Chcesz odzyskać pieniądze z nieopłaconych faktur? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii windykacyjnej – Rybnik, jak i inne duże polskie miasta to obszar naszych działań. Oferujemy wygodną obsługę zdalną, dlatego do podjęcia odpowiednich kroków formalnych i prawnych, przybliżających Cię do odzyskania należności, wystarczy wypełnienie formularza online. Wstępna konsultacja nic nie kosztuje. Za darmo przeprowadzimy audyt Twojej sprawy!

Z nami nie musisz obawiać się o stratę czasu i pieniędzy. Już na wstępie poinformujemy Cię o szansach i zagrożeniach wynikających z windykacji długów w Twoim przypadku. Zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązania i będziemy reprezentować Cię na każdym etapie postępowania. Z nami przekonasz się, że skuteczna windykacja może być szybka, wygodna i nie wymagać angażowania żadnych dodatkowych zasobów.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW RYBNIK

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  KANCELARIA WINDYKACYJNA

  Jeżeli chciałbyś skorzystać z windykacji należności w Rybniku, zapoznaj się z naszą ofertą. Zapewniamy pełne wsparcie klientom prowadzącym działalność gospodarczą oraz szukającym wyjścia z wyjątkowo trudnych sytuacji. Naszym pierwszym krokiem zawsze jest proces polubowny. Najpierw wysyłamy do dłużnika przedsądowe, ostateczne wezwanie do zapłaty. Dostarczamy je również za granicę we wszystkich językach Unii Europejskiej. Otrzymanie pisma od kancelarii prawnej zazwyczaj przynosi rezultaty, kończąc około 73% takich spraw.

  W innym przypadku rozpoczynamy tzw. windykację twardą. Tutaj zmierzamy do spływu należności w wyniku działań sądowych i komorniczych. Jest to wymagane w sytuacjach, w których dłużnik doprowadza do ostateczności i pomimo wezwania przedsądowego wciąż zwleka z uregulowaniem długu.

  WINDYKACJA NALEŻNOŚCI RYBNIK

  Czym wyróżnia się nasza oferta? Mocne strony kancelarii RPMS to: profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej sprawy, a także prawnicza wiedza poparta doświadczeniem. Znajdujemy wyjście z wyjątkowo skomplikowanych sytuacji, doprowadzając je do najlepszego możliwego wyniku. Zadowolenie klienta i osiągnięcie wyznaczonego celu to nasz priorytet. Jednocześnie działamy z poszanowaniem zdania i indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

  Windykacja długów to nie wszystko. Oferujemy też pomoc w prowadzeniu spraw spornych zarówno w postępowaniu procesowym, jak i nieprocesowym. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów korporacyjnych i przedsiębiorców. Powierzając nam swoje interesy, masz pewność, że weźmiemy pod uwagę wszystkie elementy sprawy, również te dotąd pomijane.

  FAQ

  Skuteczna windykacja należności w stosunku do dłużników, którzy mają swoją siedzibę w Rybniku, jest oczywiście możliwa. Niemniej jednak bardzo ważne jest, aby w sprawie działać w miarę możliwości szybko (żeby dłużnik nie miał możliwości trwonienia swojego majątku). W sprawach windykacyjnych najlepiej wdrożyć w przedsiębiorstwie procedurę windykacyjną, której finalnym etapem zazwyczaj przekazanie sprawy do wyspecjalizowanej kancelarii prawnej.

  Windykacja należności w Rybniku, w szczególności, jeżeli chodzi o windykację sądową, to kosztuje ona w zasadzie tyle samo w każdym mieście Polski. Wynika to z ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych. Koszt windykacji będzie uzależniony od kilku zmiennych, szczególnie od wysokości dochodzonej należności.

  W Rybniku należności można dochodzić szczególnie przed sądem rejonowym oraz ewentualnie przed sądem okręgowym- oba te sądy mają bowiem siedzibę w Rybniku. Wniesienie sprawy zależy jednak od właściwości miejscowej, a ta powinna być poddana analizie przed złożeniem pozwu.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam