Małgorzata Sajkowska - Specjalista ds. obsługi spółek

Dział prawny

Małgorzata Sajkowska – prawnik ds. obsługi korporacyjnej spółek

Absolwentka prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pracę magisterską poświęciła zagadnieniu praw własności intelektualnej w majątku przedsiębiorstwa. Ukończyła Podyplomowe Studia Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie uczestniczka pierwszej edycji Szkoły Prawa Nowych Technologii IT&TMT w Warszawie. Na swoje bogate doświadczenia zawodowe pracowała od 2010 roku w renomowanych poznańskich kancelariach radców prawnych i doradców podatkowych.

Prywatnie:

Melomanka, miłośniczka mody i podróży, z tym, że jako ich cel często wybiera niszowe, zapomniane na mapie Polski miejsca.

Uwielbia dobrą literaturę, szczególnie polską prozę współczesną, natomiast jeśli chodzi o muzykę, to stawia na elektroniczne i cięższe brzmienia.

Od początku swojej kariery zawodowej zajmowała się obsługą prawną dużych przedsiębiorstw, w szczególności z branż związanych z transportem i spedycją, obrotem paliwami ciekłymi, procesami inwestycyjnymi w budownictwie oraz hotelarstwem. Od  2014 roku swoją wiedzą wspierała klientów z branży kreatywnej, m. in. w zakresie kontraktów, budowania i ochrony marki, tworzenia rozpoznawalnego wizerunku oraz ochrony projektów.
Jako specjalista w zakresie prawa cywilnego, handlowego, własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii w Kancelarii RPMS zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw, głównie z branży IT, nowych technologii, e-Commerce oraz szeroko pojętej branży kreatywnej.

 

OSTATNI ROK W LICZBACH
0
wszczętych postępowań sądowych
0
wartość przekazanych spraw windykacyjnych
0
zakończonych spraw windykacyjnych
Translate »