Kancelaria RPMS specjalizuje się w szybkim, efektywnym odzyskiwaniu zaległych należności. Nasze usługi opierają się na dwóch sposobach postępowania: przedsądowym, czyli polubownym, oraz sądowym i komorniczym (windykacja twarda). Windykacja w Katowicach realizowana przez zespół RPMS rozpoczyna się od próby wyegzekwowania płatności przy zachowaniu dobrej relacji z kontrahentem.

Po dokładnej analizie sytuacji naszego klienta dostarczamy dłużnikowi wezwanie do zapłaty (w Polsce i za granicą). W większości przypadków zamykamy sprawę na tym etapie, a nasz zleceniodawca szybko odzyskuje należną kwotę. Zdarza się jednak, że konieczne jest podjęcie dalszych działań, czyli złożenie pozwu i reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym i komorniczym. W związku z tym gwarantujemy pełną obsługę prawną – zarówno w windykacji miękkiej, jak i we wszelkich sprawach spornych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW KATOWICE

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Windykacja długów w Katowicach przez kancelarię RPMS to połączenie skuteczności, oszczędności i indywidualnego podejścia. Nasz zespół zasilają wyłącznie doświadczeni specjaliści doskonale zorientowani w dziedzinie prawa, analityki i finansów. Większość podjętych spraw jesteśmy w stanie zakończyć na poziomie windykacji przedsądowej.

  W przypadku RPMS wskaźnik skuteczności na tym etapie wynosi aż 73%. Postępowanie polubowne jest bardzo ważne, ponieważ pozwala zachować dobre relacje z dłużnikiem, co ma znaczenie dla większości klientów. Właśnie dlatego pierwszym, zalecanym przez nas krokiem jest przekazanie wezwania do zapłaty. Dopiero w sytuacji, w której nie dojdzie do terminowej regulacji zadłużenia, przechodzimy do kolejnych, ostatecznych działań – postępowań sądowych i komorniczych.

   

  Windykacja należności Katowice

  Jeżeli zależy Ci na oszczędności czasu i pieniędzy, chcesz działać według sprawdzonych metod postępowania i potrzebujesz pomocy profesjonalistów – zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz dostępny na stronie, przekaż nam niezbędne do audytu dane i dokumenty.

  Windykacja należności w Katowicach z kancelarią RPMS pozwoli Ci osiągnąć zadowalające efekty bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów. Wszelkie koszty, potencjalne zagrożenia i możliwości poznasz już na samym początku współpracy. Gwarantujemy darmową analizę Twojej sprawy, wysoki wskaźnik skuteczności na etapie polubownym, oraz możliwość skorzystania z fachowej pomocy wykwalifikowanych prawników. Po udzieleniu pełnomocnictwa RPMS, od odzyskania należności dzieli Cię tylko jeden krok. Wypełnij formularz i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

   

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 3)

  Zaufali nam