Nieterminowe spłaty faktur to nagminny problem polskich przedsiębiorców. Upomnienia często nie przynoszą skutków, a właściciele firm tracą nerwy i czas na podejmowanie kolejnych, bezowocnych działań. Wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z pomocy kancelarii windykacyjnej. Najlepiej takiej, która zapewni pełne wsparcie merytoryczne, prawne i reprezentację interesów klienta w razie ewentualnego sporu.

Kancelaria RPMS łączy wszystkie te kwestie w jednej, kompleksowej usłudze. Z nami odzyskiwanie zaległych płatności stanie się zdecydowanie prostsze. Nie będzie wymagało od Ciebie zbędnego angażowania energii, czasu i zasobów. Zajmiemy się zarówno dochodzeniem Twoich należności na drodze polubownej, jak i dalszym procesem, czyli działaniami sądowymi i komorniczymi. Jesteśmy specjalistami od skutecznej windykacji w Olsztynie i innych polskich miastach.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW OLSZTYN

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Oddając swoją sprawę w nasze ręce, wybierasz sprawdzone, wypracowane metody podzielone na etapy postępowania. Pierwszym krokiem jest działanie polubowne, czyli przedsądowe. Bierzemy pod uwagę, że większość naszych klientów chce utrzymać dobre relacje biznesowe z kontrahentem. Z tego względu najpierw dostarczamy dłużnikowi przedsądowe ostateczne wezwanie do zapłaty. Jeżeli nie podziała (choć sprawdza się w 73% przypadków), przechodzimy do działań sądowych i komorniczych.

  Poza odzyskiwaniem długów na drodze polubownej, reprezentujemy naszych klientów także w sprawach spornych i sądowych. Co więc zyskujesz, wybierając windykację należności w Olsztynie z kancelarią RPMS? Profesjonalną, kompleksową pomoc doświadczonych prawników i negocjatorów, indywidualny stosunek do swojej sprawy, a także wysoki poziom skuteczności.

  Windykacja należności Olsztyn

  Uczestnictwo kancelarii w windykacji zwiększa poziom zaufania. Z reguły prowadzi też do lepszych rezultatów, niż ma to miejsce przy korzystaniu z usług firm windykacyjnych. Na poszczególnych etapach postępowania informujemy Cię na bieżąco o jego przebiegu. Korzystamy przy tym z doświadczenia i wiedzy prawniczej, aby jak najszybciej osiągnąć faktyczną spłatę należności.

  Już na samym początku określamy, jakie są szanse na wygranie Twojej sprawy. Przed jej przyjęciem prosimy o przesłanie podstawowych informacji dotyczących długu. Wówczas nie tylko wyceniamy usługę, ale również przeprowadzamy wstępny, darmowy audyt. Oceniamy, jakie są możliwości, ewentualne zagrożenia i dostępne opcje. Zapewniamy Ci profesjonalną windykację długów w Olsztynie, która przebiega sprawnie i w 100% zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 3)

  Zaufali nam