Potrzebujesz skutecznej windykacji w Gliwicach? Trafiłeś w dobre miejsce. Kancelaria prawna RPMS to zespół doświadczonych specjalistów działających w ścisłej współpracy ze sprawdzonymi komornikami z całej Polski. Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Prowadzimy zarówno postępowanie przedsądowe (działania miękkie, polubowne), jak i obsługę na etapie egzekucji – działania twarde, sądowe i komornicze. Nie czekaj na swoją spłatę. Działaj już teraz z pomocą doświadczonych ekspertów od windykacji długów.

Co możemy Ci zapewnić? Przede wszystkim profesjonalne wsparcie i gwarancję skuteczności. Nie podejmujemy się spraw, które są z góry skazane na przegraną. Przed ich przyjęciem dokładnie analizujemy sytuację, określając możliwości, szanse, koszty i ewentualne zagrożenia wynikające z dochodzenia należności. Analiza wstępna jest bezpłatna. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy Twoja sprawa kwalifikuje się do windykacji, wypełnij nasz formularz.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW GLIWICE

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Wiele osób zastanawia się, czy lepszym wyborem będzie skorzystanie z usług firmy czy kancelarii windykacyjnej. Gliwice są jednym z miast, w którym wybór tego typu ofert jest dość duży. Jednak nie każda firma jest w stanie zapewnić tak wysoki poziom prowadzenia sprawy, jak ma to miejsce w przypadku RPMS.

  Dlaczego kancelaria to lepszy wybór? Po pierwsze nasza skuteczność na etapie miękkiej windykacji należności wynosi około 73%. Oznacza to, że Twój problem ze spłatą długu może zakończyć się po przesłaniu przedsądowego wezwania do zapłaty. Jak to możliwe? Większość dłużników, widząc pismo od prawnika, od razu decyduje się na jak najszybszą spłatę wierzytelności. Drugą kwestią jest sposób prowadzenia spraw. Nasze działania opierają się na tym, aby klient mógł jak najdłużej zachować pozytywne relacje z kontrahentem. Dlatego zaczynamy zawsze od windykacji polubownej.

  Windykacja należności Gliwice

  Postaw na zaufanych specjalistów od skutecznej windykacji należności. Nie czekaj z przesłaniem nam informacji o długu – im dłużej zwlekasz, tym mniejsze szanse na odzyskanie pieniędzy z faktur. Pamiętaj, że obsługujemy również trudne przypadki, czyli takie, w których dotychczasowe próby nie dały dostatecznych wyników.

  Oferta kancelarii windykacyjnej RPMS jest skierowana głównie do klientów korporacyjnych i prowadzących działalność gospodarczą. Nasze usługi w tym zakresie są kompleksowe, dlatego możesz liczyć na pełne wsparcie prawne – nie tylko w dochodzeniu należności, ale również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych. Zapewnimy Ci doradztwo, reprezentację i przygotowanie odpowiedniej strategii, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania. W razie potrzeby będziemy uczestniczyć także w etapach twardej windykacji – sądowej i komorniczej.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 1)

  Zaufali nam