Michalina Krysztoforska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od stycznia 2022 roku odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Zdobywała doświadczenie już w trakcie studiów w renomowanych krakowskich kancelariach adwokackich oraz w kancelarii komorniczej. Swoje umiejętności w zakresie obsługi prawnej spółek poszerzała poprzez pracę w dziale prawnym międzynarodowej korporacji. Odbywała praktyki w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym oraz Konsulacie Republiki Francuskiej.

Specjalizuje się w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych polegającej m.in. na sporządzaniu i opiniowaniu umów, przygotowywaniu opinii prawnych, a także na opracowywaniu dokumentów wewnętrznych oraz wszelkich dokumentów związanych z prowadzoną działalnością. Ponadto świadczy usługi w zakresie obsługi korporacyjnej spółek.

- Zobacz nasz zespół

Prywatnie miłośniczka klasycznych filmów i dobrej literatury faktu. Czas wolny spędza na górskich wędrówkach i zwiedzaniu świata.

W kancelarii RPMS zajmuje się przede wszystkim bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych, prawem spółek handlowych, w tym świadczeniem obsługi korporacyjnej spółek, a także wspiera Klientów w postępowaniach sądowych dotyczących odzyskiwania należności.