Zapewniamy pełną obsługę windykacji w Częstochowie. Nasz zespół zasilają wyłącznie doświadczeni specjaliści, mający doskonałe wyniki w skutecznym dochodzeniu roszczeń. Z pomocą naszej kancelarii windykacyjnej nie musisz obawiać się również o pogorszenie stosunków z dłużnikiem. Do każdej sprawy podchodzimy według wypracowanego wzorca postępowania: na początku podejmujemy działania windykacji polubownej, a następnie, jeśli nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, przechodzimy do windykacji twardej.

Pierwszy etap obejmuje ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty. Kolejne kroki opierają się już na analizie procesowej danej sprawy, złożeniu pozwu oraz reprezentacji klienta w postępowaniu sądowym.

Przypominamy, że poza dochodzeniem roszczeń, zajmujemy się również sprawami spornymi. Z tego względu wybierając skuteczną windykację w Częstochowie ze wsparciem RPMS zyskujesz kompleksową obsługę w każdej sprawie!

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW CZĘSTOCHOWA

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Większość świadomych klientów zwraca się do kancelarii windykacyjnej zamiast do standardowych firm odzyskujących należności. Powód jest prosty: pomoc prawników daje znacznie większe szanse na odzyskanie długu bez pogorszenia stosunków z zalegającym ze spłatą kontrahentem. Poza tym w razie przejścia do etapu windykacji twardej – czyli sądowej, a następnie komorniczej – nie trzeba dodatkowo szukać pomocy prawnej. Od razu zajmujemy się przejściem do kolejnej części postępowania, znając już charakterystykę sprawy oraz dostępne możliwości.

  Reprezentujemy klienta na każdym poziomie postępowania. Nasze usługi są kierowane zwłaszcza do tych osób, u których wcześniejsze działania roszczeniowe nie dawały dostatecznych rezultatów. Dlatego jeżeli oczekujesz skutecznej windykacji długów w Częstochowie, która przyniesie Ci wyłącznie korzyści, zapraszamy do kontaktu.

  Windykacja należności Częstochowa

  Aż 73% naszych spraw windykacyjnych kończy się już na etapie przedsądowym. Z RPMS masz więc ogromne szanse na pozytywny rezultat i utrzymanie dobrych relacji biznesowych. Co więcej, pierwszy krok, czyli weryfikacja sprawy przez naszych specjalistów, jest całkowicie darmowy. Wyślij nam informacje dotyczące swojej sytuacji, a my określimy czy istnieją realne szanse na wygraną.

  Nie prowadzimy sporów, które narażałyby naszych klientów na niepotrzebne koszty. Dlatego zanim podejmiemy się windykacji należności, analizujemy dostarczone materiały, a następnie informujemy, czy faktycznie warto działać. Wybierając kancelarię windykacyjną RPMS, decydujesz się na najlepszą formę odzyskiwania długów. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z zakładką Windykacja należności i długów lub od razu wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną weryfikację swojej sprawy.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam