Windykacja długów bywa koniecznością, gdy kontrahent zwleka ze spłatą. W takiej sytuacji najlepiej zwrócić się do doświadczonych prawników. RPMS to propozycja dla osób szukających godnego reprezentanta swoich interesów. Przeprowadzimy Cię przez cały proces windykacji w sposób efektywny, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania oraz potrzeby.

Oferujemy usługę skutecznej windykacji w Bełchatowie i innych polskich miastach. Działamy online, dzięki czemu skontaktujesz się z nami z każdego miejsca w kraju. Zajmujemy się sprawami, które wymagają działań polubownych oraz tymi, w których koniecznością są czynności twarde – sądowe i komornicze. Na życzenie klienta prowadzimy także sprawy sporne, wymagające profesjonalizmu, wiedzy oraz dokładnej znajomości przepisów prawnych. Nie czekaj i postaw na sprawdzone rozwiązania – wybierz kancelarię windykacyjną. Zyskaj pewność, że wszystkie czynności będą nie tylko niezawodne, ale i w pełni legalne.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW BEŁCHATOW

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Skuteczność naszej kancelarii windykacyjnej to 93% spraw zakończonych sukcesem, czyli spłatą długu. Do takiego rozwiązania prowadzi wiele dróg, ale tą preferowaną przez naszych klientów jest metoda polubowna. Polega na przesłaniu dłużnikowi przedsądowego wezwania do zapłaty. Miękka windykacja należności to sposób pozwalający zachować pozytywną relację z dłużnikiem. Ma szczególne znaczenie wtedy, gdy kontrahent zalegający z płatnością jest jednocześnie dobrym partnerem biznesowym.

  Działania polubowne są też słusznym ruchem, gdy zależy Ci na łagodnym podejściu do sprawy. Metoda miękka daje efekt w 73% przypadków. Pozostałe sprawy wymagają zastosowania postępowania sądowego lub komorniczego. To ostateczna forma, której wynikiem jest skuteczne odzyskanie należności.

  Windykacja należności Bełchatów

  Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że wszystko zrobimy za Ciebie. Dostarczymy dłużnikowi przedsądowe wezwanie do zapłaty z potwierdzeniem odbioru, również do innych krajów Unii Europejskiej. Gdy to nie przyniesie skutku, przygotujemy pozew i strategię, a następnie będziemy reprezentować Cię przed sądem oraz podczas egzekucji komorniczej. Windykacja długów w Bełchatowie z udziałem RPMS to gwarancja satysfakcji i osiągnięcia wyznaczonych celów.

  Wybór RPMS zwiększa stopień zaufania, usprawniając relacje biznesowe z kontrahentami. Sprawia też, że kolejne należności spływają terminowo bez konieczności korzystania z dodatkowych zasobów. Jesteś zainteresowany naszą usługą windykacji? Wypełnij formularz dostępny na stronie, aby otrzymać wstępną, całkowicie bezpłatną weryfikację sprawy. Sprawdź, w jaki sposób odzyskamy Twoje pieniądze!

  Pytania i odpowiedzi

  Niewątpliwie windykację należy przeprowadzić współpracując z zespołem specjalistów. Warto wskazać, że niekoniecznie musi być to kancelaria działająca lokalnie- windykację w wielu przypadkach mogą przeprowadzić eksperci z dowolnego miejsca Polski- zwłaszcza, jeżeli chodzi o windykację polubowną lub windykację w tzw. e-sądzie.

  Właściwość sądu to jedna z podstawowych kwestii, które musi ustalić wierzyciel chcąc wstąpić na drogę windykacji sądowej. Chodzi tutaj nie tylko o ustalenie, czy właściwym jest sąd rejonowy czy okręgowy, ale także o ustalenie właściwości miejscowej- a ta może wynikać np. z umowy czy ustawy. W tym kontekście należy dokonać indywidualnej analizy.

  Na koszty windykacji składa się wiele czynników, m.in. opłaty i koszty sądowe, koszty zastępstwa procesowego czy inne wydatki konieczne w toku procesu. Z tego powodu nie jest możliwe obliczenie kosztów windykacji w oderwaniu od konkretnego stanu faktycznego. koszty windykacji w wielu przypadkach są podobne w skali całego kraju- z uwagi na fakt, że regulują je ustawy (np. o kosztach sądowych w spr. cywilnych) lub rozporządzenia.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam