FINtech

Prawnicy Kancelarii zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę przedsiębiorców z sektora finansowego, klientów indywidualnych oraz innych podmiotów, których funkcjonowanie opiera się na świadczeniu usług związanych z inwestowaniem bądź pozyskiwaniem środków pieniężnych.

Oferujemy przygotowanie pełnej  dokumentacji dla poszczególnych usług lub realizowanych projektów uwzględniając indywidualne potrzeby i założenia klienta.

Wspieramy instytucje finansowe, w tym instytucje świadczące usługi płatnicze, pożyczkowe, crowdfunding`owe czy kantory internetowe, zapewniając kompleksową obsługę tego specyficznego sektora biznesu.

Nasi specjaliści posiadają bogate doświadczenie w reprezentowaniu interesów Klientów przed organami nadzoru, procesach sądowych czy w trakcie procesów negocjacyjnych oferując merytoryczne wsparcie na każdym etapie postępowania.

Wierzymy, że pełne i prawidłowe przygotowanie podstaw funkcjonowania biznesu stanowi niezbędny element do stabilnego i bezpiecznego rozwoju.

Usługi płatnicze

Oferujemy pełną obsługę krajowych instytucji płatniczych w realizacji ich założeń i projektów, z uwzględnieniem potrzeb i odpowiedniego zabezpieczenia interesów Klienta.

Wspieramy w procesie uzyskiwania licencji wymaganych do prowadzenia działalności na terenie Unii Europejskiej jak również przygotowujemy oraz wdrażamy koncepcje prawne i stosowną dokumentację dla nowoczesnych usług płatniczych.

Nasze wsparcie obejmuje uwzględnienie konieczności zaadaptowania prowadzonej działalności do założeń Dyrektywy PSD2, w tym powiązanych modeli typu Third Party Provider oraz innych, aktualnie obowiązujących lub wdrażanych standardów (XS2A).

 

 

Consumer Finance

Jesteśmy gotowi wesprzeć naszych klientów w procesie przygotowania i wdrożenia usług związanych z kredytem konsumenckim w tym w zakresie przygotowania pełnej dokumentacji z uwzględnieniem obowiązujących praw i obowiązków regulujących proces zawierania i realizacji tej kategorii umów.

Z uwagi na zdobyte doświadczenie przygotujemy skuteczne, sprawdzone, bezpieczne oraz pro-konsumenckie rozwiązania sprzyjające stabilnemu rozwojowi Twojego biznesu.

 

 

Crowdfunding

Jeżeli Twój projekt zakłada uruchomienie lub udział w platformach:

  • crowdfunding`owej;
  • crowdinvestment`cie

Jesteśmy gotowi wesprzeć w przygotowaniu procesu uruchomienia oraz dalszej obsługi projektu w ramach sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań prawnych.

Projektując koncepcję, proces wdrożenia oraz stosowną dokumentację uwzględnimy obowiązujące przepisy prawne, założenia modelu biznesowego oraz potrzeby i wymagania odbiorców tak by prowadzona działalność była zoptymalizowana, dynamiczna i bezpieczna.

Skontaktuj się z Nami

i sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc!

Formularz kontaktowy