Windykacja długów w Płocku z kancelarią RPMS obejmuje m.in. darmową weryfikację każdej sprawy. Zanim podejmiemy jakiekolwiek działania, zapoznajemy się z sytuacją klienta. W ten sposób dajemy mu gwarancję, że doprowadzimy do spłaty zaległej należności.

Z nami nie tracisz pieniędzy na czynności windykacyjne, które nie mają sensu. Szanujemy zasoby naszych klientów. Dlatego poinformujemy Cię o dostępnych możliwościach i ewentualnych kosztach już na samym początku.

Efektywna windykacja należności to proces, który wymaga odpowiednich zasobów i wiedzy. Ma to znaczenie przede wszystkim w przypadku firm. Nasi klienci korporacyjni bardzo często zaznaczają, że zależy im na utrzymaniu dobrych stosunków biznesowych. Jeśli więc ze spłatą zalega Twój dobry kontrahent, bez obaw. Z naszą pomocą aż 73% spraw zamyka się już na etapie polubownym (jest to tzw. windykacja miękka).

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW PŁOCK

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Istnieje wiele powodów, dla których nasza kancelaria windykacyjna to lepszy wybór niż inne firmy. Jedną z przyczyn jest idealna równowaga między skutecznością a zachowaniem wysokich standardów. Nasi prawnicy potrafią dochodzić należności w sposób efektywny również na etapie polubownym, czyli w ramach tzw. windykacji miękkiej. Wysyłka przedsądowego wezwania do zapłaty z pieczątką naszej kancelarii motywuje dłużników do szybkiej spłaty zadłużenia.

  Równie istotny czynnik to znajomość przepisów. Gdy sytuacja jest trudniejsza i trzeba zaangażować w nią sąd lub komornika, kancelaria okazuje się niezastąpiona. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie, uczestniczymy w egzekucji komorniczej. Przedstawiamy im wszelkie dostępne wyjścia i możliwe do podjęcia kroki – ale to wciąż nie wszystko, co możemy Ci zaoferować!

  Windykacja należności Płock

  Pomagamy także w prowadzeniu wszelkich spraw spornych. Naszą specjalnością są klienci korporacyjni oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą. Jeżeli chcesz zlecić nam windykację należności w Płocku, skorzystaj z formularza dostępnego na stronie. Wypełnij go i przedstaw szczegóły swojej sytuacji, a otrzymasz od nas wstępną weryfikację sprawy. Taka analiza to ogromna oszczędność czasu, energii i pieniędzy. Z RPMS od razu wiesz, na czym stoisz!

  Od lat udowadniamy, że skuteczna windykacja nie musi angażować ogromnych zasobów. Może być szybka, niezawodna, prowadzona bez psucia dobrych relacji biznesowych. Co więcej, pomoc prawników jest po prostu bezcenna, gdy dłużnik nie płaci mimo kolejnych czynności polubownych. Chcesz wiedzieć, co możemy zrobić w Twojej sprawie? Zapraszamy do kontaktu!

  Pytania i odpowiedzi

  Koszty windykacji to kwestia indywidualna, zależna od kilku zmiennych. Jedną z nich jest przede wszystkim wartość sprawy. Ponadto, na koszty windykacji ma wpływ także tryb (czy jest to windykacja polubowna, sądowa w post. upominawczym czy sądowa w tzw. EPU) oraz stopień skomplikowania sprawy.

  Skuteczna windykacja to przede wszystkim windykacja rozpoczęta szybko, niezwłocznie po wystąpieniu opóźnienia. Statystyki jasno pokazują, że nie warto czekać z pierwszymi wezwaniami do zapłaty czy nawet pozwem, bowiem sytuacja finansowa dłużników często z czasem się pogarsza, a szansa na odzyskanie należności maleje.

  W Płocku funkcjonują 2 sądy- sąd okręgowy i sąd rejonowy, zatem faktycznie przedsiębiorcy mogą mieć wątpliwości, do którego sądy skierować pozew. Warto podkreślić, że właściwość sądu każdorazowo to skomplikowane zagadnienie, a na względzie trzeba mieć m.in. wartość sprawy, brzmienie umowy czy przepisów kodeksu postępowania cywilnego.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam