Potrzebujesz skutecznej windykacji w Gliwicach? Trafiłeś w dobre miejsce. Kancelaria prawna RPMS to zespół doświadczonych specjalistów działających w ścisłej współpracy ze sprawdzonymi komornikami z całej Polski. Nasze usługi mają charakter kompleksowy. Prowadzimy zarówno postępowanie przedsądowe (działania miękkie, polubowne), jak i obsługę na etapie egzekucji – działania twarde, sądowe i komornicze. Nie czekaj na swoją spłatę. Działaj już teraz z pomocą doświadczonych ekspertów od windykacji długów.

Co możemy Ci zapewnić? Przede wszystkim profesjonalne wsparcie i gwarancję skuteczności. Nie podejmujemy się spraw, które są z góry skazane na przegraną. Przed ich przyjęciem dokładnie analizujemy sytuację, określając możliwości, szanse, koszty i ewentualne zagrożenia wynikające z dochodzenia należności. Analiza wstępna jest bezpłatna. Jeżeli chcesz wiedzieć, czy Twoja sprawa kwalifikuje się do windykacji, wypełnij nasz formularz.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW GLIWICE

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Wiele osób zastanawia się, czy lepszym wyborem będzie skorzystanie z usług firmy czy kancelarii windykacyjnej. Gliwice są jednym z miast, w którym wybór tego typu ofert jest dość duży. Jednak nie każda firma jest w stanie zapewnić tak wysoki poziom prowadzenia sprawy, jak ma to miejsce w przypadku RPMS.

  Dlaczego kancelaria to lepszy wybór? Po pierwsze nasza skuteczność na etapie miękkiej windykacji należności wynosi około 73%. Oznacza to, że Twój problem ze spłatą długu może zakończyć się po przesłaniu przedsądowego wezwania do zapłaty. Jak to możliwe? Większość dłużników, widząc pismo od prawnika, od razu decyduje się na jak najszybszą spłatę wierzytelności. Drugą kwestią jest sposób prowadzenia spraw. Nasze działania opierają się na tym, aby klient mógł jak najdłużej zachować pozytywne relacje z kontrahentem. Dlatego zaczynamy zawsze od windykacji polubownej.

  Windykacja należności Gliwice

  Postaw na zaufanych specjalistów od skutecznej windykacji należności. Nie czekaj z przesłaniem nam informacji o długu – im dłużej zwlekasz, tym mniejsze szanse na odzyskanie pieniędzy z faktur. Pamiętaj, że obsługujemy również trudne przypadki, czyli takie, w których dotychczasowe próby nie dały dostatecznych wyników.

  Oferta kancelarii windykacyjnej RPMS jest skierowana głównie do klientów korporacyjnych i prowadzących działalność gospodarczą. Nasze usługi w tym zakresie są kompleksowe, dlatego możesz liczyć na pełne wsparcie prawne – nie tylko w dochodzeniu należności, ale również w sprawach spornych i postępowaniach sądowych. Zapewnimy Ci doradztwo, reprezentację i przygotowanie odpowiedniej strategii, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania. W razie potrzeby będziemy uczestniczyć także w etapach twardej windykacji – sądowej i komorniczej.

  Pytania i odpowiedzi

  Koszty windykacji zależą od wielu zmiennych, z których najistotniejszą jest wartość przedmiotu sporu. Wskazać należy, że jej koszty są takie same w skali całego kraju- w kontekście kosztów i opłat urzędowych należy wskazać, że windykacja w Gliwicach będzie zatem kosztowała tyle samo co w innych miejscach Polski. Warto przypomnieć, że w niektórych przypadkach możliwa będzie windykacja na koszt dłużnika (lub przynajmniej zwrot kosztów procesu po zakończonej windykacji sądowej).

  Windykacja jest skuteczna przede wszystkim jeżeli zostanie wszczęta szybko, tj. w ciągu pierwszych kilku- kilkunastu dni od dnia wymagalności roszczenia. Dotyczy to zarówno windykacji polubownej, jak i sądowej. Nasze doświadczenie pokazuje, że sytuacja majątkowa dłużników pogarsza się bardzo szybko- wierzyciel nie powinien zwlekać z rozpoczęciem pierwszych czynności.

  Windykacja należności w Gliwicach może się odbywać w dwóch trybach: polubownym albo sądowym. Niezależnie od wybranego trybu windykacji, warto skorzystać z pomocy i wsparcia profesjonalnego pełnomocnika. Pełnomocnik będzie w stanie dobrać najrozsądniejszy tryb windykacji dla danej, konkretnej sprawy.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam