Nieterminowe spłaty faktur to nagminny problem polskich przedsiębiorców. Upomnienia często nie przynoszą skutków, a właściciele firm tracą nerwy i czas na podejmowanie kolejnych, bezowocnych działań. Wyjściem z sytuacji jest skorzystanie z pomocy kancelarii windykacyjnej. Najlepiej takiej, która zapewni pełne wsparcie merytoryczne, prawne i reprezentację interesów klienta w razie ewentualnego sporu.

Kancelaria RPMS łączy wszystkie te kwestie w jednej, kompleksowej usłudze. Z nami odzyskiwanie zaległych płatności stanie się zdecydowanie prostsze. Nie będzie wymagało od Ciebie zbędnego angażowania energii, czasu i zasobów. Zajmiemy się zarówno dochodzeniem Twoich należności na drodze polubownej, jak i dalszym procesem, czyli działaniami sądowymi i komorniczymi. Jesteśmy specjalistami od skutecznej windykacji w Olsztynie i innych polskich miastach.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW OLSZTYN

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Oddając swoją sprawę w nasze ręce, wybierasz sprawdzone, wypracowane metody podzielone na etapy postępowania. Pierwszym krokiem jest działanie polubowne, czyli przedsądowe. Bierzemy pod uwagę, że większość naszych klientów chce utrzymać dobre relacje biznesowe z kontrahentem. Z tego względu najpierw dostarczamy dłużnikowi przedsądowe ostateczne wezwanie do zapłaty. Jeżeli nie podziała (choć sprawdza się w 73% przypadków), przechodzimy do działań sądowych i komorniczych.

  Poza odzyskiwaniem długów na drodze polubownej, reprezentujemy naszych klientów także w sprawach spornych i sądowych. Co więc zyskujesz, wybierając windykację należności w Olsztynie z kancelarią RPMS? Profesjonalną, kompleksową pomoc doświadczonych prawników i negocjatorów, indywidualny stosunek do swojej sprawy, a także wysoki poziom skuteczności.

  Windykacja należności Olsztyn

  Uczestnictwo kancelarii w windykacji zwiększa poziom zaufania. Z reguły prowadzi też do lepszych rezultatów, niż ma to miejsce przy korzystaniu z usług firm windykacyjnych. Na poszczególnych etapach postępowania informujemy Cię na bieżąco o jego przebiegu. Korzystamy przy tym z doświadczenia i wiedzy prawniczej, aby jak najszybciej osiągnąć faktyczną spłatę należności.

  Już na samym początku określamy, jakie są szanse na wygranie Twojej sprawy. Przed jej przyjęciem prosimy o przesłanie podstawowych informacji dotyczących długu. Wówczas nie tylko wyceniamy usługę, ale również przeprowadzamy wstępny, darmowy audyt. Oceniamy, jakie są możliwości, ewentualne zagrożenia i dostępne opcje. Zapewniamy Ci profesjonalną windykację długów w Olsztynie, która przebiega sprawnie i w 100% zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Pytania i odpowiedzi

  Przede wszystkim warto wskazać, że windykować dłużnika w Olsztynie może nawet kancelaria z innego miasta Polski. W przypadku pełnomocników profesjonalnych nie obowiązuje “rejonizacja”, tak jak u komorników, a znaczna część windykacji może odbyć się korespondencyjnie lub listowo (nie zawsze wskazane są wizyty terenowe u dłużnika).

  Nasza praktyka pokazuje, że największe szanse na skuteczne odzyskanie należności przedsiębiorca ma, jeżeli podejmie pierwsze czynności windykacyjne (tzw. windykacja miękka), już w ciągu pierwszych dni po wystąpieniu stanu opóźnienia. Dla skuteczności windykacji warto, zwłaszcza na późniejszych etapach postępowania, zapewnić sobie wsparcie profesjonalnego pełnomocnika.

  Warto wskazać, że przedsiębiorca może stosować zarówno jeden, jak i drugi rodzaj windykacji, co do zasady na każdym jej etapie. Nie zawsze złożenie pozwu daje największą gwarancję wyegzekwowania środków- zatem windykację polubowną i sądową powinno się rozpatrywać jako dwa, komplementarne instrumenty stosowane w celu odzyskania należności.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam