RPMS to najlepsza opcja dla osób potrzebujących skutecznej windykacji w Piasecznie. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do odzyskania swoich należności: odpowiednie zasoby, wiedzę prawniczą, znajomość obowiązujących przepisów i wieloletnie doświadczenie. Z naszym udziałem niemal każda sprawa ma dobry finał. Już 93% klientów otrzymało zaległe płatności z pomocą kancelarii RPMS Staniszewski & Wspólnicy.

W naszym zespole pracują prawnicy i specjaliści od windykacji długów. Aktywnie reprezentujemy klientów w ramach czynności polubownych, spraw sądowych i komorniczych. Uczestniczymy również w sprawach spornych, głównie w przypadku klientów korporacyjnych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Mimo tak wysokiej skuteczności i ogromnego doświadczenia w branży, wciąż poszerzamy swoje kompetencje. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW PIASECZNO

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Wiele osób trafiających na naszą stronę nie ma pewności, czy kancelaria windykacyjna to dobry wybór. W końcu na rynku działa wiele firm zajmujących się odzyskiwaniem należnych pieniędzy. Odpowiedź jest prosta – z pomocą kancelarii zyskujesz więcej. Nasze działania są kompleksowe i zorientowane na cel. Skupiamy się na kliencie, jego indywidualnych potrzebach. Dlatego gdy zależy Ci na utrzymaniu relacji biznesowych z kontrahentem zwlekającym z płatnością, zwróć się do nas. Zaczniemy od działań polubownych, które w 73% przypadków kończą się spłatą długu.

  Jeśli to nie zadziała, zaproponujemy Ci dalsze kroki. Windykacja twarda to droga postępowania, która zawsze prowadzi do uregulowania długu – dobrowolnego lub nie. Zaangażowanie sądu czy komornika czasem bywa konieczne. Z naszym wsparciem sprawa potoczy się szybciej i przyniesie oczekiwany skutek.

  Windykacja należności Piaseczno

  Zależy Ci na skutecznej windykacji należności? Piaseczno i inne polskie miasta nie bez powodu postawiły na nasze usługi. Działamy online, od lat pomagając klientom z całego kraju. Mamy kontakt z najlepszymi komornikami, na bieżąco informujemy klientów o przebiegu sprawy.

  Naszym celem jest Twój sukces. Każdy większy ruch konsultujemy z Tobą i to już od samego początku. Zanim podejmiemy jakiekolwiek czynności, prosimy o wypełnienie formularza na stronie. Zawrzyj w nim wszystkie niezbędne informacje. W ten sposób za darmo zweryfikujemy Twoją sprawę, sprawdzając, czy istnieje szansa na pozytywny wynik. Następnie poinformujemy Cię o wyniku analizy i zaproponujemy dalszą strategię działania. Przedstawimy przewidywane koszty oraz dostępne możliwości. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat skutecznej windykacji długów z RPMS, zapraszamy do kontaktu!

  Pytania i odpowiedzi

  Nie jest tajemnicą, że z czasem zazwyczaj sytuacja finansowa dłużnika pogarsza się. W najlepszym wypadku wtedy wierzyciel dostaje należność w ratach, a w najgorszym wypadku musi uczestniczyć w procesie upadłościowym, z którego najprawdopodobniej niewiele otrzyma.

  Koszty windykacji zależą od wielu zmiennych- główną zmienną jest opłata sądowa oraz koszty pełnomocnika (które w większości przypadków są ustalane indywidualnie). Ważne jest jedno- w przypadku wygranej kosztami windykacji można obciążyć dłużnika, czyli wierzyciel ma szanse na odzyskanie wszystkich swoich środków.

  Kwestia właściwości sądu to kwestia złożona, która każdorazowo powinna być interpretowana indywidualnie. To, że Państwa firma pochodzi z Piaseczna lub okolic a w Piasecznie działa sąd rejonowy, nie oznacza, że będzie on właściwy w danej sprawie.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam