Grzegorz Puciato
Grzegorz Puciato

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
W kancelarii RPMS związany z prawem nowych technologii, spółek, RODO i e-commerce. Obecnie zajmuje się tworzeniem Regulaminów, Polityk Prywatności, zgodnością internetowych działalności gospodarczych z wymaganiami RODO oraz pomaga we wdrażaniu specyficznych rozwiązań prawnych dla e-commerce wynikających z regulacji poszczególnych krajów członkowskich Unii Europejskiej. Aktywnie wspiera też procesy przekształcenia spółek oraz ich restrukturyzację.

- Zobacz nasz zespół

W czasie wolnym grafik hobbysta i autor profilu w serwisie ArtStation, który w kreatywny sposób zajmuje się popularyzacją wiedzy z zakresu prawa, psychologii i historii. Miłośnik kultur wschodnich, historii, geopolityki, muzyki klasycznej i klasycznej kinematografii. Wielokrotny i często nagradzany uczestnik międzynarodowych symulacji modelowego ONZ (MUN) oraz grupy G7 (MG7).

Dotychczasowa edukacja i zdobyte doświadczenie zawodowe, to dla niego nie tylko kariera, ale również wszechstronne rozwijanie swojej osobowości, zainteresowań i pasji. Oprócz studiowania prawa zajmuje się pisaniem artykułów naukowych na różne nośne rynkowo tematy, rozwija swoją działalność jako grafik komputerowy i oddaje się profesjonalnemu debatowaniu podczas międzynarodowych symulacji i zawodów. Doświadczenie w pracy z klientem zdobywał nie tylko w Polsce ale też za granicą pracując między innymi w Stanach Zjednoczonych co pozwoliło mu lepiej zrozumieć potrzeby klientów i docenić jak ważne jest budowanie osobistego kontaktu z klientem czy dbanie o wizerunek firmy.

Ostatni rok w liczbach
236

wszczętych postępowan sądowych

1963000 zł

wartość przekazanych spraw windykacyjnych

324

zakończonych spraw windykacyjnych