Przy windykacji należności największe znaczenie ma wybór odpowiedniego reprezentanta naszych interesów. Warto, aby była to zaufana, doświadczona firma, mogąca zaoferować kompleksowe wsparcie na drodze do odzyskiwania długów. I właśnie taki rodzaj usług oferuje kancelaria RPMS.

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się dochodzeniem roszczeń. Realizujemy windykację długów w Kaliszu oraz wielu innych polskich miastach, ponieważ przyjmujemy zlecenia telefonicznie i online. Obsługujemy podmioty prowadzące działalność gospodarczą z całego kraju, m.in. te znajdujące się w trudnej sytuacji, w której dotychczasowe działania polubowne nie przynosiły oczekiwanych efektów. Decydującą rolę w naszych postępowaniach odgrywa posiadana wiedza i doświadczenie. Jako prawnicy i specjaliści od odzyskiwania wierzytelności możemy zapewnić klientom pełne wsparcie prawne.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW KALISZ

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Jesteśmy doświadczoną kancelarią windykacyjną w Kaliszu zapewniającą pełen zakres usług: działania polubowne, przedsądowe, oraz egzekucyjne (komornicze). Co więcej, reprezentujemy swoich klientów również w razie wystąpienia spraw spornych.

  Cały proces wymaga kilku elementów: indywidualnego podejścia, wcześniejszej weryfikacji sprawy, oraz profesjonalizmu ze strony prawników prowadzących postępowanie. Każda z tych kwestii pełni ważną funkcję w trybie windykacji. Indywidualne podejście jest konieczne, aby uwzględnić wszystkie potrzeby i zagrożenia wynikające z dochodzenia roszczeń. Weryfikacja, czyli analiza sprawy, jest u nas darmowa – zanim podejmiemy jakieś działania, informujemy klienta, jakie są realne szanse na sukces. Po trzecie, warto powierzyć swoje interesy wykwalifikowanym profesjonalistom.

  Windykacja należności Kalisz

  Wybierając kancelarię RPMS stawiasz na silnego, sprawdzonego partnera, towarzyszącego Ci w drodze do odzyskania należności. Doskonale wiemy, że zwrócenie się o pomoc do kancelarii często ma charakter ostateczny. Klienci decydują się na niego zazwyczaj wtedy, gdy pozostałe sposoby zawodzą. Zaznaczamy jednak, że nie prowadzimy sporów z góry skazanych na porażkę – zawsze informujemy klienta, czy jego przypadek kwalifikuje się do windykacji.

  Warto zwrócić się do osób wyspecjalizowanych w dochodzeniu należności wieloetapowo, w procesie polubownym, sądowym i komorniczym. Zespół doświadczonych prawników daje większą gwarancję powodzenia, niż firma zajmująca się tego typu sprawami. Osoby zainteresowane skuteczną windykacją w Kaliszu zapraszamy więc do wypełnienia formularza na naszej stronie.

  FAQ

  Koszty windykacji wierzytelności w Kaliszu są co do zasady takie same jak koszty windykacji w innych miejscach Polski. Zależą one przede wszystkim od wartości przedmiotu sporu. Na główne koszty sądowe składają się koszty procesu (opłata sądowa) oraz umówione honorarium pełnomocnika.

  Przede wszystkim: szybko. Statystyki skuteczności windykacji prowadzone przez tzw. wywiadownie gospodarcze jasno wskazują, że im szybciej podjęte są działania windykacyjne (i jeżeli są podejmowane sprawnie), tym większa szansa na odzyskanie należności.

  W pierwszej kolejności, aby wnieść pozew do sądu w Kaliszu (zarówno okręgowego, jak i rejonowego) konieczne jest, aby ten sąd był sądem właściwym miejscowo dla danego postępowania. Analizę właściwości miejscowej można zlecić wyspecjalizowanej w windykacji kancelarii prawnej. Następnie należy sprawdzić właściwość rzeczową- sprawy drobniejsze co do zasady wnosi się do sądu rejonowego, natomiast te powyżej 75.000 zł wnosi się do sądu okręgowego.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam