SKUTECZNA WINDYKACJA KATOWICE

Kancelaria RPMS specjalizuje się w szybkim, efektywnym odzyskiwaniu zaległych należności. Nasze usługi opierają się na dwóch sposobach postępowania: przedsądowym, czyli polubownym, oraz sądowym i komorniczym (windykacja twarda). Windykacja w Katowicach realizowana przez zespół RPMS rozpoczyna się od próby wyegzekwowania płatności przy zachowaniu dobrej relacji z kontrahentem.

Po dokładnej analizie sytuacji naszego klienta dostarczamy dłużnikowi wezwanie do zapłaty (w Polsce i za granicą). W większości przypadków zamykamy sprawę na tym etapie, a nasz zleceniodawca szybko odzyskuje należną kwotę. Zdarza się jednak, że konieczne jest podjęcie dalszych działań, czyli złożenie pozwu i reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym i komorniczym. W związku z tym gwarantujemy pełną obsługę prawną – zarówno w windykacji miękkiej, jak i we wszelkich sprawach spornych.

Jak to działa?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.
Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.
Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.
Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.
Dokonaj darmowej wyceny


Dołącz pliki: faktury, umowy, wezwanie etc.

Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

Kancelaria Prawna RPMS

WINDYKACJA DŁUGÓW KATOWICE

16
specjalistów
15
lat na rynku
92%
wygranych spraw
Ponad 2 mln
odzyskanych należności w 2020r.

SKUTECZNA WINDYKACJA

Windykacja długów w Katowicach przez kancelarię RPMS to połączenie skuteczności, oszczędności i indywidualnego podejścia. Nasz zespół zasilają wyłącznie doświadczeni specjaliści doskonale zorientowani w dziedzinie prawa, analityki i finansów. Większość podjętych spraw jesteśmy w stanie zakończyć na poziomie windykacji przedsądowej.

W przypadku RPMS wskaźnik skuteczności na tym etapie wynosi aż 73%. Postępowanie polubowne jest bardzo ważne, ponieważ pozwala zachować dobre relacje z dłużnikiem, co ma znaczenie dla większości klientów. Właśnie dlatego pierwszym, zalecanym przez nas krokiem jest przekazanie wezwania do zapłaty. Dopiero w sytuacji, w której nie dojdzie do terminowej regulacji zadłużenia, przechodzimy do kolejnych, ostatecznych działań – postępowań sądowych i komorniczych.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI KATOWICE

Jeżeli zależy Ci na oszczędności czasu i pieniędzy, chcesz działać według sprawdzonych metod postępowania i potrzebujesz pomocy profesjonalistów – zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz dostępny na stronie, przekaż nam niezbędne do audytu dane i dokumenty.

Windykacja należności w Katowicach z kancelarią RPMS pozwoli Ci osiągnąć zadowalające efekty bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów. Wszelkie koszty, potencjalne zagrożenia i możliwości poznasz już na samym początku współpracy. Gwarantujemy darmową analizę Twojej sprawy, wysoki wskaźnik skuteczności na etapie polubownym, oraz możliwość skorzystania z fachowej pomocy wykwalifikowanych prawników. Po udzieleniu pełnomocnictwa RPMS, od odzyskania należności dzieli Cię tylko jeden krok. Wypełnij formularz i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Translate »