Szukasz zaufanego pośrednika, który przeprowadzi efektywną windykację w Krakowie? Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii prawnej RPMS. Nasze działania potwierdzają statystyki – aż 73% spraw kończymy na etapie polubownym, bez wchodzenia na drogę sądową. W rezultacie zgłaszają się nas klienci z różnych branż, działający na terenie całego kraju.

Co wyróżnia nas na tle innych firm? Przede wszystkim skuteczna windykacja. Z doświadczenia wiemy, że zaangażowanie w sprawę kancelarii prawnej daje najlepsze efekty. Firmy windykacyjne często działają bez indywidualnego podejścia do konkretnej sprawy, co prowadzi do zaprzepaszczenia pozytywnych stosunków z kontrahentami. U nas jest inaczej. Zrealizowaliśmy wystarczająco wiele postępowań, aby wiedzieć, że klientom zależy na utrzymaniu dobrych relacji i rozpoczęciu procesu odzyskiwania długów od działań polubownych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW KRAKÓW

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Kancelaria RPMS składa się z ekspertów w dziedzinie windykacji należności. Przeprowadziliśmy już wiele spraw mających na celu odzyskanie długów. Wypracowane latami metody pozwalają nam na uzyskiwanie szybkich i zadowalających dla klienta wyników. Twoja satysfakcja z efektu jest dla nas priorytetem. Z tego względu stosujemy indywidualne podejście do każdego postępowania.

  Nasza kancelaria windykacyjna w Krakowie, działająca na terenie całego kraju, oferuje usługi kompleksowe – zaczynamy od przedsądowego wezwania do zapłaty, a przy braku efektu przechodzimy do tzw. windykacji twardej. Gdy działania polubowne nie przynoszą rezultatów, reprezentujemy naszych klientów również w sprawach spornych. Proponujemy więc rozwiązania wieloetapowe, dokładnie zaplanowane i poparte doświadczeniem oraz wiedzą naszego zespołu.

  Windykacja należności – Kraków

  Zgłoś się do nas, jeżeli zależy Ci na profesjonalnej windykacji długów. W Krakowie, jak i innych polskich miastach znajdziesz wiele firm odzyskujących należności. Jednak niewiele z nich zapewnia tak oszczędne i skuteczne rozwiązania jak RPMS. Jesteśmy wyspecjalizowanym podmiotem, działającym w 100% zgodnie z prawem i korzystającym ze wszystkich możliwości, jakie dają obowiązujące przepisy.

  Znajdujemy wyjście z niemal każdej sytuacji, a jeżeli nie jesteśmy w stanie tego zrobić – informujemy Cię o tym już na wstępie. Zgłoś się do nas po darmową weryfikację swojej sprawy. Zwrócimy uwagę na każdy, najmniejszy element, uwzględnimy Twoje potrzeby i przeanalizujemy zagrożenia. Dzięki audytowi zaoszczędzisz czas i pieniądze – od razu dowiesz się, czy masz szansę na regulację zadłużenia.

  FAQ

  Koszty windykacji zależą w dużej mierze od wartości przedmiotu sporu, czyli, innymi słowy, wysokości należności, którą windykujemy na rzecz wierzyciela. Co do zasady im większa należność, tym większe mogą być koszty windykacji, w szczególności opłat sądowych i komorniczych. Możliwe jest jednak obciążenie kosztami windykacji dłużnika, według zasad, które opisujemy w tym tekście

  Przede wszystkim należy wskazać, że przy skutecznej windykacji zazwyczaj liczy się czas. Statystyki pokazują, że im szybciej podjęte są działania windykacyjne, tym większa jest szansa na odzyskanie należności. Z drugiej strony jednak windykacja podejmowana na własną rękę przez wierzyciela rzadko kiedy będzie skuteczna- warto od razu powierzyć sprawę wyspecjalizowanej kancelarii prawnej.

  Twarda windykacja należności w Krakowie będzie odbywała się przede wszystkim poprzez windykację sądową. Jeżeli sądem właściwym jest sąd w Krakowie, to kancelaria niezwłocznie wnosi do tego sądu stosowne dokumenty, mające na celu uzyskanie tytułu wykonawczego. Jeżeli chodzi o Kraków, możliwe jest wniesienie pozwu zarówno do sądu rejonowego, jak i okręgowego (zgodnie z właściwością).

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 8)

  Zaufali nam