|
10 sierpnia 2020
Spis treści

  Imię i nazwisko
  Email lub telefon kontaktowy
  Twoja wiadomość
  Dane podane w formularzu będą przetwarzane przez Kancelarię Prawną RPMS z siedzibą w Poznaniu, w celu realizacji zgłoszenia oraz według zasad zawartych w Polityce Prywatności.

  Już w czwartek, 13 sierpnia 2020r. o godzinie 16:30 kolejna edycja Meet(IP)ing #10 online współorganizowanej przez Meetipings oraz Wolters Kluwer PL i Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, podczas której prawnicy zajmujący się prawem własności intelektualnej podzielą się wiedzą podczas autorskich wystąpień, a następnie oddają się dyskusji.

  Spieszymy poinformować, że w tej edycji naszą Kancelarię reprezentować będzie Anna-Maria Sobczak, która poruszy problematykę tzw. “Fashion Law”.

  Obok Ani wystąpią również:
  Jakub Jankowiak z Filipiak Babicz LEGAL sp. k. – „Ryzyko bierności w nieuczciwej konkurencji – zasada venire contra factum proprium w praktyce”
  Pamela Szwedko z Wardyński & Wspólnicy- „Poszukiwanie informacji o naruszycielu praw autorskich na platformie internetowej – uwagi do wyroku TSUE C-264/19”
  Małgorzata Paja z Olesiński & Wspólnicy – „Umowy przenoszące prawa autorskie: wymóg formy pisemnej i oznaczenia pól eksploatacji – teoria i praktyka”

  Zapraszamy do udziału, zachęcamy do komentowania!
  W końcu słuchanie i obserwowanie specjalistów to najlepszy sposób na rozwój.

  Więcej informacji na naszym profilu FB – link w stopce na dole

  5/5 - (liczba głosów: 1)