Windykacja Katowice

Kancelaria RPMS specjalizuje się w szybkim, efektywnym odzyskiwaniu zaległych należności. Nasze usługi opierają się na dwóch sposobach postępowania: przedsądowym, czyli polubownym, oraz sądowym i komorniczym (windykacja twarda). Windykacja w Katowicach realizowana przez zespół RPMS rozpoczyna się od próby wyegzekwowania płatności przy zachowaniu dobrej relacji z kontrahentem. Po dokładnej analizie sytuacji naszego klienta dostarczamy dłużnikowi wezwanie do zapłaty (w Polsce i za granicą). W większości przypadków zamykamy sprawę na tym etapie, a nasz zleceniodawca szybko odzyskuje należną kwotę. Zdarza się jednak, że konieczne jest podjęcie dalszych działań, czyli złożenie pozwu i reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym i komorniczym. W związku z tym gwarantujemy pełną obsługę prawną – zarówno w windykacji miękkiej, jak i we wszelkich sprawach spornych.

Kancelaria Prawna RPMS

FORMA PRAWNA DŁUŻNIKA
osoba fizycznadziałalność gospodarczaspółka cywilnaspółka jawnaspółka z o. o.spółka partnerskaspółka komandytowaspółka akcyjnaprzedsiębiorstwo państwowestowarzyszeniefundacjainne
NALEŻNOŚĆ WYNIKA Z
niezapłaconych fakturumowynoty odsetkowejinne
STAN PRAWNY
przed postępowaniem sądowymw trakcie postępowania sądowegow trakcie postępowania egzekucyjnegonieskuteczna egzekucja komornicza

Dołącz pliki:faktury, umowy, wezwanie etc.

Windykacja długów Katowice

Przez lata działalności wypracowaliśmy swoje własne zasady i metody postępowania, których rezultatem jest szybka i skuteczna windykacja. Katowice to miasto, w którym można znaleźć wiele firm windykacyjnych, jednak to właśnie usługi kancelarii prawniczej z ugruntowaną pozycją na rynku dają najlepsze efekty. RPMS może pochwalić się bardzo wysoką skutecznością. Wszystkie sprawy, których się podejmujemy, poddajemy wstępnej analizie. Usługa audytu jest darmowa, dzięki czemu klient od razu poznaje szanse, możliwości i ewentualne zagrożenia związane z windykacją należności. Wystarczy zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre przypadki są z góry skazane na przegraną. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego bezpłatnie rozpatrujemy zgłoszenie, zanim rozpoczniemy windykację. Jeżeli widzimy szanse na pozytywny rezultat, oferujemy klientowi wdrożenie sprawdzonych procesów zapewniających systematyczny spływ należności. Dokładamy starań, aby nasze działania były efektywne i długofalowe. Zapewniamy kompleksową pomoc i reprezentujemy klienta w każdej sytuacji – gdy konieczna jest polubowna, sądowa lub komornicza windykacja długów.

Skuteczna windykacja

Windykacja długów w Katowicach przez kancelarię RPMS to połączenie skuteczności, oszczędności i indywidualnego podejścia. Nasz zespół zasilają wyłącznie doświadczeni specjaliści doskonale zorientowani w dziedzinie prawa, analityki i finansów. Większość podjętych spraw jesteśmy w stanie zakończyć na poziomie windykacji przedsądowej. W przypadku RPMS wskaźnik skuteczności na tym etapie wynosi aż 73%. Postępowanie polubowne jest bardzo ważne, ponieważ pozwala zachować dobre relacje z dłużnikiem, co ma znaczenie dla większości klientów. Właśnie dlatego pierwszym, zalecanym przez nas krokiem jest przekazanie wezwania do zapłaty. Dopiero w sytuacji, w której nie dojdzie do terminowej regulacji zadłużenia, przechodzimy do kolejnych, ostatecznych działań – postępowań sądowych i komorniczych.

zespol
9 (Demo)

Windykacja należności Katowice

Jeżeli zależy Ci na oszczędności czasu i pieniędzy, chcesz działać według sprawdzonych metod postępowania i potrzebujesz pomocy profesjonalistów – zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz dostępny na stronie, przekaż nam niezbędne do audytu dane i dokumenty. Windykacja należności w Katowicach z kancelarią RPMS pozwoli Ci osiągnąć zadowalające efekty bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów. Wszelkie koszty, potencjalne zagrożenia i możliwości poznasz już na samym początku współpracy. Gwarantujemy darmową analizę Twojej sprawy, wysoki wskaźnik skuteczności na etapie polubownym, oraz możliwość skorzystania z fachowej pomocy wykwalifikowanych prawników. Po udzieleniu pełnomocnictwa RPMS, od odzyskania należności dzieli Cię tylko jeden krok. Wypełnij formularz i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Translate »