Potrzebna Ci pomoc w windykacji długów w Lesznie? Trafiłeś w dobre miejsce. Nasza kancelaria od lat prowadzi działania zmierzające do skutecznego odzyskiwania należności. Około 73% spraw kończymy na etapie polubownym, bez wchodzenia na drogę sądową. W większości przypadków wystarczy przesłanie dłużnikowi przedsądowego wezwania do zapłaty z potwierdzeniem odbioru. Działając polubownie, gwarantujemy klientom możliwość zachowania dobrych relacji biznesowych.

Jednak nie zawsze jest to możliwe. Jeśli Twój kontrahent nadal nie ureguluje długu, zaproponujemy tzw. windykację twardą. Ten krok polega na zapewnieniu spływu należności w ramach procesu sądowego lub egzekucji komorniczej. Takie działania są niezawodne i dają prawie 100% skuteczności. Naszym celem jest wynik, który będzie odczuwalny dla naszego klienta. Dlatego przed podjęciem każdej sprawy przeprowadzamy najpierw wstępny, darmowy audyt.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz darmowej wyceny, przekazujesz informacje i pełnomocnictwa a Prawnicy Kancelarii przystępują do I Etapu - windykacji przed sądowej.

Dłużnik otrzymuje od Kancelarii Prawniczej ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty z zakreślonym terminem.

Jeżeli płatność nie nastąpi otrzymujesz kompretną informację na temat dalszych możliwych kroków do podjęcia w celu wyegzekwowania należności, ewentualnych kosztów i zagrożeń.

Kancelaria prowadzi dalej proces windykcji w Twoim imieniu w ramach ETAPU II - twardej windykacji - aż do ostatecznego zakończenia sprawy.

  Dokonaj darmowej wyceny

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetważanie danych osobowych.

  Wybierając usługi RPMS sprawnie odzyskasz pieniądze

  WINDYKACJA DŁUGÓW LESZNO

  20 specjalistów

  12 lat na rynku

  6436 wygranych spraw

  250 tyś windykowanych należności

  Kancelaria windykacyjna

  Wybór skutecznej windykacji z RPMS to gwarancja indywidualnego podejścia, skuteczności, profesjonalizmu i oszczędności. Jako wyspecjalizowany podmiot zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Nasi specjaliści są na bieżąco z aktualnymi regulacjami prawnymi. Rozwiązaliśmy już wiele zróżnicowanych spraw, również tych spornych, korzystając ze zdobytej wiedzy i doświadczenia.

  Obsługujemy m.in. klientów korporacyjnych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Niezależnie od specyfiki branży, każdą czynność dokładnie analizujemy, a następnie konsultujemy z klientem. Jesteśmy ukierunkowani na cel, więc korzystamy ze sprawdzonych metod. Działamy przy sprawach jednostkowych i tych mających na celu wprowadzanie długofalowych procedur. Pomagamy firmom w osiągnięciu terminowego spływu środków również z kolejnych faktur.

  Windykacja należności Leszno

  Szukasz polecanej kancelarii windykacyjnej? Leszno i inne polskie miasta korzystają właśnie z naszych usług – zarówno w odzyskiwaniu wierzytelności, jak i przy działaniach długoterminowych. Stosujemy wszystkie niezawodne metody, jakie daje nam prawo. Uwzględniamy potrzeby klienta i elementy, które dotychczas nie były brane pod uwagę. Dzięki temu jesteśmy w stanie odzyskać zaległą płatność nawet wtedy, gdy wydaje się, że nic już nie można zrobić.

  Chcesz skorzystać ze skutecznej windykacji z RPMS? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. Prześlij nam wszystkie potrzebne informacje, a my określimy, czy Twoja sprawa ma szanse na pozytywny wynik. Wstępny audyt jest darmowy, dlatego nic nie tracisz. Zamiast tego zyskujesz pewność, że doprowadzimy do odzyskania Twoich pieniędzy.

  Nasze Aktualności prawne

  5/5 - (liczba głosów: 2)

  Zaufali nam