Potrzebna Ci pomoc w windykacji długów w Lesznie? Trafiłeś w dobre miejsce. Nasza kancelaria od lat prowadzi działania zmierzające do skutecznego odzyskiwania należności. Około 73% spraw kończymy na etapie polubownym, bez wchodzenia na drogę sądową. W większości przypadków wystarczy przesłanie dłużnikowi przedsądowego wezwania do zapłaty z potwierdzeniem odbioru. Działając polubownie, gwarantujemy klientom możliwość zachowania dobrych relacji biznesowych.

Jednak nie zawsze jest to możliwe. Jeśli Twój kontrahent nadal nie ureguluje długu, zaproponujemy tzw. windykację twardą. Ten krok polega na zapewnieniu spływu należności w ramach procesu sądowego lub egzekucji komorniczej. Takie działania są niezawodne i dają prawie 100% skuteczności. Naszym celem jest wynik, który będzie odczuwalny dla naszego klienta. Dlatego przed podjęciem każdej sprawy przeprowadzamy najpierw wstępny, darmowy audyt.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Sprawdź koszt sprawy windykacyjnej
  Wybierz formę przekazania informacji
  Wypełnij formularz
  lub
  Prześlij nam dokumenty
  Krok 1 z 3
  kwota zadłużenia
  Termin zapłaty
  dalej
  Krok 2 z 3
  nazwa dłużnika lub nip
  Czy dłużnik kwestionował wykonanie usługi / dostarczenie towaru
  Tak
  Nie
  dalej
  Poprzedni krok
  Krok 3 z 3
  Wpisz swój adres e-mail*
  Wpisz swój numer kontaktowy
  Jeśli chcesz, dodaj swoją wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.
  Poprzedni krok
  Dołącz plik: faktury, listy nierozliczonych płatności, zdjęcie
  ⓘ Dopuszczalne rozszerzenia plików: PDF, JPG, PNG
  dalej

  Dziękujemy za zgłoszenie

  W ciągu 48 godzin skontaktujemy się na wskazany adres e-mail lub telefonicznie.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW LESZNO

  28 specjalistów

  15 lat na rynku

  92% wygranych spraw

  6 biur w Polsce

  Kancelaria windykacyjna

  Wybór skutecznej windykacji z RPMS to gwarancja indywidualnego podejścia, skuteczności, profesjonalizmu i oszczędności. Jako wyspecjalizowany podmiot zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Nasi specjaliści są na bieżąco z aktualnymi regulacjami prawnymi. Rozwiązaliśmy już wiele zróżnicowanych spraw, również tych spornych, korzystając ze zdobytej wiedzy i doświadczenia.

  Obsługujemy m.in. klientów korporacyjnych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Niezależnie od specyfiki branży, każdą czynność dokładnie analizujemy, a następnie konsultujemy z klientem. Jesteśmy ukierunkowani na cel, więc korzystamy ze sprawdzonych metod. Działamy przy sprawach jednostkowych i tych mających na celu wprowadzanie długofalowych procedur. Pomagamy firmom w osiągnięciu terminowego spływu środków również z kolejnych faktur.

  Windykacja należności Leszno

  Szukasz polecanej kancelarii windykacyjnej? Leszno i inne polskie miasta korzystają właśnie z naszych usług – zarówno w odzyskiwaniu wierzytelności, jak i przy działaniach długoterminowych. Stosujemy wszystkie niezawodne metody, jakie daje nam prawo. Uwzględniamy potrzeby klienta i elementy, które dotychczas nie były brane pod uwagę. Dzięki temu jesteśmy w stanie odzyskać zaległą płatność nawet wtedy, gdy wydaje się, że nic już nie można zrobić.

  Chcesz skorzystać ze skutecznej windykacji z RPMS? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. Prześlij nam wszystkie potrzebne informacje, a my określimy, czy Twoja sprawa ma szanse na pozytywny wynik. Wstępny audyt jest darmowy, dlatego nic nie tracisz. Zamiast tego zyskujesz pewność, że doprowadzimy do odzyskania Twoich pieniędzy.

  Pytania i odpowiedzi

  Koszty windykacji należności uzależnione są od kilku zmiennych. Jedną z nich jest m.in. wysokość wierzytelności, stopień skomplikowania sprawy czy charakter roszczenia. Warto jednak wskazać, że koszty windykacji są co do zasady takie same w skali całego kraju- wynika to m.in. z ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych.

  Skuteczna windykacja to windykacja, w której pierwsze czynności są podejmowane w niedalekim odstępie czasu od faktu wystąpienia zadłużenia. Dotyczy to zarówno windykacji polubownej, jak również windykacji sądowej. Podjęcie pierwszych czynności sprawnie znacząco zwiększa szanse na odzyskanie należności.

  Przede wszystkim zależy to od wybranego trybu windykacji. Windykacja sądowa w praktyce może trwać nawet kilka lat. Dla wierzyciela może to być kilka lat bez otrzymania swojej należności. Windykacja polubowna jest znacznie szybsza, ale nie zawsze skuteczna. Aby skutecznie odzyskać należności, warto połączyć te dwa tryby windykacji.

  Nasze Aktualności prawne

  Zaufali nam