz się z nami online z każdej części Polski. Jesteśmy otwarci na rozwiązywanie nawet najtrudniejszych spraw – takich, w których dotychczasowe działania zawiodły. Prowadzimy sprawy w sposób polubowny lub za pośrednictwem sądu i komornika. Oprócz tego reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach spornych. Działamy wielopoziomowo, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Ci pełną, kompleksową obsługę!

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW ŁUKÓW

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Problem z odzyskiwaniem wierzytelności to częsty problem polskich przedsiębiorców. Kontrahenci nie płacą, unikają kontaktu, nie odpowiadają na telefony i wiadomości. Niestety upływający czas działa na niekorzyść wierzyciela. Wszystko to sprawia, że na rynku działa duża liczba podmiotów zajmujących się windykacją. Łuków nie jest wyjątkiem – znajdziesz tu wiele firm oferujących odzyskiwanie pieniędzy z faktur. Niestety, ich działania nie zawsze przynoszą oczekiwany skutek.

  Wybierając windykację należności z kancelarią RPMS, zwiększysz zaufanie i skuteczność podjętych działań. Przeprowadzimy wszystkie czynności za Ciebie, korzystając ze sprawdzonych technik i metod. Zatrudniamy ekspertów i prawników, którzy od lat obsługują klientów korporacyjnych oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą. Doszliśmy do takiego poziomu efektywności, że już 93% naszych spraw kończy się powodzeniem.

  Windykacja należności Łuków

  Postaw na zaufany zespół specjalistów. Zapewnimy Ci skuteczną windykację w Łukowie, oferując pełny zakres usług. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, wypełnij formularz na stronie. Przekaż nam informacje o swojej sprawie, a my bezpłatnie ją zweryfikujemy. Wstępna analiza jest zawsze darmowa. Z nami nie tracisz, tylko zyskujesz, dlatego już na początku określimy, czy istnieją szanse na wygraną.

  Pierwsze kroki zawsze są polubowne. Tzw. miękka windykacja należności polega na przesłaniu kontrahentowi przedsądowego wezwania do zapłaty z potwierdzeniem odbioru. Jeśli to zawiedzie (choć sprawdza się w ponad 70% sytuacji), zaproponujemy Ci działania „twarde”. Przygotujemy pozew i będziemy reprezentować Cię przed sądem, doprowadzając do faktycznej spłaty należności. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

  Pytania i odpowiedzi

  Aby wszcząć windykację sądową należy uwzględnić dwa rodzaje właściwości: właściwość miejscową i właściwość rzeczową sądu. Jeżeli sądem właściwym miejscowo jest sąd rejonowy, można wszcząć egzekucję w sądzie rejonowym w Łukowie. Jeżeli natomiast jest to windykacja podchodząca pod właściwość rzeczową sądu okręgowego (np. wartość przedmiotu powyżej 100.000 zł), to konieczne będzie wszczęcie sprawy przed sądem okręgowym w Siedlcach.

  Koszty windykacji zależą od wielu zmiennych- m.in. wartości przedmiotu sprawy, jej stopnia skomplikowania i przyjętej strategii procesowej. Tak naprawdę bez konkretnych parametrów sprawy nie ma możliwości przybliżyć nawet szacunkowych kosztów procesu. Jedno jest jednak pewne- w przypadku wygranej istnieje możliwość wyegzekwowania poniesionych kosztów od dłużnika.

  Praktyka pokazuje, że aby windykacja była skuteczna, konieczne jest podjęcie pierwszych czynności możliwie szybko (nawet po upływie kilku-kilkunastu dni) od dnia zapadalności danej należności. Wynika to z tego, że sytuacja finansowa dłużników zazwyczaj pogarsza się z czasem, a szybkie uzyskanie np. nakazu sądowego znacznie zwiększa szansę na skuteczne odzyskanie należności.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam