Szukasz zaufanego pośrednika, który przeprowadzi efektywną windykację w Krakowie? Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii prawnej RPMS. Nasze działania potwierdzają statystyki – aż 73% spraw kończymy na etapie polubownym, bez wchodzenia na drogę sądową. W rezultacie zgłaszają się nas klienci z różnych branż, działający na terenie całego kraju.

Co wyróżnia nas na tle innych firm? Przede wszystkim skuteczna windykacja. Z doświadczenia wiemy, że zaangażowanie w sprawę kancelarii prawnej daje najlepsze efekty. Firmy windykacyjne często działają bez indywidualnego podejścia do konkretnej sprawy, co prowadzi do zaprzepaszczenia pozytywnych stosunków z kontrahentami. U nas jest inaczej. Zrealizowaliśmy wystarczająco wiele postępowań, aby wiedzieć, że klientom zależy na utrzymaniu dobrych relacji i rozpoczęciu procesu odzyskiwania długów od działań polubownych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW KRAKÓW

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Kancelaria RPMS składa się z ekspertów w dziedzinie windykacji należności. Przeprowadziliśmy już wiele spraw mających na celu odzyskanie długów. Wypracowane latami metody pozwalają nam na uzyskiwanie szybkich i zadowalających dla klienta wyników. Twoja satysfakcja z efektu jest dla nas priorytetem. Z tego względu stosujemy indywidualne podejście do każdego postępowania.

  Nasza kancelaria windykacyjna w Krakowie, działająca na terenie całego kraju, oferuje usługi kompleksowe – zaczynamy od przedsądowego wezwania do zapłaty, a przy braku efektu przechodzimy do tzw. windykacji twardej. Gdy działania polubowne nie przynoszą rezultatów, reprezentujemy naszych klientów również w sprawach spornych. Proponujemy więc rozwiązania wieloetapowe, dokładnie zaplanowane i poparte doświadczeniem oraz wiedzą naszego zespołu.

  Windykacja należności – Kraków

  Zgłoś się do nas, jeżeli zależy Ci na profesjonalnej windykacji długów. W Krakowie, jak i innych polskich miastach znajdziesz wiele firm odzyskujących należności. Jednak niewiele z nich zapewnia tak oszczędne i skuteczne rozwiązania jak RPMS. Jesteśmy wyspecjalizowanym podmiotem, działającym w 100% zgodnie z prawem i korzystającym ze wszystkich możliwości, jakie dają obowiązujące przepisy.

  Znajdujemy wyjście z niemal każdej sytuacji, a jeżeli nie jesteśmy w stanie tego zrobić – informujemy Cię o tym już na wstępie. Zgłoś się do nas po darmową weryfikację swojej sprawy. Zwrócimy uwagę na każdy, najmniejszy element, uwzględnimy Twoje potrzeby i przeanalizujemy zagrożenia. Dzięki audytowi zaoszczędzisz czas i pieniądze – od razu dowiesz się, czy masz szansę na regulację zadłużenia.

  Nasze Aktualności prawne

  Kancelaria Prawna RPMS
  Staniszewski & Wspólnicy

  ul. Polska 114
  Poznań 60-401