Dział prawny
Dominika Orlińska

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W kancelarii RPMS zajmuje się przede wszystkim prawem finansowym, prawem nowych technologii, a także prawem spółek handlowych, wspierając Klientów w zakresie wdrażania procedur przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) oraz rozwiązań w zakresie fintech. Współpracuje z Klientami międzynarodowymi. Uczestniczka Studium prawa brytyjskiego organizowanego przez British Law Centre we współpracy z University of Cambridge.

Obecnie uczestniczka kursu przygotowującego do egzaminów zawodowych kwalifikujących do wykonywania zawodu jako Solicitor (England & Wales), tj. angielsko-walijskiego odpowiednika polskiego radcy prawnego.

Zdobywała doświadczenie w polskich oraz niemieckich kancelariach prawnych, w tym kancelarii znajdującej się na liście The Legal 500, a także w dziale prawnym urzędu miasta, oraz dziale windykacji międzynarodowej korporacji. Odbywała również praktyki u jednego z największych przewoźników morskich w Hamburgu.

- Zobacz nasz zespół

Prywatnie miłośniczka natury i zwierząt, amatorka wegańskiej kuchni i fanka muzyki wszelakiej. W wolnym czasie podróżuje z plecakiem, uczęszcza na koncerty oraz spędza czas z rodziną i zwierzętami.

W kancelarii RPMS zajmuje się przede wszystkim prawem spółek handlowych, prawem nowych technologii, oraz prawem finansowym, wspierając Klientów w zakresie wdrażania procedur przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) oraz rozwiązań w zakresie fintech. Współpracuje z Klientami międzynarodowymi.

Publikacje

Ostatni rok w liczbach
236

wszczętych postępowan sądowych

1963000 zł

wartość przekazanych spraw windykacyjnych

324

zakończonych spraw windykacyjnych