o RPMS

Prawnicy Kancelarii od 2005 r. wspierają swoich klientów, świadcząc stałą, kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w zagadnieniach dotyczących funkcjonowania spółek z branży IT, e – commerce oraz nowoczesnych technologii.

Doradzaliśmy przy licznych procesach związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek, w szczególności z zakresu marketingu internetowego oraz systemów teleinformatycznych, jak również wielokrotnie braliśmy udział w restrukturyzowaniu podmiotów już funkcjonujących na rynku, obejmujących m.in. optymalizację procesów zawierania umów, usprawnienia obsługi posprzedażowej i windykacyjnej, a także kształtowania długoterminowej strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

Prawnicy z sukcesem reprezentowali Klientów, prowadząc negocjacje z wiodącymi operatorami sieci komórkowych oraz teleinformatycznych, brali udział w licznych procesach fuzji spółek prawa handlowego oraz wdrażania nowych, innowacyjnych projektów, w tym platform internetowych wymiany baz danych i usług. Z uwagi na zdobyte doświadczenie zapewnia kompleksową obsługę z zakresu obsługi przedsiębiorców z branży IT, uwzględniającą między innymi problematykę ochrony danych osobowych, prawa telekomunikacyjnego czy prawa konsumenckiego.

Na bieżąco współpracujemy z doradcami podatkowymi, inwestycyjnymi, kancelariami notarialnymi, biurem księgowym oraz doświadczonymi menedżerami, zapewniając bieżącą i kompleksową obsługę klientów Kancelarii.