Szukasz zaufanego pośrednika, który przeprowadzi efektywną windykację w Krakowie? Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii prawnej RPMS. Nasze działania potwierdzają statystyki – aż 73% spraw kończymy na etapie polubownym, bez wchodzenia na drogę sądową. W rezultacie zgłaszają się nas klienci z różnych branż, działający na terenie całego kraju.

Co wyróżnia nas na tle innych firm? Przede wszystkim skuteczna windykacja. Z doświadczenia wiemy, że zaangażowanie w sprawę kancelarii prawnej daje najlepsze efekty. Firmy windykacyjne często działają bez indywidualnego podejścia do konkretnej sprawy, co prowadzi do zaprzepaszczenia pozytywnych stosunków z kontrahentami. U nas jest inaczej. Zrealizowaliśmy wystarczająco wiele postępowań, aby wiedzieć, że klientom zależy na utrzymaniu dobrych relacji i rozpoczęciu procesu odzyskiwania długów od działań polubownych.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW KRAKÓW

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Kancelaria RPMS składa się z ekspertów w dziedzinie windykacji należności. Przeprowadziliśmy już wiele spraw mających na celu odzyskanie długów. Wypracowane latami metody pozwalają nam na uzyskiwanie szybkich i zadowalających dla klienta wyników. Twoja satysfakcja z efektu jest dla nas priorytetem. Z tego względu stosujemy indywidualne podejście do każdego postępowania.

  Nasza kancelaria windykacyjna w Krakowie, działająca na terenie całego kraju, oferuje usługi kompleksowe – zaczynamy od przedsądowego wezwania do zapłaty, a przy braku efektu przechodzimy do tzw. windykacji twardej. Gdy działania polubowne nie przynoszą rezultatów, reprezentujemy naszych klientów również w sprawach spornych. Proponujemy więc rozwiązania wieloetapowe, dokładnie zaplanowane i poparte doświadczeniem oraz wiedzą naszego zespołu.

  Windykacja należności – Kraków

  Zgłoś się do nas, jeżeli zależy Ci na profesjonalnej windykacji długów. W Krakowie, jak i innych polskich miastach znajdziesz wiele firm odzyskujących należności. Jednak niewiele z nich zapewnia tak oszczędne i skuteczne rozwiązania jak RPMS. Jesteśmy wyspecjalizowanym podmiotem, działającym w 100% zgodnie z prawem i korzystającym ze wszystkich możliwości, jakie dają obowiązujące przepisy.

  Znajdujemy wyjście z niemal każdej sytuacji, a jeżeli nie jesteśmy w stanie tego zrobić – informujemy Cię o tym już na wstępie. Zgłoś się do nas po darmową weryfikację swojej sprawy. Zwrócimy uwagę na każdy, najmniejszy element, uwzględnimy Twoje potrzeby i przeanalizujemy zagrożenia. Dzięki audytowi zaoszczędzisz czas i pieniądze – od razu dowiesz się, czy masz szansę na regulację zadłużenia.

  FAQ

  Koszty windykacji zależą w dużej mierze od wartości przedmiotu sporu, czyli, innymi słowy, wysokości należności, którą windykujemy na rzecz wierzyciela. Co do zasady im większa należność, tym większe mogą być koszty windykacji, w szczególności opłat sądowych i komorniczych. Możliwe jest jednak obciążenie kosztami windykacji dłużnika, według zasad, które opisujemy w tym tekście

  Przede wszystkim należy wskazać, że przy skutecznej windykacji zazwyczaj liczy się czas. Statystyki pokazują, że im szybciej podjęte są działania windykacyjne, tym większa jest szansa na odzyskanie należności. Z drugiej strony jednak windykacja podejmowana na własną rękę przez wierzyciela rzadko kiedy będzie skuteczna- warto od razu powierzyć sprawę wyspecjalizowanej kancelarii prawnej.

  Twarda windykacja należności w Krakowie będzie odbywała się przede wszystkim poprzez windykację sądową. Jeżeli sądem właściwym jest sąd w Krakowie, to kancelaria niezwłocznie wnosi do tego sądu stosowne dokumenty, mające na celu uzyskanie tytułu wykonawczego. Jeżeli chodzi o Kraków, możliwe jest wniesienie pozwu zarówno do sądu rejonowego, jak i okręgowego (zgodnie z właściwością).

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam