Obsługa prawna agencji e-marketingowych (SEO / SEM)

Kancelaria prawna specjalizuje od samego początku zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę przedsiębiorców z sektora e-biznesu, w szczególności agencji e-marketingowych.

Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz dotychczasowe sukcesy jesteśmy w stanie przełożyć na działalność każdego z klientów z branży marketingu internetowego, tym obejmujących tak specjalistyczną branżę jak usługi pozycjonowania stron – SEO/ SEM.

Wspieramy agencje marketingowe, jak również instytucje świadczące usługi programistyczne, agencje brandingowe czy zajmujące się budowaniem i administrowaniem stron internetowych zapewniając kompleksową obsługę tego specyficznego sektora biznesu.

Obsługa prawna branży pozycjonerskiej (SEO / SEM)

Z uwagi na przyjętą specjalizację Kancelaria prawna jest w stanie dostarczyć sprawdzonych i efektywnych rozwiązań dla rozwoju podmiotów zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych (SEO/SEM).

Wierzymy, że kluczem sukcesu jest zrozumienie naszego klienta i branży w której funkcjonuje. Od początku istnienia kancelarii naszym celem było osiągnięcie wysokiego poziomu specjalizacji w zakresie obsługi przedsiębiorców z branży internetowej.

Dlaczego właśnie MY ?

 • Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów w procesach negocjacyjnych z kontrahentami i klientami oferując merytoryczne wsparcie na każdym etapie postępowania. Nie prowadzimy spraw rozwodowych, rodzinnych, karnych – jesteśmy specjalistami w dosłownym tego słowa brzmieniu !
 • Przeprowadziliśmy ponad 850 spraw sądowych obejmujących wyłącznie tematykę pozycjonowania stron internetowych (SEO). Z sukcesem (98,63 %) reprezentujemy naszych Klientów w najtrudniejszych przypadkach – postępowaniach spornych – sądowych, w tym w ramach twardej windykacji.
 • Posiadamy bogate zaplecze merytoryczne – dostęp do aktualnych aktów / orzecznictwa / licznych opinii biegłych – określających zasady świadczenia usług z branży pozycjonowania – by wspierać klientów w zakresie aktualizacji i optymalizacji wewnętrznych procedur, działań handlowych czy obsługi posprzedażowej, tak by działania te były maksymalnie efektywne, skuteczne i zgodne z aktualnym prawem.
 • Posiadamy wiedzę merytoryczną i umiejętności by poruszać się w specjalistycznej tematyce związanej ze świadczeniem usług pozycjonowania, a tym samym rozumiemy i jesteśmy w stanie dopasować efekty naszych usług do specyfiki branży SEO/SEM.
 • Zagadnienia obejmujące tematykę linkowania, content marketingu, oprogramowania analitycznego (Majestic, ahrefs) czy narzędzi google – nie stanowią dla naszych prawników tajemnicy.
 • Oferujemy przygotowanie wszelkich procedur jak również pełnej  dokumentacji dla poszczególnych usług lub realizowanych projektów uwzględniając indywidualne potrzeby i założenia klienta, a także środowisko w którym funkcjonuje.
 • Wsparcie ze strony Kancelarii Prawnej RPMS ma charakter kompleksowy – powierzając nam swoje interesy Klienci mają pewność, że obejmiemy nadzorem procesy związane z nawiązywaniem współpracy z kontrahentami, windykacją długów, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa czy danych osobowych, a także optymalizacją wewnętrznych procesów funkcjonowania przedsiębiorstwa.
 • Zapewniamy obsługę wizerunkową, z doświadczenia bowiem wiemy, że budowanie reputacji marki i zdobywanie pozytywnych opinii to solidny fundament do osiągnięcia sukcesu. W ramach obsługi jesteśmy w stanie zadbać o to, by niesolidni czy anonimowi kontrahenci nie naruszali dóbr osobisty naszych klientów.
 • W ramach współpracy zapewniamy pełną poufność powierzonych nam informacji. Jako profesjonalna Kancelaria Prawna jesteśmy zobligowani w ramach korporacyjnych zasad do dbania o interesy naszych klientów z najwyższą starannością w tym dochowania w tajemnicy wszelkich informacji przekazanych Nam przez Naszych klientów.
 • Kancelaria posiada wdrożone zabezpieczenia informatyczne i organizacyjne do zachowania maksymalnego bezpieczeństwa przetwarzanych danych.
 • Sprzyjamy nawiązywaniu współpracy i poszerzaniu horyzontów rozwoju dla naszych klientów.

Wierzymy, że pełne i prawidłowe przygotowanie podstaw funkcjonowania biznesu z uwzględnieniem jego charakterystyki stanowi niezbędny element do stabilnego i bezpiecznego rozwoju.

Usługi dla agencji e-marketingowych

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w obsłudze Klientów z branży marketingu internetowego (e-marketingu). Specjalizuje się w przygotowaniu formalnego zaplecza funkcjonowania podmiotów gospodarczych świadczących usługi poprzez sieć internetową, w tym regulaminów, polityk bezpieczeństwa, ogólnych warunków, formularzy i innych.

Wśród naszych dotychczasowych klientów znalazły się m.in.:

 • platformy sklepowe;
 • agencje brandingowe;
 • platformy mailingowe (e-mail marketing);
 • agencje content marketing`owe (marketing treści);
 • specjaliści od tworzenia stron internetowych;
 • branża e-commerce;
 • usługodawcy związani z administrowaniem serwisami internetowymi;

Nasi prawnicy przeprowadzali liczne procesy restrukturyzacyjne spółek marketingowych i teleinformatycznych, a także brali udział w procesach kreowania oraz wprowadzania nowych usług na rynek. Z uwagi na zdobyte doświadczenie przygotujemy skuteczne, sprawdzone, bezpieczne oraz pro-klienckie rozwiązania sprzyjające stabilnemu rozwojowi Twojego biznesu.

W ramach specjalizacji Kancelaria zapewnia zatem kompleksowe wsparcie merytoryczne, uwzględniające zarówno bieżące potrzeby Klienta, jak i wymagania wynikające z obowiązujących przepisów prawa.

Usługi dla branży programistycznej (IT) i e-Biznesu

Jesteśmy gotowi wesprzeć naszych klientów w procesie przygotowania i wdrożenia usług związanych ze świadczeniem usług programistycznych (IT), sprzedaży i pozyskiwania praw do wykorzystania utworów (programów komputerowych) i w tym zakresie zapewnienia pełnego wsparcia z uwzględnieniem obowiązujących praw i obowiązków regulujących procesy funkcjonowania w tym specjalistycznym sektorze działalności.

Nasze działania zawsze uwzględniają problematykę prawa autorskiego obejmujących zarówno autorskie prawa majątkowe jak i tematykę związaną z licencjami. Z doświadczenia bowiem wiemy, że prawidłowe ustalenie zasad wykorzystania efektów prac naszych klientów lub pozyskanie przez nich praw do cudzego utworu, stanowi niejednokrotnie fundament działalności i perspektyw rozwoju, dlatego dbamy o powyższe z najwyższą starannością – w oparciu o wypracowane doświadczenie i sprawdzone rozwiązania prawne.

Projektując koncepcję, proces wdrożenia oraz stosowną dokumentację uwzględnimy obowiązujące przepisy prawne, założenia modelu biznesowego oraz potrzeby i wymagania odbiorców tak – by prowadzona działalność była zoptymalizowana, dynamiczna i bezpieczna.

Skontaktuj się z Nami

i sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Formularz kontaktowy