Windykacja długów bywa koniecznością, gdy kontrahent zwleka ze spłatą. W takiej sytuacji najlepiej zwrócić się do doświadczonych prawników. RPMS to propozycja dla osób szukających godnego reprezentanta swoich interesów. Przeprowadzimy Cię przez cały proces windykacji w sposób efektywny, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania oraz potrzeby.

Oferujemy usługę skutecznej windykacji w Bełchatowie i innych polskich miastach. Działamy online, dzięki czemu skontaktujesz się z nami z każdego miejsca w kraju. Zajmujemy się sprawami, które wymagają działań polubownych oraz tymi, w których koniecznością są czynności twarde – sądowe i komornicze. Na życzenie klienta prowadzimy także sprawy sporne, wymagające profesjonalizmu, wiedzy oraz dokładnej znajomości przepisów prawnych. Nie czekaj i postaw na sprawdzone rozwiązania – wybierz kancelarię windykacyjną. Zyskaj pewność, że wszystkie czynności będą nie tylko niezawodne, ale i w pełni legalne.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW BEŁCHATOW

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Skuteczność naszej kancelarii windykacyjnej to 93% spraw zakończonych sukcesem, czyli spłatą długu. Do takiego rozwiązania prowadzi wiele dróg, ale tą preferowaną przez naszych klientów jest metoda polubowna. Polega na przesłaniu dłużnikowi przedsądowego wezwania do zapłaty. Miękka windykacja należności to sposób pozwalający zachować pozytywną relację z dłużnikiem. Ma szczególne znaczenie wtedy, gdy kontrahent zalegający z płatnością jest jednocześnie dobrym partnerem biznesowym.

  Działania polubowne są też słusznym ruchem, gdy zależy Ci na łagodnym podejściu do sprawy. Metoda miękka daje efekt w 73% przypadków. Pozostałe sprawy wymagają zastosowania postępowania sądowego lub komorniczego. To ostateczna forma, której wynikiem jest skuteczne odzyskanie należności.

  Windykacja należności Bełchatów

  Jeżeli zdecydujesz się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że wszystko zrobimy za Ciebie. Dostarczymy dłużnikowi przedsądowe wezwanie do zapłaty z potwierdzeniem odbioru, również do innych krajów Unii Europejskiej. Gdy to nie przyniesie skutku, przygotujemy pozew i strategię, a następnie będziemy reprezentować Cię przed sądem oraz podczas egzekucji komorniczej. Windykacja długów w Bełchatowie z udziałem RPMS to gwarancja satysfakcji i osiągnięcia wyznaczonych celów.

  Wybór RPMS zwiększa stopień zaufania, usprawniając relacje biznesowe z kontrahentami. Sprawia też, że kolejne należności spływają terminowo bez konieczności korzystania z dodatkowych zasobów. Jesteś zainteresowany naszą usługą windykacji? Wypełnij formularz dostępny na stronie, aby otrzymać wstępną, całkowicie bezpłatną weryfikację sprawy. Sprawdź, w jaki sposób odzyskamy Twoje pieniądze!

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 2)

  Zaufali nam