Marcin Staniszewski - radca prawny

Marcin Staniszewski Radca Prawny
Dział prawny

Marcin Staniszewski – radca prawny

Od 15 lat zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców. Absolwent Uniwersytetu im Adama Mickiewicza (kierunek prawo) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego (zarządzanie).

Z uwagi na zdobyte doświadczenie specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących funkcjonowania spółek z branży IT, nowoczesnych technologii oraz telekomunikacyjnych. Obsługuje klientów korporacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem problematyki wymiany baz danych, prawa telekomunikacyjnego, własności intelektualnej czy prawa konsumenckiego.

Jeden z założycieli kancelarii oraz zwolennik i entuzjasta świadczenia usług w ramach rozwiązań Legal Tech.

Miłośnik motoryzacji, nowoczesnych technologii oraz … modelarstwa.

Z sukcesem reprezentował Klientów prowadząc negocjacje z wiodącymi operatorami sieci komórkowych oraz teleinformatycznych

Brał udział w licznych procesach fuzji spółek prawa handlowego oraz wdrażania nowych projektów, w tym platform internetowych wymiany baz danych i usług.

Doradzał przy licznych procesach dotyczących wprowadzenia nowych produktów na rynek, w szczególności z zakresu marketingu internetowego oraz systemów teleinformatycznych, jak również brał udział w restrukturyzowaniu podmiotów już funkcjonujących, a obejmujących m.in. optymalizację procesów zawierania umów, usprawnienia obsługi posprzedażowej i windykacyjnej, jak również kształtowania długoterminowej strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

OSTATNI ROK W LICZBACH
0
wszczętych postępowań sądowych
0
wartość przekazanych spraw windykacyjnych
0
zakończonych spraw windykacyjnych
Translate »